Forum

Komentarze użytkownika "vistaaa"

Komentarze użytkownika: vistaaa

niechciany awans

vistaaa / 2011-03-25 15:46
co zrobić w sytuacji kiedy stanowisko które mamy objąć po awansie wcale nam nie odpowiada? wolimy zostać na starym stanowisku, co w takiej sytuacji może z nami zrobić pracodawca? a co może zrobić pracownik?

świadectwa pracy

vistaaa / 2011-03-28 14:57
czy do świadectwa pracy pracodawca dołączy mi dokumenty potwierdzające podwyższenie kwalifikacji przez odbyte liczne kursy?

nocne lokaty - kiepskie zyski

vistaaa / 2011-04-05 09:55
witam, nie jesteśmy usatysfakcjonowani wysokością naszych zysków z nocnych lokat! czy macie może jakieś propozycje banków, które oferują firmą jakieś większe dochody z takich lokat właśnie? pozdrawiam,

podstawa wymiaru składek na ubezpieczenia społeczne

vistaaa / 2011-04-12 14:05
witam,
pracując na umowę zlecenie jaka jest podstawa składki na ubezpieczenia społeczne? ile mogą mi odtrącić od wypłaty? przy takim rodzaju umowy tylko ja opłacam składki, pracodawca nie?

Notowania PO systematycznie spadają

vistaaa / 2011-04-15 12:07
a w sondażu rzeczpospolitej urośli w siłę, więc nie przesądzajmy!

chcę sprzedać mieszkanie proszę o rady

vistaaa / 2011-04-21 12:44
witam, chciałabym sprzedać mieszkanie, zależy mi na czasie, mam taką sytuację że moje obecne jest zbyt małe, a wciąż je spłacam, w jaki sposób wtedy możemy sprzedać nieruchomość?

pakiety medyczne dla pracowników opodatkowane?

vistaaa / 2011-05-04 14:03
w takim wypadku są one opodatkowane

likwidacja działalności a ZUS

vistaaa / 2011-05-10 14:05
witam,
jeżeli chcemy zlikwidować działalność gospodarczą to w jaki sposób powinienem wyrejestrować ją z ZUS-u? czy mogę przez internet wysłać ZWUA, czy jeszcze jakieś dokunety będą potrzebne?

kredyt w pln czy w euro?

vistaaa / 2011-05-17 11:14
niższe raty w przeliczeniu na złotówki powinny być w euro

awaryjne lądowanie samolotu LOT

vistaaa / 2011-05-19 12:10
dziś awaryjnie lądował samolot LOT-u typ ATR 72, który miał lecieć z Wrocławia do Monachium, piloci dostali sygnał o kłopotach z silnikiem, podobne zdarzenie w ostatnim czasie z tym samym typem samolotu miało miejsce w Warszawie i Rzeszowie... Wszystkie samoloty musiały awaryjnie lądować na swoich lotniskach.

nowa waluta w stanach?

vistaaa / 2011-05-25 11:18
Amerykanie mają pomysły, w stanie Utah zostało zalegalizowane złoto i srebro jako waluta, i co będzie można wejść do spożywczaka i za zakupy zapłacić srebrnym łańcuszkiem? po co to komu?

Najlepsze i najgorsze konta-opinie

vistaaa / 2011-06-07 12:25
ja stawiam na city handlowy, wszystkie bankomaty bez prowizji

dotacje na agencje reklamowa

vistaaa / 2011-07-11 13:51
możesz starać się o dotację z urzędu pracy, ale dofinansowanie obejmuje tylko środki trwałe w firmie

Re: nowy film promujący polską prezydencję

vistaaa / 2011-09-15 14:33
są to fragmenty wywiadów przeprowadzonych przez jednego dziennikarzy, który zadawał pytanie aktorom z czym kojarzy im się Polska, Minister Sikorski nie umiał odpowiedzieć dziennikarce czy gwiazdy występujące w filmie zdają sobie sprawę, że ich wizerunki zostały wykorzystane w filmie promującym Polskę, może być z tego gruba afera

Re: bgż optima-opinie.

vistaaa / 2011-11-29 15:05
to jest bank internetowy, nie ma żadnej placówki? a można do zwykłego BGŻ się przejść w tej sprawie?
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy