Forum

Komentarze użytkownika "swinskatarczyca"

Swinska tarczyca na niedoczynnosc suplement diety Thyroid Thiroyd NDT

swinskatarczyca / 2017-12-16 10:57
mam sprowadzany z tajlandii Thiroyd 1000 tabletek po 60mg, sprzedaje
po 120zl + 20zl pobraniowa.
Rowniez Thyroid TR (czyli bez laktozy i glutenu), 1000 tabletek po 60mg, 250zl, wlacza koszt wysylki rejestrowanej z tajlandii. Moge tez to wyslac z polski, ale 350zl.

przekaz znajomym.

dziekuje
jan krongboon
massagewarsaw@gmail.com
https://www.facebook.com/kurs.tajski
www.massagethai.info

Swinska tarczyca na niedoczynnosc suplement diety Thyroid Thiroyd NDT z Tajlandii tajski

swinskatarczyca / 2017-12-19 05:27
Swinska tarczyca na niedoczynnosc suplement diety Thyroid Thiroyd NDT

Mam sprowadzany z tajlandii Thiroyd 1000 tabletek po 60mg, sprzedaje po 120zl + 20zl pobraniowa.
Rowniez Thyroid TR (bez laktozy i glutenu), 1000 tabletek po 60mg, 250zl, wlacza koszt wysylki rejestrowanej z tajlandii. Moge tez go wyslac z polski, ale 350zl.

przekaz znajomym.

dziekuje
jan krongboon
massagewarsaw@gmail.com
https://www.facebook.com/kurs.tajski
www.massagethai.info

Swinska tarczyca na niedoczynnosc suplement diety Thyroid Thiroyd NDT

swinskatarczyca / 2017-12-19 05:43
Swinska tarczyca na niedoczynnosc suplement diety Thyroid Thiroyd NDT

Mam sprowadzany z tajlandii Thiroyd 1000 tabletek po 60mg, sprzedaje po 120zl + 20zl pobraniowa.
Rowniez Thyroid TR (bez laktozy i glutenu), 1000 tabletek po 60mg, 250zl, wlacza koszt wysylki rejestrowanej z tajlandii. Moge tez go wyslac z polski, ale 350zl.

przekaz znajomym.

dziekuje
jan krongboon
massagewarsaw@gmail.com
https://www.facebook.com/kurs.tajski

NDT Thyroid TR, Thiroyd from Thailand natural food supplement diet

swinskatarczyca / 2017-12-31 07:08
Thai food supplements for thyroid made from desiccated thyroid, it's a powdered thyroid from pigs.

I am sending from Thailand boxes 1000 tablets 60mg, includes registered airmail to any country:

Thiroyd $60

Thyroid TR $80 (no lactose or gluten)

Payment by transfer Barclays Bank in the UK.

Post takes 10-14 days.

Please do tell your friends, they might be interested.

About NDT read on
https://stopthethyroidmadness.com/natural-thyroid-101/

Jan Krongboon
massagelondon@gmail.com
www.facebook.com/kurs.tajski

świńska tarczyca suplement diety Thyroid TR Thiroyd NDT tajski

swinskatarczyca / 2018-02-19 07:21
świńska tarczyca suplement diety Thyroid TR Thiroyd NDT tajski

Naturalne rozwiązanie dla syntetycznych hormonów tarczycy. Potoczna "świnka" jest zdrowa, skuteczna i tania.

Mam sprowadzany z Tajlandii suplement diety Thiroyd 1000 tabletek po 60 mg. Sprzedaję po 180zł + 20 zł przesyłka pobraniowa.

Również mam suplement Thyroid TR (bez laktozy i glutenu), 1000 tabletek po 60 mg, za 250 zł, włącza to koszt wysyłki rejestrowanej z Tajlandii. Mogę też go wysłać z Polski, ale za 350 zł.

