Forum

Komentarze użytkownika "vistaaa"

Komentarze użytkownika: vistaaa

rating Polski podwyższenie

vistaaa / 2011-12-20 13:43
a po tych wszystkich podwyżkach rating i tak nam obniżą

Leki podrożeją od 2012

vistaaa / 2011-12-16 13:33
bo lekarze mają decydować czy należy się refundacja leku czy nie, będą przybijać pieczątkę, że NFZ ma rozpatrzyć, a tymczasem w aptece pacjent zapłaci pełną cenę za lek! chory system, nie wiem od czego ten NFZ mamy!!! biurokracja się szerzy!!!

Re: bgż optima-opinie.

vistaaa / 2011-11-29 15:05
to jest bank internetowy, nie ma żadnej placówki? a można do zwykłego BGŻ się przejść w tej sprawie?

Re: nowy film promujący polską prezydencję

vistaaa / 2011-09-15 14:33
są to fragmenty wywiadów przeprowadzonych przez jednego dziennikarzy, który zadawał pytanie aktorom z czym kojarzy im się Polska, Minister Sikorski nie umiał odpowiedzieć dziennikarce czy gwiazdy występujące w filmie zdają sobie sprawę, że ich wizerunki zostały wykorzystane w filmie promującym Polskę, może być z tego gruba afera

dotacje na agencje reklamowa

vistaaa / 2011-07-11 13:51
możesz starać się o dotację z urzędu pracy, ale dofinansowanie obejmuje tylko środki trwałe w firmie

Najlepsze i najgorsze konta-opinie

vistaaa / 2011-06-07 12:25
ja stawiam na city handlowy, wszystkie bankomaty bez prowizji

nowa waluta w stanach?

vistaaa / 2011-05-25 11:18
Amerykanie mają pomysły, w stanie Utah zostało zalegalizowane złoto i srebro jako waluta, i co będzie można wejść do spożywczaka i za zakupy zapłacić srebrnym łańcuszkiem? po co to komu?

awaryjne lądowanie samolotu LOT

vistaaa / 2011-05-19 12:10
dziś awaryjnie lądował samolot LOT-u typ ATR 72, który miał lecieć z Wrocławia do Monachium, piloci dostali sygnał o kłopotach z silnikiem, podobne zdarzenie w ostatnim czasie z tym samym typem samolotu miało miejsce w Warszawie i Rzeszowie... Wszystkie samoloty musiały awaryjnie lądować na swoich lotniskach.

kredyt w pln czy w euro?

vistaaa / 2011-05-17 11:14
niższe raty w przeliczeniu na złotówki powinny być w euro

likwidacja działalności a ZUS

vistaaa / 2011-05-10 14:05
witam,
jeżeli chcemy zlikwidować działalność gospodarczą to w jaki sposób powinienem wyrejestrować ją z ZUS-u? czy mogę przez internet wysłać ZWUA, czy jeszcze jakieś dokunety będą potrzebne?

pakiety medyczne dla pracowników opodatkowane?

vistaaa / 2011-05-04 14:03
w takim wypadku są one opodatkowane

chcę sprzedać mieszkanie proszę o rady

vistaaa / 2011-04-21 12:44
witam, chciałabym sprzedać mieszkanie, zależy mi na czasie, mam taką sytuację że moje obecne jest zbyt małe, a wciąż je spłacam, w jaki sposób wtedy możemy sprzedać nieruchomość?

Notowania PO systematycznie spadają

vistaaa / 2011-04-15 12:07
a w sondażu rzeczpospolitej urośli w siłę, więc nie przesądzajmy!

podstawa wymiaru składek na ubezpieczenia społeczne

vistaaa / 2011-04-12 14:05
witam,
pracując na umowę zlecenie jaka jest podstawa składki na ubezpieczenia społeczne? ile mogą mi odtrącić od wypłaty? przy takim rodzaju umowy tylko ja opłacam składki, pracodawca nie?

nocne lokaty - kiepskie zyski

vistaaa / 2011-04-05 09:55
witam, nie jesteśmy usatysfakcjonowani wysokością naszych zysków z nocnych lokat! czy macie może jakieś propozycje banków, które oferują firmą jakieś większe dochody z takich lokat właśnie? pozdrawiam,
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy