Forum

Komentarze użytkownika "zapi"

Komentarze użytkownika: zapi

zapi / 2007-08-29 11:43 / Bywalec forum
Widzę, że przedstwiłeś twarde argumenty. Może Ty nie przeczytałeś mojej wypowiedzi ?
zapi / 2007-08-29 10:31 / Bywalec forum
NIe rozumiesz, ze jest to po prostu kolejna gierka pana Jarosława Kaczyńskiego. Chyba nie sądzisz, że PO mogłaby stanąć Kaczytńskiemu na drodze przedterminowych wyborów. Jest to taki strateg polityczny, że jeżeli chciałby wyborów, to już byśmy mieli je rozpisane. A tak drwi ze społeczeństwa, które rozkoszuje się kolejnymi awanturami

Re: PiS zmieni nazwę, by nie stracić dotacji?

zapi / 2007-08-29 10:17 / Bywalec forum
Ot prosze. Tylko nie trafi to do ich wyborców. NIe zauważą, jak chcą skubnąć naszą kasę na 65 mln. Oczywiście zwolennicy IV RP za chwilę odezwą się, że SLD nakradło, a PO to wstrętni liberałowie.
Prawda jest taka, że nie było jeszcze (mimo LPR) partii, która wykazywała taki cynizm wobec państwa, zasad, wyborców, a przede wszystkim przeciwników politycznych, jak PIS.

Re: Rydzyk dostnie unijne dotacje

zapi / 2007-08-28 11:08 / Bywalec forum
Jak on (ten szlachetny człowiek) może przyjmować pieniądze od tej szatańskiej organizacji, która rozkrada Polskę, od żydów, od liberałów...

Re: Gosiewski: Podatek liniowy jak odwrócony Janosik

zapi / 2007-08-28 09:15 / Bywalec forum
A jeżeli ja pracuje panie Gosiewski i zabierane mi są pieniądze z podatków na nierobów i pijaków to to jest sprawiedliwe?????????????????

Re: "Gazeta Wyborcza" Co piąty Polak niezdecydowany.

zapi / 2007-08-28 09:14 / Bywalec forum
oby tylko znowu nie okazało się, iż ci niezdecydowani zagłosują na PIS

Re: Milionowe odprawy dla zwolnionych z TVP

zapi / 2007-06-14 08:54 / Bywalec forum
A nam wciskają brednie, że musimy płacić abonament na TVP. Oni taką kase zbierają za nic obijanie się, a człowiek pracuje za marne pieniądze

Re: Lepper nie przyszedł na swój proces

zapi / 2007-06-04 11:02 / Bywalec forum
pewnie. A jak dziennikarz mu cos zarzuci to głupio odpowiada: to prosze mnie osądzić, nie mam nic do ukrycia itp.
Mam dość tego faceta

Re: Giertych planuje wprowadzić segregację w szkołach

zapi / 2007-06-04 09:33 / Bywalec forum
Ja już myślalem, że Giertych chce wprowadzić segregację śmieci w szkołach, a ten dalej swoje

Re: Składka rentowa nie spadnie od lipca

zapi / 2007-06-01 09:23 / Bywalec forum
Nastepnym razem, jak beda wybory, to radze się zastanowić osobom, którzy dwa lata temu oddali głos na partie obecnie rządzące.
Chociaż pewnie na tej stronie jest ich niewielu

Re: Samoobrona pobiera haracz?

zapi / 2007-05-28 11:40 / Bywalec forum
Niedawno Kaczyński po konwencji w sprawie obrony demokracji powiedzial, ze każdy ma takich partnerów na jakich zasługuje (miał na myśly PO i SLD). Ale chyba zapomniał, że to samo odnosi się również do niego

Re: Ostani bój o OC

zapi / 2007-05-24 09:02 / Bywalec forum
A co z wypadkami spowodowanymi przez jeżdżących na rowerach pieszych? Przecież często się zdarza rowerzysta, który nagle wyjedzie na środek drogi i trzeba ostro hamować, gdyż np. auto jedzie z naprzeciwka.

Re: Skok LPR na odziały TVP

zapi / 2007-05-17 10:37 / Bywalec forum
Czyli teraz w TVP3 będą podobne audycje, jak w TV Trwam?

Re: Protest Money.pl: Ręce precz od OC!

zapi / 2007-05-16 15:47 / Bywalec forum
Nie zgadzam się

Re: "Gazeta Wyborcza": Sondaż partii politycznych

zapi / 2007-05-16 08:39 / Bywalec forum
Nie wiem, skad bierze się te 26% dla PIS. Osobiście znam 2 osoby ich popierające, które na dodatek nie chodzą i na na pewno nie pójdą na następne wybory

Najnowsze wpisy