Forum

Komentarze użytkownika "zapi"

Komentarze użytkownika: zapi

Re: Sejm o budowie sklepów wielkopowierzchniowych i spółdzielniach mieszkanio...

zapi / 2007-05-11 08:55 / Bywalec forum
A może tak rynek decydowałby?

Tydzień temu poszedłem do osiedlowego sklepu po masło i przy okazji postanowiłem kupić czekoladę oraz dwa banany (b. dobre a propos). Pani w sklepiku wyłożyła wszystko na ladę i podliczyła na kasie. Kwota, jaką musiałem zapłacić była ok 30 % wyższa, od kwoty jaką musiałbym zapłącić w supermarkecie. Ale to nie jest aż tak istotne (ponieważ zaoszczędziłem w tym momencie ok 20 min). Pani zostawiła to masło, czekoladę oraz banany na ladzie i poszła usiąść na stołek. Nadmienię, iz było wtedy dosyć ciepło, a ja nie miałem do czego schować zakupów. "

Wniosek jest prosty: właściciele małych sklepików sami sobie są winni.

Myślę, że była to moja ostatnia wiozyta w tym sklepiku osiedlowym

Re: Lepper: Sadownicy otrzymają wsparcie z budżetu

zapi / 2007-05-08 08:33 / Bywalec forum
Minister Lepper potrafi tylko przeznaczać kolejne pieniądze dla określonych grup społecznych, w których szuka poparcia. Niestety jestem wykształciuchem i nie mogę liczyć na pomoc ani Leppera, ani Giertycha, ani całego wspaniałego rządu PIS.
Pozostaje mi tylko pracować na wspólne dobro IV RP i oddawać 40% moich zarobków na pomysły dr Leppera

Re: Czemu nie będzie wcześniejszych wyborów?

zapi / 2007-04-26 09:59 / Bywalec forum
Widze, że poseł Zawisza, jako główny ekonomista PIS'u w pełni wykorzystał preferencyjne stawki kredytu

Re: Bezrobocie spada szybciej niż prognozowano

zapi / 2007-04-25 12:41 / Bywalec forum
A jaka jest liczba osób pracujących, Jak kształtuje się ta liczba w ostatnim czasie?

Re: Broniła Łyżwińskiego, dostała etat w ministerstwie

zapi / 2007-04-13 12:31 / Bywalec forum
Odnowa moralna IV RP

Re: Renty będą jeszcze niższe

zapi / 2007-04-12 10:43 / Bywalec forum
On i chyba żartują!!! Czyli oszczędności będą szukać u ludzi, którzy mieli wielkie nieszęście w życiu i nie są w stanie pracować, a te pieniadze przekażą pewnie pijakom z pod sklepu. Takie są rządy PIS.
Jeżeli ktoś przepracuje 10 lat i przydaży mu się nieszczęscie w postaci choroby, to należy mu zapewnić godne życie! A pijakom, nierobom i symulantom należy zabrać!!!
Ludzie!! w jakim my kraju żyjemy!!!

Re: Ziobro na czele rządu fachowców?

zapi / 2007-04-11 09:46 / Bywalec forum
Skoro PIS zamierza stworzyć rząd "fachowców", to w takim układzie kto teraz nami rządzi - nieudacznicy ?

Re: Fiskus zafunduje nam absurd za 2 mln zł

zapi / 2007-04-05 08:16 / Bywalec forum
Widać, że PiS zaczyna ograniczać administrację w Państwie

Re: Na mieszkaniach wciąż można zarobić

zapi / 2007-04-04 12:07 / Bywalec forum
To już zaczyna byc chore. Koszt mieszkania 70m2 zaczyna być większy niż koszt budowy domu 130m2.
Gdzie tu rozsądek kupujących?

