Forum

Komentarze użytkownika "swiezak44"

Komentarze użytkownika: swiezak44

Re: Jastrzębie w Fed, niedźwiedzie na giełdach

swiezak44 / 2016-05-19 10:36
Z punktu widzenia AT sytuacja wygląda tragicznie.. Ropa klepła wczoraj szczyty, DAX i SP500 stoją od rana nad przepaścią.. Do tego DAX jest uwięziony w takim klinie.. O 14.30 jest konferencja z danymi z USA, przede wszystkim wskaźnik produkcji. Pewnie pod to się ustawiają. Jak będzie źle to jutro się obudzimy poziom niżej...

Re: Jastrzębie w Fed, niedźwiedzie na giełdach

swiezak44 / 2016-05-19 10:33
Wszystkie giełdy sa na kluczowych poziomach, ale najbardziej mi chodziło o DAX-a.

Re: Jastrzębie w Fed, niedźwiedzie na giełdach

swiezak44 / 2016-05-19 10:30
Dokładnie.. to już bardziej teatr/kabaret niż rynek.

Re: Spokój na rynkach przed startem handlu na GPW

swiezak44 / 2016-05-19 09:24
Jak ma być odbicie to teraz.

Re: Spokój na rynkach przed startem handlu na GPW

swiezak44 / 2016-05-19 09:18
Z tym inwestowaniem w ropę to jest ostatnio niezła komedia, bo już nie zapasy sa ważne a np. stopy procentowe..No i tam sa częste nieoczekiwane zwroty akcji.

Re: Kurs JSW znów mocno w dół. Kto jeszcze stracił?

swiezak44 / 2016-05-18 21:43
O 20.00 była jakaś konferencja, dzie czytali raport z poprzedniego FED i coś tam było wspomniane o możliwości podniesienia stóp. To wystrczyło... Teraz sobie wyobraź jak polecą, jeśli FED naprawdę podniesie te stopy. Duźi grace jak Soros się poodwracali, więc kierunek jest chba znany..

Re: Nudna sesja WIG20. Dzieje się wśród małych spółek

swiezak44 / 2016-05-18 15:35
Cały czas poluje na S. Wczoraj nawet miałem S na DAX przy 1040, ale zrezygnowałem. Po prostu byłem zbyt ostrożny. Ale na demo +5tys w jeden dzień, czyli to kwestia psychiki niż wyczucia giełdy. Miałem teżż rano ochotę na S dla KGHM po 68, bo widziałem ,że miedź się nie ruszyła.

Re: Nudna sesja WIG20. Dzieje się wśród małych spółek

swiezak44 / 2016-05-18 14:37
Tak się zastanawiam, czemu nie wziąłem dużych S jak giełda w USA była na 2100?? Przecież prawdopodobieństwo, że pobije rekord z zeszłego roku było bardzo nikłe. Ryzyko bardzo małe przy takich danych z gospodarek, surowców.. A jednak się bałem dałszych wzrostów. Może przez to, że poszli trochę za daleko.. Przez pewien czas myślałem, że może dojść do przejścia z bessy w hossę.. Wyczekiwałem dalszego odbicia, a wszystko poszło normalnie. Szczyt w kwietniu, Sell in May w maju. Dlaczego człowiek potrafi uwierzyć w nierealne rzeczy???

Re: Niewielkie spadki na giełdach w Europie

swiezak44 / 2016-05-18 12:48
A czemu Rafał się pożegnał?

Re: Giełdy na minusie. Od Europy po USA

swiezak44 / 2016-05-17 22:35
No, strach jest.. tam nie ma żadnych reguł.. Ale wiadomo że jest kosmicznie przewartościowana i wszystko opiera się na tych raportach tylko. Bezsens.

Re: Giełdy na minusie. Od Europy po USA

swiezak44 / 2016-05-17 21:53
Ale ta ropa kusi.. teraz są na szczycie.

Re: Giełdy na minusie. Od Europy po USA

swiezak44 / 2016-05-17 20:54
Wiem, mam to od dawna . Dziś na koncie demo zarobiłem 5tys zł.. Chyba trzeba było najpierw pograc na demo, żeby nabrac wprawy. :/ Dziś rano miałem już założone S na DAX na poziom 1040 i ześwirowałem.. na prawdziwym koncie.. Nawet nie wiem ile bym zarobił, gdybym to zostawił.. Wywalam wskaźnik CCI, bo o 10.00 rano dawał mi sygnał do wzrostów, a to był samiuśki szczyt.. Człowiek się uczy na błędach.. no cóż.

Re: Giełdy na minusie. Od Europy po USA

swiezak44 / 2016-05-17 19:16
Rafał, co z tą ropą?? Brać S czy jeszcze poczekać? Są już praktycznie na tych kluczowych oporach.. prawie 50 dolarów..

Re: Giełdy na minusie. Od Europy po USA

swiezak44 / 2016-05-17 19:10
Część lini niepotrzebna, ale fakt że mamy teraz wielkie przygotowania do jakiegoś dużego ruchu. Celowo nie piszę w którą stronę, bo wiele razy miałem problem z poprawnym określeniem kierunku. W zasadzie tego nigdy nie wiadomo. Wiadomo, że cena jest w pułapce dwóch krytycznych linii i to jest na 100% pewne. A jak to wykorzystać, to nie wiem.. Obstawić w obu kierunkach :D

Re: Giełdy na minusie. Od Europy po USA

swiezak44 / 2016-05-17 18:18
Na scrrenie zaznaczyłem seledynowym kolorem potężną, wielodniową formację chorągiewki (lud trójkąta prostodadłego). W każdym razie mamy do czynienia z potężną konsolidacją. Przeważnie formacje chorągiewki lub trójkąta są kontynaacją trendu, tylko co przy niej jest trendem?? Wzrosty od lutego, czy spadki od 21.04. W każdym razie zdecydowane przełamanie czarnej (dolnej) lub fioletowej (górnej) bandy będzie zwiastować bardzo duży ruch. I to musi stać się już niedługo, jak widać z wykresu: http://www.bankfotek.pl/view/1997538
do początku nowsze
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 +25 +50

Najnowsze wpisy