Forum

Komentarze użytkownika "wilka"

Komentarze użytkownika: wilka

kontrola podatkowa jak się przygotować

wilka / 2011-08-25 10:30
jestem młodym przedsiębiorcom, wczoraj fiskus zapowiedział mi kontrolę, jak mogę się do niej przygotować? mam na to tydzień i nie chciałabym, żeby poszło coś nie tak.

"Musimy wprowadzić moralny porządek"

wilka / 2011-04-19 11:50
tych przemówień prezesa nie da się słuchać, monotematyczność, skierowanie na politykę antyniemiecką i antyrosyjską nic dobrego Polsce przynieść nie może, a przede wszystkim skupienie wyłącznie na wyjaśnieniu przyczyn katastrofy smoleńskiej pod kątem teorii spiskowej!

zakaz stosowania bilbordów w kampanii wyborczej

wilka / 2011-07-20 10:39
Trybunał Konstytucyjny uznał że zakaz stosowania bilbordów w kampanii wyborczej jest niezgodny z konstytucją! a ja się pytam, czy zgodne z konstytucją jest przeznaczanie tak wielkich sum na spoty, kampanie z pieniędzy podatników?!

promocje w banku czy one się opłacają

wilka / 2011-05-24 12:29
dużo teraz w telewizji reklam, które przedstawiają promocje ofert kredytów bankowych, czy one w ogóle się opłacają czy to tylko takie hasła reklamowe? myślicie że warto się im bliżej przyjrzeć?

dwie umowy na czas określony

wilka / 2011-05-27 09:21
witam,
chciałam zapytać czy pracodawca ma prawo zawrzeć ze mną dwie umowy na czas określony, w momencie kiedy wygasa pierwsza podpisywana jest od razu druga, czy jest to zgodne z kodeksem pracy?

Re: kontrola podatkowa jak się przygotować

wilka / 2011-08-25 11:50
dziękuję bardzo za jego udostępnienie, artykuł rozwiał wiele moich wątpliwości

Najnowsze wpisy