Forum

Komentarze użytkownika "zapi"

Komentarze użytkownika: zapi

Re: CORMAY

zapi / 2013-10-23 19:59 / Bywalec forum
Porażka - to moja największa wtopa od początku realnych inwestycji na GPW. Z wielkich obietnic pozostały jedynie wspomnienia.
Nie znalazłem nawet jasnej i klarownej informacji, która uzasadniałaby te spadki. Jedynie lakoniczna nota na pewnym serwisie w artykule: Trwa przecena Cormay - Czy powodem przeceny są przedłużające się prace nad Blue-Boksem?

Re: Produkcja przemysłowa w strefie euro i w Polsce. Niespodziewane spadki

zapi / 2013-01-14 13:58 / Bywalec forum
Proponuję kolejne obciążenia, parapodatki etc. oraz zabezpieczenia socjalne aby całemu soc-kolektywowi było po równo.

Re: Fotoradary na drogach nie znikną. Będzie ich więcej

zapi / 2013-01-10 12:16 / Bywalec forum
To już przesada. Czego jeszcze nie zrobią, żeby bardzie łupić obywatela?
- podwyżka VAT
- przesunięcie składek z OFE do ZUS (dodatkowo brak dziedziczenia, czyli tak naprawdę zabieranie rodzinie pieniędzy)
- likwidacja i zmiany w ulgach

A teraz wykorzystują już nawet fotoradary.

Czekamy na dalsze zwiększenie obciążeń obywateli przez przecież prawicową partię :)

Trzeci raz przy urnie nabrać się nie dam!

Re: BRE

zapi / 2010-08-26 18:02 / Bywalec forum
Od roku spółka znajduje się w formacji horyzontalnej, więc radzę kupować przy tej cenie. Opór na poziomie 294 zł.

Re: Tusk zniszczy publiczną telewizję

zapi / 2007-11-08 08:32 / Bywalec forum
Wczoraj czytałem, że:
1) 40% obywateli placi abonament (w przypadku firm to zaledwie 3%)
2) wpływy z rekla TVP ma większe niż polsat, czy TVN (wiec nie rozumiem czemu się burzy)

A proszę zwrócić uwagę na poziom transmisji, programów. Nnie wspomne o Panu Gmoch starającego się coś pokazać :) - żenada. Średnio w 4 na 5 trznsmisjach meczów występują usterki z nagłośnieniem, którego poziom i tak jest słabiutki - zawsze tłumaczą się, że to "nie od nich". Jakoś polsat przez 18 wyscigów F1 nie miał żadnej wpadki, a transmitowali tez spoza Europy.

Jaką TVP ma misję? Teatr w poniedziałek?
PO południu leci Moda na Sukces i inne badziewiaste seriale. Naprawdę dobry film zawsze jest ok 23:00, kiedy większość osób pracujących (a te płacą abonament) idą spać.

Więc podajcie jeden powód dla którego ma on zostać

Żółta kartka od wyborcy PO panie TUSK

zapi / 2007-10-26 08:49 / Bywalec forum
Głosowałem na PO, bo jestem zwolennikiem liberalizmu gospodarczego. Jestem tymi zapowiedziami z państwa strony co najmniej zaskoczony!!!!!!

Re: Platforma nie będzie rządzić samodzielnie

zapi / 2007-10-22 10:37 / Bywalec forum
J. Kaczyński obiecał moralną odnowe. No i ją mamy!!! HEHE Lepper i Giertych poza sejmem.

Gratulacje dla PO
zapi / 2007-10-19 12:14 / Bywalec forum
To jest wlasnie rozumowanie Kaczyńskiego. To po prostu oczywista oczywisctość i tyle. :P
zapi / 2007-10-19 12:10 / Bywalec forum
Właśnie nie zamierzam stad wyjeżdżać. Pragnę dla tego kraju jak najlepiej i dlatego jestem gorącym przeciwnikiem PIS! Wiem, że zwolennicy PIS nie są skorzy do rozmów, tylko najchętniej chcieliby, żeby opozycja wyjechała, została zamknięta w więzieniach itp. NIestety. Pójdę na wybory i ZAGŁOSUJĘ PRZECIW KACZYZMOWI!

Re: Prezydent: Polska wywalczyła wszystko, co chciała

zapi / 2007-10-19 11:25 / Bywalec forum
A czy wywalczyla wszystko, co mogła ?????......

Re: J. Kaczyński: Tylko dziecko wierzy Tuskowi

zapi / 2007-10-19 10:48 / Bywalec forum
A Kaczyńskiemu wierzą nieudacznicy, pijacy, nieroby, przegrani (z godspodarką rynkową), zakompleksieni, zawistni, niewykształceni, wieśniaki....

Re: PiS: Gdzie są pieniądze z łapówki Sawickiej?

zapi / 2007-10-18 13:28 / Bywalec forum
Kaczyńscy nawet dwie metalowe kule zepsuja :)

Re: Sondaż PGB: PiS traci, PO zyskuje

zapi / 2007-10-18 13:25 / Bywalec forum
IDŹMY NA WYBORY!!!!!!!!!! NIech każdy poswięci się i idźmy głosować! Nie oddajmy głosu plebsowi tak jak było 2 lata temu
zapi / 2007-10-18 08:23 / Bywalec forum
te go typu komentarze slyszę od co najmniej dwoch lat. Jeżeli jesteś przezorny to nie inwestuj w akcje. Ale biernie przyglądając się z boku nic nie zarobiłeś a ja miałem prawie 150% zysku w ostatnich dwoch latach. Zyczę powodzenia i dalszego wyczekiwania krachu :)

Re: Drogi ekspresowe będą płatne

zapi / 2007-10-05 12:12 / Bywalec forum
A przed chwilą Pani Gilowska mówiła, że obniżają padatki na potęge
do początku nowsze
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Najnowsze wpisy