Proszę przekaż znajomym.

dziekuję z góry

Jan Krongboon
massagewarsaw@gmail.com
https://www.facebook.com/kurs.tajski
www.massagethai.info

Re: Polacy nadużywają suplementów diety

swinskatarczyca / 2018-02-19 09:38
świńska tarczyca suplement diety Thyroid TR Thiroyd NDT tajski

Naturalne rozwiązanie dla syntetycznych hormonów tarczycy. Potoczna "świnka" jest zdrowa, skuteczna i tania.

Mam sprowadzany z Tajlandii suplement diety Thiroyd 1000 tabletek po 60 mg. Sprzedaję po 180zł + 20 zł przesyłka pobraniowa.

Również mam suplement Thyroid TR (bez laktozy i glutenu), 1000 tabletek po 60 mg, za 250 zł, włącza to koszt wysyłki rejestrowanej z Tajlandii. Mogę też go wysłać z Polski, ale za 350 zł.

Proszę przekaż znajomym.

dziekuję z góry

Jan Krongboon
massagewarsaw@gmail.com
https://www.facebook.com/kurs.tajski
www.massagethai.info

świńska tarczyca suplement diety Thyroid TR Thiroyd NDT tajski

swinskatarczyca / 2018-03-06 13:47
Mam sprowadzany z Tajlandii suplement diety Thiroyd 1000 tabletek 60 mg. Sprzedaję po 180zł + 20 zł przesyłka pobraniowa.
Również mam suplement Thyroid-S i Thyroid TR (bez laktozy i glutenu), 1000 tabletek 60 mg, za 250 zł, włącza to koszt wysyłki rejestrowanej z Tajlandii. Mogę też go wysłać z Polski, ale za 350 zł.
Proszę przekaż znajomym.
dziekuję z góry
Jan Krongboon
massagewarsaw@gmail.com

świńska tarczyca suplement diety Thyroid TR Thiroyd NDT tajski

swinskatarczyca / 2018-03-06 14:17
Naturalne rozwiązanie dla syntetycznych hormonów tarczycy. Potoczna "świnka" jest zdrowa, skuteczna i tania.

Mam sprowadzany z Tajlandii suplement diety Thiroyd 1000 tabletek po 60 mg. Sprzedaję po 180zł + 20 zł przesyłka pobraniowa.

Również mam suplementy Thyroid-S i Thyroid TR (ten jest bez laktozy i glutenu), 1000 tabletek po 60 mg, za 250 zł, włącza to koszt wysyłki rejestrowanej z Tajlandii. Mogę też je wysłać z Polski, ale za 350 zł.

Proszę przekaż znajomym.

dziekuję z góry

Jan Krongboon
massagewarsaw@gmail.com
www.facebook.com/kurs.tajski
www.massagethai.info

Sprzedam lek przeciwpasożytniczy Prazykwantel Praziquantel Zentozide Opticide Distosi

swinskatarczyca / 2018-03-11 04:52
Sprzedam lek przeciwpasożytniczy Prazykwantel Praziquantel Zentozide Opticide Distoside Cesol Wormic

Mam do odstąpienia tabletki Opticide (prazykwantel 600mg) na pasożyty (przywry, tasiemce, motylice). Lek jest w oryginalnym opakowaniu, sprzedaję połowę czyli 50 tabletek, po odsypaniu reszty dla siebie.
Termin ważności 9.2018.
Cena za tabletkę 3zł, włącza koszt lotniczej wysyłki rejestrowanej z Tajlandii.
Oczywiście, mogę też wysłać opakowanie 100 tabletek, za 250zł. Będzie też znacznie dłuższa data przydatności.
Lek jest ciężko dostępny na NFZ, trzeba czekać do 10 tygodni na sprowadzenie.
Jan Krongboon
massagewarsaw@gmail.com
www.facebook.com/kurs.tajski

Sprzedam lek przeciwpasożytniczy Prazikwantel Praziquantel Zentozide Opticide Distosi

swinskatarczyca / 2018-03-11 05:07
Mam sprowadzany z Tajlandii suplement diety Thiroyd 1000 tabletek po 60 mg. Sprzedaję po 180zł + 20 zł przesyłka pobraniowa.