Re: Lepper: Biopaliwa mogą zaważyć na losach koalicji

zapi / 2007-04-04 11:05 / Bywalec forum
Tak, tak, Panie Lepper. Już chyba 10 raz wychodzisz z koalicji, a doczekać się nie mogę

Re: Rządowe obietnice pogrążyą budżet

zapi / 2007-04-03 12:54 / Bywalec forum
50 mld w ciągu 2 lat!!!!!! Oni powinni być postawieni po swojej kadencji pod Trybunał Stanu z powodu działania na niekorzyść naszego kraju.
Każdy wie, że pomoc społeczna to działanie nieskuteczne i na dodatek w większości przypadków trafia nie do tych osób, które jej najbardziej potrzebują (np. rodzina, gdzie 2 osobby pracują za granica i nie wykazują żadnego dochodu w porównaniu z samotną emerytką mającą na rękę 650 zł)
To jet po prostu kpina. Nie chcę płacić podatków na chore pomysły PISu Giertych i Leppera!!!!!!!!!

Re: Pakiet Kluski nie istnieje?

zapi / 2007-03-28 09:58 / Bywalec forum
Pakiet Kluski jest taki jak cały rząd PIS'u i koalicjantów.
Czego można się spodziewać po ludziach pokroju Kurski, Kuchciński, Zawisza, Lepper, Giertych???
Ale jażeli chodzi o grzebanie w przeszłości to oni są pierwsi.
Rząd Kaczyńskiego ma wielkie szczęście, że trafił na dobry okres dla gospodarki. Poźniejsze spowilnienie spowodowane "nic nie robieniem" przez ten rząd będzie można zrzucić na następców (pewnie PO). I znowu będzie można krytykować i wmawiać ludziom, że oni wszystko dadzą za darmo. A gdzie dobro Polski Panowie?

Re: Pakiet Kluski nie istnieje?

zapi / 2007-03-28 09:57 / Bywalec forum
Pakiet Kluski jest taki jak cały rząd PIS'u i koalicjantów.
Czego można się spodziewać po ludziach pokroju Kurski, Kuchciński, Zawisza, Lepper, Giertych???
Ale jażeli chodzi o grzebanie w przeszłości to oni są pierwsi.
Rząd Kaczyńskiego ma wielkie szczęście, że trafił na dobry okres dla gospodarki. Poźniejsze spowilnienie spowodowane "nic nie robieniem" przez ten rząd będzie można zrzucić na następców (pewnie PO). I znowu będzie można krytykować i wmawiać ludziom, że oni wszystko dadzą za darmo. A gdzie dobro Polski Panowie?

Re: Pakiet Kluski nie istnieje?

zapi / 2007-03-28 09:57 / Bywalec forum
Pakiet Kluski jest taki jak cały rząd PIS'u i koalicjantów.
Czego można się spodziewać po ludziach pokroju Kurski, Kuchciński, Zawisza, Lepper, Giertych???
Ale jażeli chodzi o grzebanie w przeszłości to oni są pierwsi.
Rząd Kaczyńskiego ma wielkie szczęście, że trafił na dobry okres dla gospodarki. Poźniejsze spowilnienie spowodowane "nic nie robieniem" przez ten rząd będzie można zrzucić na następców (pewnie PO). I znowu będzie można krytykować i wmawiać ludziom, że oni wszystko dadzą za darmo. A gdzie dobro Polski Panowie?

Re: Pakiet Kluski nie istnieje?

zapi / 2007-03-28 09:57 / Bywalec forum
Pakiet Kluski jest taki jak cały rząd PIS'u i koalicjantów.
Czego można się spodziewać po ludziach pokroju Kurski, Kuchciński, Zawisza, Lepper, Giertych???
Ale jażeli chodzi o grzebanie w przeszłości to oni są pierwsi.
Rząd Kaczyńskiego ma wielkie szczęście, że trafił na dobry okres dla gospodarki. Poźniejsze spowilnienie spowodowane "nic nie robieniem" przez ten rząd będzie można zrzucić na następców (pewnie PO). I znowu będzie można krytykować i wmawiać ludziom, że oni wszystko dadzą za darmo. A gdzie dobro Polski Panowie?

Najnowsze wpisy