Forum

Komentarze użytkownika "swinskatarczyca"

Stromectol Ivermektyna Iwermektyna Ivermectin pasozyty nuzen sprzedam

swinskatarczyca / 2018-05-11 19:54
Stromectol Ivermektyna Iwermektyna Ivermectin pasozyty nuzen swierzb

Odsprzedam 2 blistry po 6 tabletek po 6mg w oryginalnym opakowaniu kartonowym.
Mogę otworzyć i wysłać w dowolnej ilości.
Ważność 04.2019.
Liczę 20zł/tabletka + wysyłka z Tajlandii 20zł lub wysyłka pobraniowa z Polski 20zł.

Oferuję rowniez inne leki przeciwpasożytnicze na tasiemce, przywry, motylice, glisty.

- Prazykwantel od 2.5 zł/tabletka

- Yomesan 500mg od 2 zł/tabletka

- Vermox Mebendazole 100mg od 1zl/tabletka

- Zentel 200mg od 10zl/tabletka

Leki są kupione w oryginalnym zapieczętowanym opakowaniu, w miarę możliwości bezpośrednio od producenta w ilościach i cenach hurtowych - co przekłada się na niską cenę moich leków. Przy mniejszej ilości odliczam do torebek strunowych. Przy zakupie połowy opakowania wysyłam w oryginalnym pudełku i dołączam naklejkę.

Doliczam 20 zł za lotniczą wysyłkę rejestrowaną z Tajlandii lub w przypadku wysyłki z Polski 20 zł za pobraniową. Powyżej zamówienia 200zł wysyłka bezpłatna.

Jestem w stanie pobić każdą opublikowaną cenę, do tego gwarantuję pewność dotarcia leku z Tajlandii - jeśli opóźnia się przesyłka, to wysyłam zastępczą z Polski.

Mogę szukać dowolnych innych leków, mniej popularnych - jakkolwiek, będą one droższe, ze względu na trudniejszy dostęp i cena detaliczna, a nie hurtowa.

Stosować można też profilaktycznie, szczególnie, gdy żyje się ze zwierzętami domowymi, w czasie ich odrobaczania.

Leczenie najlepiej przeprowadzić w całej rodzinie.

Leki przeciwpasożytnicze należy mieszać, bo robaki się szybko uodparniają.

Jan Krongboon

massagewarsaw@gmail.com

www.facebook.com/kurs.tajski

NDT Thyroid TR, Thiroyd from Thailand natural food supplement diet

swinskatarczyca / 2017-12-31 07:08
Thai food supplements for thyroid made from desiccated thyroid, it's a powdered thyroid from pigs.

I am sending from Thailand boxes 1000 tablets 60mg, includes registered airmail to any country:

Thiroyd $60

Thyroid TR $80 (no lactose or gluten)

Payment by transfer Barclays Bank in the UK.

Post takes 10-14 days.

Please do tell your friends, they might be interested.

About NDT read on
https://stopthethyroidmadness.com/natural-thyroid-101/

Jan Krongboon
massagelondon@gmail.com
www.facebook.com/kurs.tajski

Swinska tarczyca na niedoczynnosc suplement diety Thyroid Thiroyd NDT

swinskatarczyca / 2017-12-16 10:57
mam sprowadzany z tajlandii Thiroyd 1000 tabletek po 60mg, sprzedaje
po 120zl + 20zl pobraniowa.
Rowniez Thyroid TR (czyli bez laktozy i glutenu), 1000 tabletek po 60mg, 250zl, wlacza koszt wysylki rejestrowanej z tajlandii. Moge tez to wyslac z polski, ale 350zl.

przekaz znajomym.

dziekuje
jan krongboon
massagewarsaw@gmail.com
https://www.facebook.com/kurs.tajski
www.massagethai.info

Sprzedam lek przeciwpasożytniczy Prazykwantel Praziquantel Zentozide Opticide Distosi

swinskatarczyca / 2018-03-20 12:35
Sprzedam lek przeciwpasożytniczy Prazykwantel Praziquantel Zentozide Opticide Distoside Cesol Wormicide