Również mam suplement Thyroid-S i Thyroid TR (bez laktozy i glutenu), 1000 tabletek po 60 mg, za 250 zł, włącza to koszt wysyłki rejestrowanej z Tajlandii. Mogę też go wysłać z Polski, ale za 350 zł.

Proszę przekaż znajomym.

dziekuję z góry

Jan Krongboon
massagewarsaw@gmail.com
www.facebook.com/kurs.tajski
www.massagethai.info

Sprzedam lek przeciwpasożytniczy Prazykwantel Praziquantel Zentozide Opticide Distosi

swinskatarczyca / 2018-03-20 12:35
Sprzedam lek przeciwpasożytniczy Prazykwantel Praziquantel Zentozide Opticide Distoside Cesol Wormicide

Mam do odstąpienia tabletki Opticide (prazykwantel 600mg) na pasożyty (przywry, tasiemce, motylice). Lek jest w oryginalnym opakowaniu, sprzedaję połowę czyli 50 tabletek, po odsypaniu reszty dla siebie.
Termin ważności 9.2018.
Cena za tabletkę 3zł, włącza koszt lotniczej wysyłki rejestrowanej z Tajlandii.
Oczywiście, mogę też wysłać opakowanie 100 tabletek, za 250zł. Będzie też znacznie dłuższa data przydatności.
Lek jest ciężko dostępny na NFZ, trzeba czekać do 10 tygodni na sprowadzenie.
Jan Krongboon
massagewarsaw@gmail.com
www.facebook.com/kurs.tajski

Sprzedam leki na pasozyty tasiemce przywry motylice

swinskatarczyca / 2018-04-11 12:26
Oferuję leki przeciwpasożytnicze na tasiemce, przywry, motylice, glisty.

- Prazykwantel Praziquantel Zentozide Opticide Distoside Cesol Wormicide 600mg od 2.5 zł/tabletka

- Yomesan Niklozamid Niclosamide Devermin Radeverm Teniarene Trédémine 500mg od 2 zł/tabletka

Leki są w oryginalnym opakowaniu, sprzedaję połowę czyli 50 tabletek, po odsypaniu reszty dla siebie.

Termin ważności do 2 lat.

Doliczam 20 zł za lotniczą wysyłkę rejestrowaną z Tajlandii lub w przypadku wysyłki z Polski 20 zł za pobraniową.

Oczywiście, mogę też wysłać nierozpieczętowane opakowanie 100 tabletek czy dowolnie mniejszą ilość, cena zależy od ilości.

Jan Krongboon

massagewarsaw@gmail.com
www.facebook.com/kurs.tajski

Sprzedam leki na pasozyty tasiemce przywry motylice

swinskatarczyca / 2018-04-11 12:41
Oferuję leki przeciwpasożytnicze na tasiemce, przywry, motylice, glisty.

- Prazykwantel Praziquantel Zentozide Opticide Distoside Cesol Wormicide 600mg od 2.5 zł/tabletka

- Yomesan Niklozamid Niclosamide Devermin Radeverm Teniarene Trédémine 500mg od 2 zł/tabletka

Leki są w oryginalnym opakowaniu, sprzedaję połowę czyli 50 tabletek, po odsypaniu reszty dla siebie.

Termin ważności do 2 lat.

Doliczam 20 zł za lotniczą wysyłkę rejestrowaną z Tajlandii lub w przypadku wysyłki z Polski 20 zł za pobraniową.

Oczywiście, mogę też wysłać nierozpieczętowane opakowanie 100 tabletek czy dowolnie mniejszą ilość, cena zależy od ilości.

Jan Krongboon

massagewarsaw@gmail.com
www.facebook.com/kurs.tajski

Sprzedam 4 leki na pasozyty tasiemce przywry motylice

swinskatarczyca / 2018-04-20 09:32
Oferuję leki przeciwpasożytnicze na tasiemce, przywry, motylice, glisty.

