Forum

Komentarze użytkownika "yga"

Komentarze użytkownika: yga

pełnia księżyca

yga / 2011-03-29 10:35
jak myślicie jak pełnia wpływa na nasze samopoczucie i sen?

kradzież karty

yga / 2011-04-05 11:40
mi się wydaje że sprawa jest przegrana, a pieniądze nie do odzyskania, żaden bank nie zwróci kasy za nie swoje błędy, za popełnione przez nich ciężko wyegzekwować pieniądze...

reaktor jądrowy - zatrzymano wyciek

yga / 2011-04-06 08:31
Zatrzymano wyciek skażonej wody z jednego z reaktorów jądrowych elektrowni w Fukushimie. Dzięki temu nie będzie już dalszego przecieku radioaktywnej wody do oceanu. Pracownicy użyli w tym celu płynnego szkła.Gorzej teraz będą mieli z wodą która została tam zamknięta, jakoś muszą ją wypompować, podobno w jednej ze stoczni pracują nad gigantycznym zbiornikiem przeznaczonym do tego celu.

którą lokatę wybrać?

yga / 2011-04-19 09:54
witam, z myślą o oszczędzaniu nasunęła mi się od razu lokata, myślicie że to dobry sposób na umieszczenie pieniędzy w banku w celach otrzymania jakiegoś zysku? może macie jakieś inne propozycje na ulokowanie pieniędzy? chętnie poczytam

hakerzy ukradli dane klientow sony

yga / 2011-04-28 10:12
niestety, ale właśnie dlatego boje się je umieszczać w internecie, nie mam wciąż żadnego konta internetowego, bo boję się że moje dane trafią w niepowołane ręce

usługi zwolnione z VAT

yga / 2011-05-04 14:02
przy takiej działalności będzie Pani zwolniona z VAT-u

youtube platny, ale tylko czesciowo

yga / 2011-05-10 10:23
fajna sprawa, może wreszcie będzie więcej filmów :)

kampania Palikota

yga / 2011-05-20 13:44
Palikot rozpoczął swoją kampanię od prowokacji, odwiedził Wawel, złożył kwiaty na grobie Piłsudskiego, ale parę prezydencką ominą, myślicie że ma szanse na głosy wyborców? dla mnie to kolejny Lepper, który w końcu zniknie ze sceny politycznej!

nowa twarz SLD Marta Szulawiak - wasze opinie

yga / 2011-05-25 11:15
co sądzicie o starcie Marty Szulawiak z list wyborczych SLD, chcą zastąpić AGENTA panią z TOP MODEL? kolejna maskotka tej partii, jeśli myślą że w ten sposób zdobędą więcej głosów, to się mylą!

odszkodowanie dla producentów warzyw

yga / 2011-06-07 12:10
Nie wydaje mi się żeby mieli za to ponieść koszta tylko Niemcy

przygotowania do Euro 2012, UEFA zdowolona

yga / 2011-06-10 13:51
przecież jakby chcieli to mogliby nam karę wlepić, więc chyba naprawdę nie jest tak źle skoro tego nie zrobili

opieka medyczna na urlopie

yga / 2011-06-13 12:48
Twoja polisa musi zawierać ubezpieczenie od NNW i KL, zobacz sobie w Generali

Apple pracuje nad dwoma nowymi iPhone'ami

yga / 2011-06-28 11:25
Możemy się spodziewać że po prekursorze w tej dziedzinie, czyli Apple, będzie czas na inne marki telefonów, które swoje modele tworzą na ich wzór, teraz każdy smartfon wygląda jak iPhone, tylko ja wciąż nie wiem po co to komu? od kiedy telefon nie służy tylko do dzwonienia?

Debiut JSW. Zobacz, o ile wzrośnie cena akcji

yga / 2011-07-06 15:07
sytuacja się w końcu ustabilizuje, trzeba tylko odczekać

Wielka wyprzedaż mieszkań

yga / 2011-07-19 13:49
podobno mogą pójść jeszcze w dół, bo prognozuje się że sprzedaż nadal nie będzie wzrastać
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy