Forum

Komentarze użytkownika "zapi"

Komentarze użytkownika: zapi

zapi / 2007-10-05 12:05 / Bywalec forum
Ale już ten rząd zaczął coś grzebać przy drugim filarze i nie p[asuje im to, że ktoś coś może mieć. Więc dlatego jestem przeciwny temu rządowi, a Pan go chyba bronie - z tej dyskusji przynajmniej tak wnioskuję.
zapi / 2007-10-05 12:03 / Bywalec forum
wszystko to, co piszesz tylko bardziej mnie utwierdza w moich liberalnych przekananiach, z resztą tak bardzo nielubianych obecnie, więc nie rozumiem czemu ze mną polemizujesz.
zapi / 2007-10-05 11:55 / Bywalec forum
Ja dostanę emeryturę, którą sobie odłożę. I to jest różnica. Jeszcze nic od nikogo nie dostałem a tylko płacę podatki na te chore państwo.
Ja państwu co miesiąc płace podatki nie mając od niego NIC
zapi / 2007-10-05 11:53 / Bywalec forum
A darmowe mieszkania (z urzędu miasta), zasiłki rodzinne, na dzieci, ulgi na dzieci.

Człowieku osoby, które nie wykazują dochodów (a przynajmniej maja poniżej progu chyba ok. 550zł/os.) mają to wszystko. A osoba mająca na rękę np. 900 zł nie ma totalnie nic. I po części staje w obronie właśnie tych osób!!!!!!!! One mają się znacznie gorzej od tych, którzy są leńmi i śmieją się z pracujących. I to może TY pomyśl zanim coś napiszesz, albo poznaj rzeczywistość.
zapi / 2007-10-05 11:49 / Bywalec forum
Proponuje przejechać się do np. Zabrza. Tam w dni powszednie blokowiska wyglądają jak sanatorium - wszyscy jak jeden na państwowym cycku. Strasznie irytujące
zapi / 2007-10-05 11:47 / Bywalec forum
No dobrze, zgadzam się również, jeżeli chodzi o wcześniejsze emerytury -po prostu zapomniałem dopisać w nawiasie :P
zapi / 2007-10-05 10:58 / Bywalec forum
A wspólne rozliczenie małżonków?
zapi / 2007-10-05 09:56 / Bywalec forum
Dokładnie. Hipotetycznie masz więcej o jakieś 70 zł w portfelu spowodowane obniżką składki rentowej (której nie obniżyli jeszcze przedsiębioprcom - a oni dają prace, a nie piwożłopy pod sklepem, jak cały czas myśli kaczyńki), a z drugiej strony w ciągu miesiąca wydasz 40 zł więcej na paliwo, 20 na gaz 20 na energię i jakieś 50 na codzienne zakupy. :) PO prostu IV RP - Kaczyzm
zapi / 2007-10-05 09:54 / Bywalec forum
Przecież J. Kaczyński powiedział: Sprawimy, że ludzie zobaczą, że czarne jest białe, a białe jest czarne

Re: Gilowska: Koniec z obniżką podatków

zapi / 2007-10-05 09:53 / Bywalec forum
Nieroby rządzą (bezrobotni na zasiłkach, rodziny z 5 dzieci gdzie matka tygodnia w ciągu ostatnich lat nie przepracowała itd. itp.) Oni dostają dodatki, ulgi podatkowe (tak jak ta ostatnia), zniżki. Najgorsza osoba w tym kraju, to osoba pracująca. A jak jeszcze do tego kawaler - to już prawie więzienie się należy
zapi / 2007-10-04 08:10 / Bywalec forum
Jak w czym problem? Przecież mamy chyba demokrację, ochronę danych osobowych itd.

Myślałem, że w Polsce obowiązuje domniemanie niewinności, a tu okazuje się, iż pod rządami PIS mamy domniemanie winy, a poźniej dopiero gorączkowo szukamy dowodów.

Jeżeli to ma być IV RP, to ja poproszę o V

Re: Premier: Jestem gotów na debatę z Tuskiem

zapi / 2007-10-03 10:37 / Bywalec forum
Panie Kaczyński: proszę obiecać, że nie wiejdzie pan w koalicje z Lepperem i Giertychem! Chociaż nie wiem, czy Pana słowa są coś warte

Re: Polska zaprosiła obserwatorów OBWE

zapi / 2007-10-03 09:58 / Bywalec forum
Czemu włodarze nasi w takich momentach zawsze zapewniają, że sysytem demokratyczny nie jest zagrożony?

Re: Lepper: Tusk lekceważy 2 mln wyborców Samoobrony

zapi / 2007-10-02 14:48 / Bywalec forum
Jakie 2 mln???

Re: Wójcikowski: Przed debatą Urbański, po debacie Urbański

zapi / 2007-10-02 10:54 / Bywalec forum
NIe pozostaje nic innego, tylko bojkot TVPis. W końcu zobaczą w słupkach oglądalności jak zeszmacili TVP i wyrzucą aparatczyków PIS z władz. A przynajmniej ludzie się dowiedzą o złym zarządzaniu.

Najnowsze wpisy