Forum

Komentarze użytkownika "swiezak44"

Komentarze użytkownika: swiezak44

Re: Nowy podatek oraz droższa ropa kluczowa dla GPW

swiezak44 / 2016-01-26 18:29
Wszystko idzie zgodnie z planem. DJ i SP500 spadną ostatni. A Chiny już prawie wyzerowane... :)

Re: GPW: Umiarkowane wzrosty. BZ WBK w górę po dobrych danych

swiezak44 / 2016-01-27 13:25
Wszystko jet git jak na razie. Gdzie masz informacje, że podatek przywali w handel średniej wielkości??? Ten podatek od hipermarketów powinien być jeszcze wyższy 5-7%, żeby wyrównać szanse dla małych sklepikarzy. Bardzo mi się podoba to co robi PIS. Wreszcie ktoś coś robi dla zwykłych ludzi w tym antyludzkim, antypolskim gettcie PO, PSL+SLD, z którego wszyscy uciekali. Myślę, że przez te 8 lat rządów PIS wykorzeni te wszytkie patologie, komorników co odbierają ciągnik za długi sąsiada, sędziów co wypuszczają gwąłcicieli na przepustki.. itp A złodzieje z PO+Petru nigdy już nie wrócą do władzy, jeśli PIS nie będzie przeginało z religią.

Re: GPW: Wyprzedaż na Orlenie. Coraz gorsze nastroje na giełdach

swiezak44 / 2016-01-27 14:36
Nie wiem skąd ty ciągle czerpiesz te wybiórcze, zmanipulowane informacje??? Może podaj linka do rzetelnego opisu, co niby grozi małym kupcom. Ja słyszałem, że dolny próg opodatkowania to 18mln miesięcznie. Kto tyle ma obrotu?? Na pewno nie sklepikarz w małym mieście. Jak zwykle mieszasz i manipulujesz i myśłisz, że ciemny lud to kupi. Już się skończyły te bajki Tuska. :P

Re: GPW: Wyprzedaż na Orlenie. Coraz gorsze nastroje na giełdach

swiezak44 / 2016-01-27 14:40
To dopiero początek, a nie wszytko.. Wiadomo, że muszą wyzerować Azję, surowce, emergingi zanim ruszą DJ czy DAX. A chiny się nie liczą. Zrobią z nimi co chcą.

Re: Emocje na koniec sesji. Ropa w centrum uwagi

swiezak44 / 2016-01-27 20:20
Też to zauważyłem . Polskie Nikkei nam się szykuje.. Trochę to martwi.

Re: GPW: Reakcja inwestorów na wyniki PKN Orlen

swiezak44 / 2016-01-28 10:06
Chińska giełda prawie wyzerowana, surowce tak samo. Zbliżamy się do wielkiego finału. W najbliższych tygodniach powinno się to wszystko rozegrać.. Czyli chyba szykuje się krach. Żeby wycofać miliardy z samej giełdy w USA potrzebuja jak mówił Synonim 3 kwartałów. To za długo, tym bardziej że jeszcze gobią jakies odbicia, dodruki papieru itp.. Więc to chyba znowu pójdzie jeszcze gwąłtowniej niż poprzednio. Już praktycznie dopinaja całą operację, tylko Japonia jeszcze za słabo spada.

Re: GPW: Reakcja inwestorów na wyniki PKN Orlen

swiezak44 / 2016-01-28 10:15
No właśnie to mi się nie zgadza.. Nie wiem o co tam chodzi. Może mają inne plany co do tej giełdy?

Re: GPW: Reakcja inwestorów na wyniki PKN Orlen

swiezak44 / 2016-01-28 12:17
Widzieliście jaki wykres ZT wyrysował???? Szok! http://bankfotek.pl/image/1969701 To już chyba jest trolowanie.. Tam nic się nie trzyma kupy. Dobrał sobie punkty, które i tak do niczego nie pasują i wmawia sobie ,że to ABCD. To są fantazje.

"Dodatkowym potwierdzeniem są proporcje czasowe występujące pomiędzy odcinkami AB i CD. Największe szanse powodzenia mają formacje, w których długość impulsów jest równa, a także czas tworzenia jest zbliżony do siebie."

Re: GPW: Reakcja inwestorów na wyniki PKN Orlen

swiezak44 / 2016-01-28 13:35
Ja myślę, że AT ma sens. Ostatnie hossy w chinach i japonii wynikają tyllko i wyłącznie z AT. To niemal klasyka. Te zasady się sprawdzają, tylko trzeba umieć to odczytać. A ZT niestety nie umie...

Re: PKN Orlen najgorszy w indeksie WIG20

swiezak44 / 2016-01-29 13:46
Taka okazja to się trafia raz na 10 lat! hahahahha

Re: PKN Orlen najgorszy w indeksie WIG20

swiezak44 / 2016-01-29 13:51
NAwet jeśli będzie taka korekta, to co ci to da jak naspęmnego dnia wszystko moze runąć w dół. Jaki jest sens łapać noże tuż przed krachem?

Re: Na giełdy wrócą obawy?

swiezak44 / 2016-02-01 07:57
Ropa- w dół, Chiny- w dół, miedź- w dół.. Chyba starczy juz tego odbicia na GPW.. Tak się zaczyna tydzieńw bessie?

Re: Powtórka ze stycznia? Tylko skala spadków inna

swiezak44 / 2016-02-02 09:37
Ciekawe jest to , że na DJ i SP500 minima z sierpnia nie zostały przebite. Bujają się w bezpiecznych granicach. Czyli ewidentnie chcą to wolniej rozegrać. Potrzebują więcej czasu, żeby bezpiecznie wycofać kapitał z tej giełdy i być może krach będzie dopiero na jesieni.

Re: Powtórka ze stycznia? Tylko skala spadków inna

swiezak44 / 2016-02-02 10:20
Na pewno w złoto, bo jest teraz tanie. W 2008 we wrześniu kosztowało 800 i od razu zaczęło szybko rosnąć, aż do 1900. Teraz jest po 1100, czyli stosunkowo tanio i po kilkuletniej bessie. Złota się nie da wydrukować. Logika wskazuje, że w przypadku jakiegoś krachu znów pójdzie ostro w górę. PS. Jak się inwestuje w złoto? Fundusze???

Re: WIG20 pozytywnie się wyróżnia. Mocny KGHM

swiezak44 / 2016-02-02 11:22
A może to i kiepski pomysł z tym złotem, gdyż z wykresów wynika, że inwestorzy traktują je jako zwykły surowiec..
do początku nowsze
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 +25 +50

Najnowsze wpisy