Forum

Komentarze użytkownika "TrentX"

Komentarze użytkownika: TrentX

TrentX / 2010-12-01 15:06 / portfel / Tysiącznik na forum
wiesz to co zrobilem w miesiacu listopadzie to byly moje pierwsze zlecenia w zyciu :) popelnilem wiec pare bledow , jedne dadza mi w kosc lagodnie - objawiajac sie jedynie mniejszym % zyskow po zwyzce , zas inne jak np Elzab moga mi sie czkac dlugo , bo nie wiem kompletnie co z nim dalej bedzie po wiekszosciowym przejeciu przez Novitusa :/

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

TrentX / 2010-12-01 15:14 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam gospodarza i kacik,
w koncu jakos zieleniej :)

Jesli ktos moglby przyjrzec sie Elzab i ocenic co dalej sie bedzie dzialo z ta spolka , bylbym wdzieczny za wszelkie uwagi .

Stan jest w tej chwili taki ze wiekszosc zdobyl w niej konkurencyjny Novitus. Co to oznacza z tej perspektywy dla udzialowcow Elzabu ktorzy nie odpowiedzieli na wezwanie do sprzedazy akcji i nadal posiadaja akcje tej spolki . Czy ze strony Novitusa moze istniec jakies niebezbieczenstwo z perspektywy udzialowcow Elzabu w sensie utraty wartosci akcji itp ????
TrentX / 2010-12-01 15:26 / portfel / Tysiącznik na forum
dzieki i tak jak powiadasz dzis ostro w gore :) ale wczoraj tez tak bylo i w koncowce mi spoleczki spuscili :)wiec nie chwale dnia przed zachodem slonca :)

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2010-12-01 19:23 / portfel / Tysiącznik na forum
przygladal sie ktos Asseco ?
TrentX / 2010-12-01 23:53 / portfel / Tysiącznik na forum
ja tam nie narzekam w sumie lubie zime szczegolnie gdy pada snieg :) moglbym chodzic godzinami na powietrzu :)
TrentX / 2010-12-02 00:02 / portfel / Tysiącznik na forum
zastanawiam sie czy na krotkie okresy w korektach mozna cos podbierac :) z nadzieja na zysk :)

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2010-12-02 00:37 / portfel / Tysiącznik na forum
Nocna pora zapytam rannych ptaszkow , co sadzicie o ACE jest w dosc ciekawej cenie ,interesowal sie ktos tym papierem ??
TrentX / 2010-12-02 17:01 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam , mamy wiec juz wybor :P

Rosja :> kolejny milionowy rynek do zdobycia,
Katar - kolejne bajkowe stadiony za petrolowe dolary :)kolejne petrolowe dolary w kieszeniach urzedasow FIFA , bo klimat calkiem nie do grania ... no ale Juve wczoraj tez niebardzo chcialo grac :P przy Bulgarskiej...

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2010-12-02 17:02 / portfel / Tysiącznik na forum
Znow ktos na samym koncu spuscil niektore moje spoleczki .... z ladnych wzrostow :>
w ciagu 3 dni 2 razy to juz nie przypadek .....
TrentX / 2010-12-02 17:05 / portfel / Tysiącznik na forum
Cierpliwy ,
dzis w pociagach roznie bywa :) zima w pelni :P moj dojechal tylko z 20-minutowym opoznieniem ale mial tylko 2 godziny drogi do przejechania :) do miejsca docelowego ;]
TrentX / 2010-12-02 17:07 / portfel / Tysiącznik na forum
Amelio mam Cie :) a dopiero co wczoraj faceci narzekali na zime :) a dzisiaj to kto narzeka :)?: P???
Ja tam sie przylaczam do dodge'a :)
TrentX / 2010-12-02 17:11 / portfel / Tysiącznik na forum


0
2010-12-02 00:37:37 | TrentX [ Portfel ]
Re: Komentarze do portfela "pietroo" [0]
Nocna pora zapytam rannych ptaszkow , co sadzicie o ACE jest w dosc ciekawej cenie
,interesowal sie ktos tym papierem ??


jak wyzej napisalem :)
TrentX / 2010-12-02 17:36 / portfel / Tysiącznik na forum
wiesz Formula 1 w emiratach tez raczej niepopularny sport ale liczy sie tor ktory powstal :) ktory jest bajeczny i za bajeczne pieniadze :0, z Mundialem bedzie podobnie :P

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2010-12-02 21:31 / portfel / Tysiącznik na forum
A tu cos na temat unijnych przepisow dotyczacych CO2

Propozycje unijnych przepisów dotyczących CO2 zagrażają największym firmom. Spowodują one wzrost wydatków w zakładach papierniczych, chemicznych, cementowniach i utratę ich konkurencyjności już za trzy lata. Rząd ma tylko dwa tygodnie, by temu zapobiec.
Komisja Europejska szykuje wyjątkowo niekorzystne dla polskiego przemysłu zasady przydziału darmowych pozwoleń na emisję dwutlenku węgla na okres od 2013 r. do 2020 r. Decyzje mają zapaść w Brukseli już 15 grudnia w Komisji Ochrony Klimatu. I jeśli polskie władze do tego czasu nie zdobędą poparcia dla zmiany proponowanych przepisów, firmom z kilku branż energochłonnych produkcja przestanie się opłacać. Powód to wysokie koszty – liczone w setki milionów złotych – zakupu pozwoleń na emisję, które te firmy będą musiały ponieść od 2013 r.

Caly artykul w "Rzepie"

http://www.rp.pl/artykul/572571.html

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2010-12-02 23:01 / portfel / Tysiącznik na forum
W odpowiedzi na przypuszczenia dodge :

Co do Kataru , wlasnie w Szkielku Kontaktowym pokazali wizualizacje jednego z katarskich stadionow , organizatorzy obiecali FIFA ze wszystkie stadiony beda w pelni klimatyzowane :)

Pozdrawiam

Najnowsze wpisy