Forum

Komentarze użytkownika "swinskatarczyca"

Sprzedam lek przeciwpasożytniczy Prazykwantel Praziquantel Zentozide Opticide Distosi

swinskatarczyca / 2018-03-20 12:35
Sprzedam lek przeciwpasożytniczy Prazykwantel Praziquantel Zentozide Opticide Distoside Cesol Wormicide

Mam do odstąpienia tabletki Opticide (prazykwantel 600mg) na pasożyty (przywry, tasiemce, motylice). Lek jest w oryginalnym opakowaniu, sprzedaję połowę czyli 50 tabletek, po odsypaniu reszty dla siebie.
Termin ważności 9.2018.
Cena za tabletkę 3zł, włącza koszt lotniczej wysyłki rejestrowanej z Tajlandii.
Oczywiście, mogę też wysłać opakowanie 100 tabletek, za 250zł. Będzie też znacznie dłuższa data przydatności.
Lek jest ciężko dostępny na NFZ, trzeba czekać do 10 tygodni na sprowadzenie.
Jan Krongboon
massagewarsaw@gmail.com
www.facebook.com/kurs.tajski

Sprzedam lek przeciwpasożytniczy Prazikwantel Praziquantel Zentozide Opticide Distosi

swinskatarczyca / 2018-03-11 05:07
Mam sprowadzany z Tajlandii suplement diety Thiroyd 1000 tabletek po 60 mg. Sprzedaję po 180zł + 20 zł przesyłka pobraniowa.

Również mam suplement Thyroid-S i Thyroid TR (bez laktozy i glutenu), 1000 tabletek po 60 mg, za 250 zł, włącza to koszt wysyłki rejestrowanej z Tajlandii. Mogę też go wysłać z Polski, ale za 350 zł.

Proszę przekaż znajomym.

dziekuję z góry

Jan Krongboon
massagewarsaw@gmail.com
www.facebook.com/kurs.tajski
www.massagethai.info

Sprzedam lek przeciwpasożytniczy Prazykwantel Praziquantel Zentozide Opticide Distosi

swinskatarczyca / 2018-03-11 04:52
Sprzedam lek przeciwpasożytniczy Prazykwantel Praziquantel Zentozide Opticide Distoside Cesol Wormic

Mam do odstąpienia tabletki Opticide (prazykwantel 600mg) na pasożyty (przywry, tasiemce, motylice). Lek jest w oryginalnym opakowaniu, sprzedaję połowę czyli 50 tabletek, po odsypaniu reszty dla siebie.
Termin ważności 9.2018.
Cena za tabletkę 3zł, włącza koszt lotniczej wysyłki rejestrowanej z Tajlandii.
Oczywiście, mogę też wysłać opakowanie 100 tabletek, za 250zł. Będzie też znacznie dłuższa data przydatności.
Lek jest ciężko dostępny na NFZ, trzeba czekać do 10 tygodni na sprowadzenie.
Jan Krongboon
massagewarsaw@gmail.com
www.facebook.com/kurs.tajski

świńska tarczyca suplement diety Thyroid TR Thiroyd NDT tajski

swinskatarczyca / 2018-03-06 14:17
Naturalne rozwiązanie dla syntetycznych hormonów tarczycy. Potoczna "świnka" jest zdrowa, skuteczna i tania.

Mam sprowadzany z Tajlandii suplement diety Thiroyd 1000 tabletek po 60 mg. Sprzedaję po 180zł + 20 zł przesyłka pobraniowa.

Również mam suplementy Thyroid-S i Thyroid TR (ten jest bez laktozy i glutenu), 1000 tabletek po 60 mg, za 250 zł, włącza to koszt wysyłki rejestrowanej z Tajlandii. Mogę też je wysłać z Polski, ale za 350 zł.

Proszę przekaż znajomym.

dziekuję z góry

Jan Krongboon
massagewarsaw@gmail.com
www.facebook.com/kurs.tajski
www.massagethai.info

świńska tarczyca suplement diety Thyroid TR Thiroyd NDT tajski

swinskatarczyca / 2018-03-06 13:47
Mam sprowadzany z Tajlandii suplement diety Thiroyd 1000 tabletek 60 mg. Sprzedaję po 180zł + 20 zł przesyłka pobraniowa.
Również mam suplement Thyroid-S i Thyroid TR (bez laktozy i glutenu), 1000 tabletek 60 mg, za 250 zł, włącza to koszt wysyłki rejestrowanej z Tajlandii. Mogę też go wysłać z Polski, ale za 350 zł.
Proszę przekaż znajomym.
dziekuję z góry
Jan Krongboon
massagewarsaw@gmail.com

Re: Polacy nadużywają suplementów diety

swinskatarczyca / 2018-02-19 09:38
świńska tarczyca suplement diety Thyroid TR Thiroyd NDT tajski

Naturalne rozwiązanie dla syntetycznych hormonów tarczycy. Potoczna "świnka" jest zdrowa, skuteczna i tania.

Mam sprowadzany z Tajlandii suplement diety Thiroyd 1000 tabletek po 60 mg. Sprzedaję po 180zł + 20 zł przesyłka pobraniowa.

Również mam suplement Thyroid TR (bez laktozy i glutenu), 1000 tabletek po 60 mg, za 250 zł, włącza to koszt wysyłki rejestrowanej z Tajlandii. Mogę też go wysłać z Polski, ale za 350 zł.

Proszę przekaż znajomym.

dziekuję z góry

Jan Krongboon
massagewarsaw@gmail.com
https://www.facebook.com/kurs.tajski
www.massagethai.info

świńska tarczyca suplement diety Thyroid TR Thiroyd NDT tajski

swinskatarczyca / 2018-02-19 07:21
świńska tarczyca suplement diety Thyroid TR Thiroyd NDT tajski

Naturalne rozwiązanie dla syntetycznych hormonów tarczycy. Potoczna "świnka" jest zdrowa, skuteczna i tania.

Mam sprowadzany z Tajlandii suplement diety Thiroyd 1000 tabletek po 60 mg. Sprzedaję po 180zł + 20 zł przesyłka pobraniowa.

Również mam suplement Thyroid TR (bez laktozy i glutenu), 1000 tabletek po 60 mg, za 250 zł, włącza to koszt wysyłki rejestrowanej z Tajlandii. Mogę też go wysłać z Polski, ale za 350 zł.

Proszę przekaż znajomym.

dziekuję z góry

Jan Krongboon
massagewarsaw@gmail.com
https://www.facebook.com/kurs.tajski
www.massagethai.info

NDT Thyroid TR, Thiroyd from Thailand natural food supplement diet

swinskatarczyca / 2017-12-31 07:08
Thai food supplements for thyroid made from desiccated thyroid, it's a powdered thyroid from pigs.

I am sending from Thailand boxes 1000 tablets 60mg, includes registered airmail to any country:

Thiroyd $60

Thyroid TR $80 (no lactose or gluten)

Payment by transfer Barclays Bank in the UK.

Post takes 10-14 days.

Please do tell your friends, they might be interested.

About NDT read on
https://stopthethyroidmadness.com/natural-thyroid-101/

Jan Krongboon
massagelondon@gmail.com
www.facebook.com/kurs.tajski

Swinska tarczyca na niedoczynnosc suplement diety Thyroid Thiroyd NDT

swinskatarczyca / 2017-12-19 05:43
Swinska tarczyca na niedoczynnosc suplement diety Thyroid Thiroyd NDT

Mam sprowadzany z tajlandii Thiroyd 1000 tabletek po 60mg, sprzedaje po 120zl + 20zl pobraniowa.
Rowniez Thyroid TR (bez laktozy i glutenu), 1000 tabletek po 60mg, 250zl, wlacza koszt wysylki rejestrowanej z tajlandii. Moge tez go wyslac z polski, ale 350zl.

przekaz znajomym.

dziekuje
jan krongboon
massagewarsaw@gmail.com
https://www.facebook.com/kurs.tajski

Swinska tarczyca na niedoczynnosc suplement diety Thyroid Thiroyd NDT z Tajlandii tajski

swinskatarczyca / 2017-12-19 05:27
Swinska tarczyca na niedoczynnosc suplement diety Thyroid Thiroyd NDT

Mam sprowadzany z tajlandii Thiroyd 1000 tabletek po 60mg, sprzedaje po 120zl + 20zl pobraniowa.
Rowniez Thyroid TR (bez laktozy i glutenu), 1000 tabletek po 60mg, 250zl, wlacza koszt wysylki rejestrowanej z tajlandii. Moge tez go wyslac z polski, ale 350zl.

przekaz znajomym.

dziekuje
jan krongboon
massagewarsaw@gmail.com
https://www.facebook.com/kurs.tajski
www.massagethai.info

Swinska tarczyca na niedoczynnosc suplement diety Thyroid Thiroyd NDT

swinskatarczyca / 2017-12-16 10:57
mam sprowadzany z tajlandii Thiroyd 1000 tabletek po 60mg, sprzedaje
po 120zl + 20zl pobraniowa.
Rowniez Thyroid TR (czyli bez laktozy i glutenu), 1000 tabletek po 60mg, 250zl, wlacza koszt wysylki rejestrowanej z tajlandii. Moge tez to wyslac z polski, ale 350zl.

przekaz znajomym.

dziekuje
jan krongboon
massagewarsaw@gmail.com
https://www.facebook.com/kurs.tajski
www.massagethai.info
1 2 3 4 5 6 7
na koniec starsze

Najnowsze wpisy