Forum

Komentarze użytkownika "yga"

Komentarze użytkownika: yga

umowy czasowe w Polsce

yga / 2011-12-22 11:21
Okazuje się że to w naszym kraju najwięcej zawiera się umów czasowych w całej Europie... Mamy taką sytuację, że większość z nas nie może być pewna o dalsze zatrudnienie, bo pracujemy albo na umowy cywilno-prawne, albo na czas określony, niepewność nam towarzyszy cały czas, i jak tu myśleć o założeniu rodziny czy kupnie mieszkania?? jaki bank przyzna kredyt osobie pracującej na umowę czasową?? Kiedy się to wreszcie zmieni? czy jest szansa na to by pracodawcy zostali jakoś przymuszeni do zawierania umów na czas nieokreślony??

sprawa Olwenika

yga / 2011-12-16 11:44
czy coś się wyjaśniło w sprawie domniemanego samouprowadzenia Olewnika? Jakoś tak wszystko umilkło w okół tego tematu. Może Wy coś wiecie?

Bankowość mobilna .

yga / 2011-12-12 14:23
Polecam bankowość mobilną w banku Millennium - Millenet.

płatne smsy

yga / 2011-11-21 14:17
widocznie musiałaś korzystać z jakiś usług, których Twój operator nie pokrywa darmowym pakietem, na przykład udział w jakichś konkursach

przerwa na karmienie piersią

yga / 2011-11-17 09:37
Podobno każdej mamie karmiącej piersią po powrocie do pracy należą się przerwy na tą okoliczność, czy mógłby mi ktoś z Was powiedzieć ile one wynoszą i jak długo się należą? czy jest to jakoś kontrolowane? trzeba dostarczać na przykład zaświadczenia lekarskie?

kierunki studiów dla przyszłych bezrobotnych

yga / 2011-11-09 09:49
Obecnie studiuję politologię, jestem na drugim roku i zamierzam zmienić te studia, bo wiem, że jeśli tego nie zrobię to zasilę bezrobocia w kraju... Jakie jeszcze kierunki studiów kreują przyszłych bezrobotnych według Was? co wybrać najlepiej by uniknąć tego problemu?

mieszkanie

yga / 2011-10-27 12:42
wydaje mi się, że w takim wypadku w grę wchodzi tylko akt notarialny :/

Tusk czy Kaczyński

yga / 2011-10-07 10:11
Jak myślicie, kto zwycięży te wybory Tusk czy Kaczyński? z najnowszego sondażu wynika, że to jednak PO będzie triumfować, wyniki wskazują, że Platforma ma zdecydowaną przewagę nad PiS-em, ale czy można im wierzyć? Nie zmarnujmy naszego głosu, idźmy do wyborów!

Re: pozywamy zbiorowo pobieraczek.pl

yga / 2011-09-14 11:50
ciekawi mnie jaką fortunę w sumie wyłudzili od użytkowników

Re: zleceniobiorca a emerytura

yga / 2011-08-30 12:21
nie jestem studentką, ani nie jestem nigdzie ubezpieczona, w związku z tym rozumiem że owa praca będzie mi się liczyć do emerytury

zleceniobiorca a emerytura

yga / 2011-08-29 08:25
Otrzymałam możliwość pracy na umowę zlecenie, zastanawiam się czy staż pracy jaki wypracuję na tej umowie będzie mi się liczyć do emerytury? jakie składki pobierane są przy tej formie pracy?

ostatni wywiad Leppera

yga / 2011-08-25 11:42
jego kariera polityczna legła w gruzach, fakt że w dużej mierze przez działania innych polityków, nie mógł sobie z tym poradzić

ranking kredytów hipotecznych lipiec

yga / 2011-07-25 11:45
podobno ING ma teraz najtańsze oferty kredytów

PO zastanawia się nad spotami i bilboardami

yga / 2011-07-20 14:58
nie rozumiem tylko dlaczego tak ciężko im zrezygnować z tego senatu?

Wielka wyprzedaż mieszkań

yga / 2011-07-19 13:49
podobno mogą pójść jeszcze w dół, bo prognozuje się że sprzedaż nadal nie będzie wzrastać
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy