Forum

Komentarze użytkownika "sztayer"

Komentarze użytkownika: sztayer

Re: Porsche się nie spieszy. Z przejęciem Volkswagena

sztayer / 2008-11-28 10:16
Jak na moje oko ten samochód jest PIĘCIODRZWIOWY!

Re: Mandaty ostro w górę. 500 zł za jazdę "na czerwonym"

sztayer / 2008-11-28 10:12
Panowie Kierowcy a co sądzicie o nowych pomysłach na poprawę "bezpieczeństwa" na skrzyżowaniach w postaci odzielnych świateł do skrętu w lewo, o likwidacji zielonych strzałek itp. Co sądzicie o systemie za ogromne pieniądze, który zamiast pomóc powoduje jeszcze większe korki???

Re: Pozwólcie nam tanio tankować!

sztayer / 2008-06-11 16:36
Popieram. Mi auto wypala ponad 20l / 100 km.
Popieram mocno, tylko co z tego......
sztayer / 2008-01-17 12:22
Jakie informacje Pana interesują? Proszę to wyłać na mail bsztajer@poczta.onet.pl.
Pozdrawiam

Re: Wykorzystaj hossę na złoto

sztayer / 2007-12-17 10:41
Dużo ciekawszą alternatywą inwestorów jest rynek niepubliczny. Kupiłem w listopadzie po 27 teraz są po 35. Biorąc pod uwagę to co dzieje się na giełdzie, to chyba całkiem niezłe rozwiązanie, prawda ??

Re: Państwo zachęca do oszustwa

sztayer / 2007-12-02 22:07
Jeśli dobrze zrozumiałem, wszyscy którzy nie chcą dać się okradać przez nasze Państwo są oszustami??? Autorkę chyba trochę poniosło. Znalazłem sposób na obniżenie minimalnej skałdki na ZUS ( przy prowadzeniu działalności) i okazuję się że jestem jednym z oszustów, którzy oszukują sam nie wiem kogo, ZUS?? Pani Agnieszka chyba była za długo w Irlandii, albo nigdy nie była u państwowego lekarza i nie widziała polskiego emeryta. Ja zajmuję się doradzaniem ludziom jak mogą zaoszczędzić jakiekolwiek środki i przeznaczyć je na godziwe świadczenia, (emerytalne czy zdrowotne) i krew mnie zalewa jak ktoś nazywa to oszustwem!!!!

Re: Inwestorzy uciekają od MiSiów

sztayer / 2007-11-21 11:02
Ja bym poważnie się zastanowił przed nwestycją na rynku chińskim. Wystarczy spojżeć jaki był wzrost indeksu przez ostatni rok - prawie 200%. Akcje są drogie i nie odzwierciedlają rzeczywistych wartości. Tam kupują akcje wszyscy, teraz głównie ulica ( TFI i drobni inwestorzy ).
Załamanie cen jest pewne, tylko jak zwykle nie wiadomo kiedy. Myślę, że to już się zaczęło. Podobny efekt miał miejsce w Polsce w połowie lat 90-tych. Dziwię się trochę osobom inwestującym w fundusze akcyjne i płaczą po 6 miesiącach że stracili 20%. Widać jak duży wpływ na nasze społeczeństwo ma reklama. Zawsze zostają alternatywy. Ja mam zaukupione akcje z oferty nie publicznej. Dyskonto przy zakupie na poziomie 40% (czyli cena jednej akcji w stosunku do wyceny niższa o 40%), bez redukcji, bez stresu ( podczas ostatnich dwóch tygodni ceny wzrosły o 10%), trzeba tylko spokojnie poczekać do września 2008. Przewidywany zysk od 100% do 150%.
Pozdrawiam
Wszystkich graczy.

Re: Popracujemy obowiązkowo przy EURO 2012?

sztayer / 2007-07-22 13:59
Takich idiotów powinno się skazać na banicję! Odstawić do granicy z tobołkiem. Może wtedy ta banda nierobów coś by zrobiła pożytecznego. Może ogólnie panujący kretynizm polityczny by się skończył? Mam ochotę wyjechać do Dżalalabadu i zakopać się pod ziemię ze wstydu. Ciekawe jakie będą tytuły zagranicznych pism w poniedziałek?

Re: Senat klepnie wyższe OC?

sztayer / 2007-06-20 13:41
A kobiety które w lato chodzą rozebrane prawie do naga?
Czy ktoś sprawdzał ile wypadków "powodują"? Wprowadźmy podatek od "widocznych obszarów ciała damskiego".

Re: PIU chce zaskarżyć podatek Religi

sztayer / 2007-06-11 18:06
A co z tymi co powodują wypadki a nie mają samochodów? Co z rowerami, deskorolkami czy wrotkami? Jak wszyscy to wszyscy!!! Dlaczego ja mam płacić a pieszy, który spowoduje wypadek, nie.

Najnowsze wpisy