Forum

Komentarze użytkownika "zapi"

Komentarze użytkownika: zapi

Re: Lepper: Biopaliwa mogą zaważyć na losach koalicji

zapi / 2007-04-04 11:05 / Bywalec forum
Tak, tak, Panie Lepper. Już chyba 10 raz wychodzisz z koalicji, a doczekać się nie mogę

Re: Na mieszkaniach wciąż można zarobić

zapi / 2007-04-04 12:07 / Bywalec forum
To już zaczyna byc chore. Koszt mieszkania 70m2 zaczyna być większy niż koszt budowy domu 130m2.
Gdzie tu rozsądek kupujących?

Re: Fiskus zafunduje nam absurd za 2 mln zł

zapi / 2007-04-05 08:16 / Bywalec forum
Widać, że PiS zaczyna ograniczać administrację w Państwie

Re: Ziobro na czele rządu fachowców?

zapi / 2007-04-11 09:46 / Bywalec forum
Skoro PIS zamierza stworzyć rząd "fachowców", to w takim układzie kto teraz nami rządzi - nieudacznicy ?

Re: Renty będą jeszcze niższe

zapi / 2007-04-12 10:43 / Bywalec forum
On i chyba żartują!!! Czyli oszczędności będą szukać u ludzi, którzy mieli wielkie nieszęście w życiu i nie są w stanie pracować, a te pieniadze przekażą pewnie pijakom z pod sklepu. Takie są rządy PIS.
Jeżeli ktoś przepracuje 10 lat i przydaży mu się nieszczęscie w postaci choroby, to należy mu zapewnić godne życie! A pijakom, nierobom i symulantom należy zabrać!!!
Ludzie!! w jakim my kraju żyjemy!!!

Re: Broniła Łyżwińskiego, dostała etat w ministerstwie

zapi / 2007-04-13 12:31 / Bywalec forum
Odnowa moralna IV RP

Re: Bezrobocie spada szybciej niż prognozowano

zapi / 2007-04-25 12:41 / Bywalec forum
A jaka jest liczba osób pracujących, Jak kształtuje się ta liczba w ostatnim czasie?

Re: Czemu nie będzie wcześniejszych wyborów?

zapi / 2007-04-26 09:59 / Bywalec forum
Widze, że poseł Zawisza, jako główny ekonomista PIS'u w pełni wykorzystał preferencyjne stawki kredytu

Re: Lepper: Sadownicy otrzymają wsparcie z budżetu

zapi / 2007-05-08 08:33 / Bywalec forum
Minister Lepper potrafi tylko przeznaczać kolejne pieniądze dla określonych grup społecznych, w których szuka poparcia. Niestety jestem wykształciuchem i nie mogę liczyć na pomoc ani Leppera, ani Giertycha, ani całego wspaniałego rządu PIS.
Pozostaje mi tylko pracować na wspólne dobro IV RP i oddawać 40% moich zarobków na pomysły dr Leppera

Re: Sejm o budowie sklepów wielkopowierzchniowych i spółdzielniach mieszkanio...

zapi / 2007-05-11 08:55 / Bywalec forum
A może tak rynek decydowałby?

Tydzień temu poszedłem do osiedlowego sklepu po masło i przy okazji postanowiłem kupić czekoladę oraz dwa banany (b. dobre a propos). Pani w sklepiku wyłożyła wszystko na ladę i podliczyła na kasie. Kwota, jaką musiałem zapłacić była ok 30 % wyższa, od kwoty jaką musiałbym zapłącić w supermarkecie. Ale to nie jest aż tak istotne (ponieważ zaoszczędziłem w tym momencie ok 20 min). Pani zostawiła to masło, czekoladę oraz banany na ladzie i poszła usiąść na stołek. Nadmienię, iz było wtedy dosyć ciepło, a ja nie miałem do czego schować zakupów. "

Wniosek jest prosty: właściciele małych sklepików sami sobie są winni.

Myślę, że była to moja ostatnia wiozyta w tym sklepiku osiedlowym

Re: "Gazeta Wyborcza": Sondaż partii politycznych

zapi / 2007-05-16 08:39 / Bywalec forum
Nie wiem, skad bierze się te 26% dla PIS. Osobiście znam 2 osoby ich popierające, które na dodatek nie chodzą i na na pewno nie pójdą na następne wybory

Re: Protest Money.pl: Ręce precz od OC!

zapi / 2007-05-16 15:47 / Bywalec forum
Nie zgadzam się

Re: Skok LPR na odziały TVP

zapi / 2007-05-17 10:37 / Bywalec forum
Czyli teraz w TVP3 będą podobne audycje, jak w TV Trwam?

Re: Ostani bój o OC

zapi / 2007-05-24 09:02 / Bywalec forum
A co z wypadkami spowodowanymi przez jeżdżących na rowerach pieszych? Przecież często się zdarza rowerzysta, który nagle wyjedzie na środek drogi i trzeba ostro hamować, gdyż np. auto jedzie z naprzeciwka.

Re: Samoobrona pobiera haracz?

zapi / 2007-05-28 11:40 / Bywalec forum
Niedawno Kaczyński po konwencji w sprawie obrony demokracji powiedzial, ze każdy ma takich partnerów na jakich zasługuje (miał na myśly PO i SLD). Ale chyba zapomniał, że to samo odnosi się również do niego

Najnowsze wpisy