Mam do odstąpienia tabletki Opticide (prazykwantel 600mg) na pasożyty (przywry, tasiemce, motylice). Lek jest w oryginalnym opakowaniu, sprzedaję połowę czyli 50 tabletek, po odsypaniu reszty dla siebie.
Termin ważności 9.2018.
Cena za tabletkę 3zł, włącza koszt lotniczej wysyłki rejestrowanej z Tajlandii.
Oczywiście, mogę też wysłać opakowanie 100 tabletek, za 250zł. Będzie też znacznie dłuższa data przydatności.
Lek jest ciężko dostępny na NFZ, trzeba czekać do 10 tygodni na sprowadzenie.
Jan Krongboon
massagewarsaw@gmail.com
www.facebook.com/kurs.tajski

Stromectol Iwermektyna pasozyty nuzen swierzb leki sprzedam

swinskatarczyca / 2019-04-13 05:21
Stromectol Ivermektyna Iwermektyna Ivermectin pasożyt nużeńce świerzb

Odsprzedam 2 blistry po 6 tabletek po 6mg w oryginalnym opakowaniu kartonowym.
Mogę otworzyć i wysłać w dowolnej ilości.
Ważność 04.2020.
Liczę 30zł/tabletka + wysyłka z Tajlandii 20zł lub wysyłka pobraniowa z Polski 20zł.

Oferuję rowniez inne leki przeciwpasożytnicze na tasiemce, przywry, motylice, glisty.

- Prazykwantel od 2.5 zł/tabletka

- Yomesan 500mg od 2 zł/tabletka

- Vermox Mebendazole 100mg od 1zl/tabletka

- Zentel 200mg od 10zl/tabletka

Leki są kupione w oryginalnym zapieczętowanym opakowaniu, w miarę możliwości bezpośrednio od producenta w ilościach i cenach hurtowych - co przekłada się na niską cenę moich leków. Przy mniejszej ilości odliczam do torebek strunowych. Przy zakupie połowy opakowania wysyłam w oryginalnym pudełku i dołączam naklejkę.

Doliczam 20 zł za lotniczą wysyłkę rejestrowaną z Tajlandii lub w przypadku wysyłki z Polski 20 zł za pobraniową. Powyżej zamówienia 200zł wysyłka bezpłatna.

Jestem w stanie pobić każdą opublikowaną cenę, do tego gwarantuję pewność dotarcia leku z Tajlandii - jeśli opóźnia się przesyłka, to wysyłam zastępczą z Polski.

Mogę szukać dowolnych innych leków, mniej popularnych - jakkolwiek, będą one droższe, ze względu na trudniejszy dostęp i cena detaliczna, a nie hurtowa.

Stosować można też profilaktycznie, szczególnie, gdy żyje się ze zwierzętami domowymi, w czasie ich odrobaczania.

Leczenie najlepiej przeprowadzić w całej rodzinie.

Leki przeciwpasożytnicze należy mieszać, bo robaki się szybko uodparniają.

Jan Krongboon

massagewarsaw gmail com
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - jbednar.]

Sprzedam leki na pasozyty tasiemce przywry motylice

swinskatarczyca / 2018-04-11 12:41
Oferuję leki przeciwpasożytnicze na tasiemce, przywry, motylice, glisty.

- Prazykwantel Praziquantel Zentozide Opticide Distoside Cesol Wormicide 600mg od 2.5 zł/tabletka

- Yomesan Niklozamid Niclosamide Devermin Radeverm Teniarene Trédémine 500mg od 2 zł/tabletka

Leki są w oryginalnym opakowaniu, sprzedaję połowę czyli 50 tabletek, po odsypaniu reszty dla siebie.

Termin ważności do 2 lat.

Doliczam 20 zł za lotniczą wysyłkę rejestrowaną z Tajlandii lub w przypadku wysyłki z Polski 20 zł za pobraniową.

Oczywiście, mogę też wysłać nierozpieczętowane opakowanie 100 tabletek czy dowolnie mniejszą ilość, cena zależy od ilości.

