Forum

Komentarze użytkownika "zapi"

Komentarze użytkownika: zapi

Re: Składka rentowa nie spadnie od lipca

zapi / 2007-06-01 09:23 / Bywalec forum
Nastepnym razem, jak beda wybory, to radze się zastanowić osobom, którzy dwa lata temu oddali głos na partie obecnie rządzące.
Chociaż pewnie na tej stronie jest ich niewielu

Re: Giertych planuje wprowadzić segregację w szkołach

zapi / 2007-06-04 09:33 / Bywalec forum
Ja już myślalem, że Giertych chce wprowadzić segregację śmieci w szkołach, a ten dalej swoje

Re: Lepper nie przyszedł na swój proces

zapi / 2007-06-04 11:02 / Bywalec forum
pewnie. A jak dziennikarz mu cos zarzuci to głupio odpowiada: to prosze mnie osądzić, nie mam nic do ukrycia itp.
Mam dość tego faceta

Re: Milionowe odprawy dla zwolnionych z TVP

zapi / 2007-06-14 08:54 / Bywalec forum
A nam wciskają brednie, że musimy płacić abonament na TVP. Oni taką kase zbierają za nic obijanie się, a człowiek pracuje za marne pieniądze

Re: "Gazeta Wyborcza" Co piąty Polak niezdecydowany.

zapi / 2007-08-28 09:14 / Bywalec forum
oby tylko znowu nie okazało się, iż ci niezdecydowani zagłosują na PIS

Re: Gosiewski: Podatek liniowy jak odwrócony Janosik

zapi / 2007-08-28 09:15 / Bywalec forum
A jeżeli ja pracuje panie Gosiewski i zabierane mi są pieniądze z podatków na nierobów i pijaków to to jest sprawiedliwe?????????????????

Re: Rydzyk dostnie unijne dotacje

zapi / 2007-08-28 11:08 / Bywalec forum
Jak on (ten szlachetny człowiek) może przyjmować pieniądze od tej szatańskiej organizacji, która rozkrada Polskę, od żydów, od liberałów...

Re: PiS zmieni nazwę, by nie stracić dotacji?

zapi / 2007-08-29 10:17 / Bywalec forum
Ot prosze. Tylko nie trafi to do ich wyborców. NIe zauważą, jak chcą skubnąć naszą kasę na 65 mln. Oczywiście zwolennicy IV RP za chwilę odezwą się, że SLD nakradło, a PO to wstrętni liberałowie.
Prawda jest taka, że nie było jeszcze (mimo LPR) partii, która wykazywała taki cynizm wobec państwa, zasad, wyborców, a przede wszystkim przeciwników politycznych, jak PIS.
zapi / 2007-08-29 10:31 / Bywalec forum
NIe rozumiesz, ze jest to po prostu kolejna gierka pana Jarosława Kaczyńskiego. Chyba nie sądzisz, że PO mogłaby stanąć Kaczytńskiemu na drodze przedterminowych wyborów. Jest to taki strateg polityczny, że jeżeli chciałby wyborów, to już byśmy mieli je rozpisane. A tak drwi ze społeczeństwa, które rozkoszuje się kolejnymi awanturami
zapi / 2007-08-29 11:43 / Bywalec forum
Widzę, że przedstwiłeś twarde argumenty. Może Ty nie przeczytałeś mojej wypowiedzi ?
zapi / 2007-09-04 14:20 / Bywalec forum
a jaki program gospodarczy pokazało PIS przez ostatnie 2 lata?
- becikowe? - to jest program gospodarczy?
- drastyczna podwyżka płacy minimalnej - to jest program gospodarczy?
- mieszkania spółdzielcze za "złotówke" - to jest program gospodarczy?

Wystarczy mi liberalne podejście go gospodarki, a socjalistom z PIS'u dziękuje
zapi / 2007-09-05 11:51 / Bywalec forum
Zamiast duskutowac na zmianami w parti tuż przed wyborami, to może byśmy skupili siły i zaczęli myśleć jak te wybory wygrać z populistami.
NIe należę do żadnej partii, ale z PO jest kuś** tak zawsze. Teraz zaczną się przepychanki w partii a po wyborach ponownie obudzimy się z rączką w nocniku, a rządzić ponownie będzie Kaczyński z Lepperem i Giertychem
zapi / 2007-09-06 10:27 / Bywalec forum
Zależy z jakim skutkiem grasz :)
mając na początku np 50 tyś i roczną stopę zwrotu na poziomie 70% wtedy będziesz miał 2 917 zł dochodu netto na m-c. Więc wcale taką dużą gotówką nie trzeba dysponować.

Re: Posłowie rozdają miliardy złotych

zapi / 2007-09-07 10:09 / Bywalec forum
Chętnie rozdają, bo przecież nie dają własnych pieniędzy, tylko pośrednio to w nich udeży (tak, jak każdego z nas), a liczą, że dzięki temu dostaną więcej głosów. To jest zwykłe oszustwo wyborców - szkoda, że nie wszyscy to rozumieją.
A póżniej widzimy Kaczyńskiego i innych w pierszym rzędzie w kościele.
zapi / 2007-09-07 10:23 / Bywalec forum
Chodzi o grę rynkową -> popyt/podaż. Płaca minimalna "wypacza" tą gre i mamy bezrobocie.
poczytaj troszke

Najnowsze wpisy