- Prazykwantel Praziquantel Zentozide Opticide Distoside Cesol Wormicide 600mg od 2.5 zł/tabletka, 04.2020

- Yomesan Niklozamid Niclosamide Devermin Radeverm Teniarene Trédémine 500mg od 2 zł/tabletka, 4 tabletki w blistrze, 01.2022

- Meben (zamiennik Zentel Albendazole) Mebendazole 100mg od 2zl/tabletka, 03.2020

- Zentel Albendazole Zenzera 200mg od 10zl/tabletka, 2 tabletki w opakowaniu, 12.2020

Leki są kupione w oryginalnym zapieczętowanym opakowaniu, w miarę możliwości bezpośrednio od producenta w ilościach i cenach hurtowych - co przekłada się na niską cenę moich leków. Przy mniejszej ilości odliczam do torebek strunowych. Przy zakupie połowy opakowania wysyłam w oryginalnym pudełku i dołączam naklejkę.

Doliczam 20 zł za lotniczą wysyłkę rejestrowaną z Tajlandii lub w przypadku wysyłki z Polski 20 zł za pobraniową. Powyżej zamówienia 200zł wysyłka bezpłatna.

Jestem w stanie pobić każdą opublikowaną cenę, do tego gwarantuję pewność dotarcia leku z Tajlandii - jeśli opóźnia się przesyłka, to wysyłam zastępczą z Polski.

Mogę szukać dowolnych innych leków, mniej popularnych - jakkolwiek, będą one droższe, ze względu na trudniejszy dostęp i cena detaliczna, a nie hurtowa.

Jan Krongboon

massagewarsaw@gmail.com
www.facebook.com/kurs.tajski

PAKIET RODZINNY Sprzedam 5 leków pasożyty tasiemce przywry motylice glisty nużeńce świerzb

swinskatarczyca / 2018-04-22 09:46
PAKIET RODZINNY Sprzedam 5 leków pasożyty tasiemce przywry motylice glisty nużeńce świerzb 300zl

Oferuję wybór 5 leków przeciwpasożytniczych 102 tabletek za 300 zł (włącza koszt wysyłki pobraniowej z Polski lub lotniczej rejestrowanej z Tajlandii).
Poniższa mieszanka działa na całe spektrum (tasiemce, przywry, motylice, glisty i inne, po nużeńce, świerzb).
Leki przeciwpasożytnicze należy mieszać, bo robaki się szybko uodparniają. W ten sposób można skutecznie pozbyć się ich wszystkich i najmniejszym kosztem. Leczenie najlepiej przeprowadzić w całej rodzinie, włącznie z czworonogami i cyklicznie, np. co pół roku.

Vermox Mebendazole 100mg, 50 tabletek, wartość 100zł, 03.2020

Yomesan Niklozamid 500mg, 40 tabletek, opakowania kartonowe 10 blistrów x 4, wartość 120zł, 01.2022

Prazykwantel 600mg, 10 tabletek, wartość 50zł, 04.2020

Zentel Albendazole 200mg, 10 tabletek, 5 opakowań kartonowych po 1 blistr 2 tabletki, wartość 100zł, 12.2020

Stromectol Ivermektyna 6mg, 2 tabletki, wartość 40zł, 04.2019

Razem 102 tabletki, które można użyć w dowolnej kolejności, chociaż moje osobiste doświadczenie wskazuje mi zaczynać od najtańszych po prostu z powodów ekonomicznych.

Pasożyty, na które działają te leki:

tasiemce (uzbrojony, nieuzbrojony, bąblowcowy, bruzdogłowiec szeroki, karłowaty),
różne przywry (kocia, chińska, płucna, krwawa), motylica wątrobowa,
glista ludzka,
filarie,
włośnie kręte,
włosogłówki,
węgorki jelitowe,
tęgoryjce,
owsiki ludzkie,
krętki,
gronkowiec złocisty,
paciorkowce,
toksoplazmozy,
rzęsistki,
chlamydie,
lamblie,
nużeńce,
świerzb.

Stosować można też profilaktycznie, szczególnie, gdy żyje się ze zwierzętami domowymi, w czasie ich odrobaczania.

Jan Krongboon

massagewarsaw@gmail.com
www.facebook.com/kurs.tajski
do początku nowsze
1 2 3 4 5 6 7

Najnowsze wpisy