Jan Krongboon

massagewarsaw@gmail.com
www.facebook.com/kurs.tajski

Swinska tarczyca na niedoczynnosc suplement diety Thyroid Thiroyd NDT

swinskatarczyca / 2017-12-19 05:43
Swinska tarczyca na niedoczynnosc suplement diety Thyroid Thiroyd NDT

Mam sprowadzany z tajlandii Thiroyd 1000 tabletek po 60mg, sprzedaje po 120zl + 20zl pobraniowa.
Rowniez Thyroid TR (bez laktozy i glutenu), 1000 tabletek po 60mg, 250zl, wlacza koszt wysylki rejestrowanej z tajlandii. Moge tez go wyslac z polski, ale 350zl.

przekaz znajomym.

dziekuje
jan krongboon
massagewarsaw@gmail.com
https://www.facebook.com/kurs.tajski

Sprzedam lek przeciwpasożytniczy Prazykwantel Praziquantel Zentozide Opticide Distosi

swinskatarczyca / 2018-03-11 04:52
Sprzedam lek przeciwpasożytniczy Prazykwantel Praziquantel Zentozide Opticide Distoside Cesol Wormic

Mam do odstąpienia tabletki Opticide (prazykwantel 600mg) na pasożyty (przywry, tasiemce, motylice). Lek jest w oryginalnym opakowaniu, sprzedaję połowę czyli 50 tabletek, po odsypaniu reszty dla siebie.
Termin ważności 9.2018.
Cena za tabletkę 3zł, włącza koszt lotniczej wysyłki rejestrowanej z Tajlandii.
Oczywiście, mogę też wysłać opakowanie 100 tabletek, za 250zł. Będzie też znacznie dłuższa data przydatności.
Lek jest ciężko dostępny na NFZ, trzeba czekać do 10 tygodni na sprowadzenie.
Jan Krongboon
massagewarsaw@gmail.com
www.facebook.com/kurs.tajski

Swinska tarczyca na niedoczynnosc suplement diety Thyroid Thiroyd NDT z Tajlandii tajski

swinskatarczyca / 2017-12-19 05:27
Swinska tarczyca na niedoczynnosc suplement diety Thyroid Thiroyd NDT

Mam sprowadzany z tajlandii Thiroyd 1000 tabletek po 60mg, sprzedaje po 120zl + 20zl pobraniowa.
Rowniez Thyroid TR (bez laktozy i glutenu), 1000 tabletek po 60mg, 250zl, wlacza koszt wysylki rejestrowanej z tajlandii. Moge tez go wyslac z polski, ale 350zl.

przekaz znajomym.

dziekuje
jan krongboon
massagewarsaw@gmail.com
https://www.facebook.com/kurs.tajski
www.massagethai.info

Doksycyklina antybiotyk skóra trądzik borelioza rumień Leki sprzedam

swinskatarczyca / 2019-04-13 05:40
Doksycyklina Doxycyclinum antybiotyk skóra trądzik borelioza rumień
Lek pod nazwą NL Doxy 100mg w listkach po 10 kapsułek.
Ważny 08.2020.
Wysyłka pobraniowa 3zł/kapsułka, od 50 kapsułek po 2.5zł.
Wysyłka z Tajlandii 2.5zł, od 100 kapsułek po 2zł.
Koszt pobraniowej czy lotniczej rejestrowanej 20zł.

Jan Krongboon
massagewarsaw gmail com

W porównaniu do innych tetracyklin znacznie lepiej się wchłania z przewodu pokarmowego (w 90-95%), jest również mniej nefrotoksyczna - nie obciąża nerek.
Do schorzeń leczonych tym antybiotykiem należą m.in.:
Choroby skóry – trądzik różowaty i trądzik pospolity
Borelioza ECM - rumień przewlekły wędrujący, choroba z Lyme,
Infekcje dróg oddechowych (np. zapalenie płuc, ostre zapalenie oskrzeli, zapalenie ucha środkowego, zapalenie zatok, angina);
Zapalenie pęcherza moczowego;
Choroby weneryczne (chlamydia, rzeżączka, kiła);
Zakażenia tkanek miękkich
Zakażenia przewodu pokarmowego

Sprzedam Ivermectin Praziquantel Albendazole Metronidazole Mebendazole Niclosamid sell medicines leki1zl Niclosamid 5

swinskatarczyca / 2019-04-30 19:22
Sprzedam Ivermectin Praziquantel Albendazole Metronidazole Mebendazole Niclosamid sell medicines leki

Medicines from Thailand:

Ivermectin 6mg 25zl
Praziquantel 600mg 2.5zl
Albendazole 400mg 6zl
Metronidazole 400mg 1zl
Mebendazole 100mg 1zl
Niclosamid 500mg 2zl

Streptomycin 5g 40zl
Ceftriakson 1g 25zl
Disulfiram 500mg 2zl
Ciclosporin 100mg 4zl
Vitamin C injection 500mg 3zl

Itraconazole 100mg 3.5zl
Ketokonazole 200mg 2zl
Fluconazole 200mg 3zl
Nystatin 100k and 500k 2zl
Amphotericin B 10g 80zl
Doxycycline 100mg 2zl

Long expiry date.

Send worldwide airmail recorded delivery, 2-3 weeks, for 20zl. With orders over 200zl free postage.
Take payments by paypal or Barclays.
I can try to find any other medicine similar to listed above.

Leki te są również już w Polsce, do wysyłki w krajach Unii Europejskiej, które mają ścisłą kontrolę celną, np Niemcy, Szwecja.

Wysyłka pobraniowa koszt 20zl lub osobiście koło Warszawy.

Ceny leków wysyłanych z Polski może być wyższa, od podanych, w związku z prowizją i podwójnymi kosztami pocztowymi.

Jan Krongboon
massagewarsaw gmail com
0066994403698

Re: Sprzedam lek przeciwpasożytniczy Prazykwantel Praziquantel Zentozide...

swinskatarczyca / 2018-05-17 03:07
PAKIET RODZINNY Sprzedam 5 leków pasożyty tasiemce przywry motylice glisty nużeńce świerzb 300zl


Oferuję wybór 5 leków przeciwpasożytniczych 102 tabletek za 300 zł (włącza koszt wysyłki pobraniowej z Polski lub lotniczej rejestrowanej z Tajlandii).
Poniższa mieszanka działa na całe spektrum (tasiemce, przywry, motylice, glisty i inne, po nużeńce, świerzb).
Leki przeciwpasożytnicze należy mieszać, bo robaki się szybko uodparniają. W ten sposób można skutecznie pozbyć się ich wszystkich i najmniejszym kosztem. Leczenie najlepiej przeprowadzić w całej rodzinie, włącznie z czworonogami i cyklicznie, np. co pół roku.

Vermox Mebendazole 100mg, 50 tabletek, wartość 100zł, 03.2020

Yomesan Niklozamid 500mg, 40 tabletek, opakowania kartonowe 10 blistrów x 4, wartość 120zł, 01.2022

Prazykwantel 600mg, 10 tabletek, wartość 50zł, 04.2020

Zentel Albendazole 200mg, 10 tabletek, 5 opakowań kartonowych po 1 blistr 2 tabletki, wartość 100zł, 12.2020

Stromectol Ivermektyna 6mg, 2 tabletki, wartość 40zł, 04.2019

Razem 102 tabletki, które można użyć w dowolnej kolejności, chociaż moje osobiste doświadczenie wskazuje mi zaczynać od najtańszych po prostu z powodów ekonomicznych.

Pasożyty, na które działają te leki:

tasiemce (uzbrojony, nieuzbrojony, bąblowcowy, bruzdogłowiec szeroki, karłowaty),
różne przywry (kocia, chińska, płucna, krwawa), motylica wątrobowa,
glista ludzka,
filarie,
włośnie kręte,
włosogłówki,
węgorki jelitowe,
tęgoryjce,
owsiki ludzkie,
krętki,
gronkowiec złocisty,
paciorkowce,
toksoplazmozy,
rzęsistki,
chlamydie,
lamblie,
nużeńce,
świerzb.

Stosować można też profilaktycznie, szczególnie, gdy żyje się ze zwierzętami domowymi, w czasie ich odrobaczania.

Jan Krongboon

massagewarsaw@gmail.com
https://www.facebook.com/kurs.tajski

Naturalny hormon tarczycy świni suplementy dieta leki sprzedam

swinskatarczyca / 2019-04-29 01:15
Naturalne rozwiązanie dla syntetycznych hormonów tarczycy. Potoczna "świnka" jest zdrowa, skuteczna i tania.

Mam sprowadzany z Tajlandii suplement diety Thiroyd 1000 tabletek po 60 mg. Sprzedaję po 180zł + 20 zł przesyłka pobraniowa.

Również mam suplementy Thyroid-S za 450zl i Thyroid TR (ten jest bez laktozy i glutenu) za 550zl, 1000 tabletek po 60 mg, włącza to koszt wysyłki pobraniowej.
Mogę też je wysłać bezposrednio z Tajlandii lotnicza rejestrowana o 100zl taniej.

Proszę przekaż znajomym.
dziekuję z góry
Jan Krongboon
massagewarsaw gmail com
0066994403698

sprzedam leki przeciwpasozytnicze przeciwgrzybiczne prazykwantel iwermektyna zentel

swinskatarczyca / 2019-04-13 05:14
Sprzedam leki pasozyty prazykwantel iwermektyna zentel vermox yomesan metronidazol

Oferuje leki przeciw pasozytom:

Vermox Mebendazol 100mg 1zł, ważny 03.2020, odliczany z opakowania szpitalnego 1000 tabletek do torebek strunowych po 25 tabletek - glistnica, włośnica, włosogłówczyca, tęgoryjec, owsiki. Podaje się 2x dziennie przez 3 dni lub dłużej.

Yomesan Niklozamid 500mg 3zł, ważny 01.2022, listki po 4 tabletki w opakowaniu kartonowym - tasiemiec nieuzbrojony, tasiemiec uzbrojony, bruzdogłowiec szeroki, tasiemiec karłowaty. Podaje się jednorazowo w dawce 2 g.

Prazykwantel 600mg 4zł, ważny 03.2022, opakowania szpitalne po 50 i po 100 tabletek, mniejsze ilości odliczam do torebek strunowych po 10 tabletek - przywry, tasiemce. Podaje się od jednorazowej tabletki na tasiemce, do 2 dziennie przez 3 dni na przywry.

Iwermectyna 6mg 30zł, ważna 04.2019, listki po 6 tabletek, opakowanie 12 tabletek, ale mogę łatwo oddzielić z listków - glisty (ogólnie robaki obłe), nużeniec, świerzb, węgorczyca, filarioza, glista ludzka, węgorek jelitowy, włosogłówka ludzka, owsiki, wszy. Dawkowanie: 0,2mg/kg masy ciała. Nie należy przyjmować jedzenia na 2 h przed podaniem leku i przez 2 h po jego podaniu.

Zentel Albendazol 200mg 5zł - obleńce, niektóre płazińce. W przypadku zarażenia owsikiem, włosogłówką, glistą, tęgoryjcem dwunastnicy stosuje się jednorazową dawkę leku 400 mg. W zarażeniach węgorkiem jelitowym lub w tasiemczycach stosuje się tę dawkę trzykrotnie przez 3 kolejne dni. W przypadku braku efektu po 3 tygodniach można leczenie powtórzyć. W giardiozie typowo podaje się w jednorazowej dawce 400 mg/dobę przez 5 dni.

Zen Plus - lek kombinowany składajaący się z Iwermektyny 6mg i Zentel Albendazol 400mg, ważny 04.2020, listki po 1 tabletce w pudełku kartonowym. Ten lek jest znacznie silniejszy dzięki synergicznemu działaniu obu leków składowych dobranych w tych proporcjach, od tych leków podanych osobno.

Metronidazol 400mg 1.5zl - pierwotniaki pasożyty bakterie beztlenowe giardia rzęsistek odleżyny owrzodzenia ameboza giardiaza lamblioza


Jan Krongboon
massagewarsaw gmail com

świńska tarczyca suplement diety Thyroid TR Thiroyd NDT tajski

swinskatarczyca / 2018-02-19 07:21
świńska tarczyca suplement diety Thyroid TR Thiroyd NDT tajski

Naturalne rozwiązanie dla syntetycznych hormonów tarczycy. Potoczna "świnka" jest zdrowa, skuteczna i tania.

Mam sprowadzany z Tajlandii suplement diety Thiroyd 1000 tabletek po 60 mg. Sprzedaję po 180zł + 20 zł przesyłka pobraniowa.

Również mam suplement Thyroid TR (bez laktozy i glutenu), 1000 tabletek po 60 mg, za 250 zł, włącza to koszt wysyłki rejestrowanej z Tajlandii. Mogę też go wysłać z Polski, ale za 350 zł.

Proszę przekaż znajomym.

dziekuję z góry

Jan Krongboon
massagewarsaw@gmail.com
https://www.facebook.com/kurs.tajski
www.massagethai.info
do początku nowsze
1 2 3 4 5 6 7

Najnowsze wpisy