Forum

Komentarze użytkownika "zapi"

Komentarze użytkownika: zapi

Re: CBA ma już dokumenty obciążające Samoobronę

zapi / 2007-03-09 10:56 / Bywalec forum
no to ciekawe, co PIS z tym zrobi

Re: Giertych odchodzi z rządu?

zapi / 2007-03-06 09:49 / Bywalec forum
W końcu. To nie jest stanowisko dla oszołomów

Re: Kolejny czarny tydzień na GPW?

zapi / 2007-03-05 10:55 / Bywalec forum
czas na zakupy :)

Re: Lepper: Rozwiążemy szybko sprawę biopaliw

zapi / 2007-03-01 12:42 / Bywalec forum
A mi panie Lepper musi się opłacić nie wyjeżdżać z kraju i zarabiać uczciwe pieniądze tutaj.
Poza tym szybko pan może załatwić to, jest jeszcze około 60% mojej płacy brutto do zabrania Panie Lepper (czyli to co mam na rękę)

Re: Stacja Włoszczowa pod lupą prokuratury

zapi / 2007-02-28 13:26 / Bywalec forum
Ziobro niedługo dobierze się do samego góru Kaczyńskiego

Re: "Życie Warszawy" - plan zamachu na Radę Warszawy?

zapi / 2007-02-22 08:13 / Bywalec forum
Może PIS pójdzie jeszcze dalej i zastąpi posłów i senatorów komisarzem - oczywiście będzie to Jarosław Kaczyńśki.

Panowie!!! Powoli robią z Polski państwo autorytarne!!

Re: Kosztowna obniżka składki rentowej

zapi / 2007-02-21 11:44 / Bywalec forum
Już lepiej, żeby te 20 mld poszło na ludzi pracujących i płacących podatki - czyli ludzi, którzy budują naszą gospodarkę, niż na darmozjadów. Jeżeli te pieniądze wzięliby Lepper lub Giertych (mam na myśli ministerstwa) to od razu mielibyśmy mnóstwo socjalnych pomysłów.

Re: 12 mln państwowych złotych dla Lux Veritatis

zapi / 2007-02-15 11:01 / Bywalec forum
Oto mamy IV RP, państwo równych i równiejszych

Re: Rekordowe wpływy do państwowej kasy

zapi / 2007-02-14 09:29 / Bywalec forum
Poczekajmy, aż Lepper z Giertyche zaczną w TV przedstawiać nowe pomysły, jak przeczytają dzisiejszą Rzeczpospolitą.

"To przede wszystkim zasługa wysokich zaliczek na podatek dochodowy od dobrze zarabiających Polaków."
-Może by tak spróbować zmniejszyć te obciążenia oraz deficyt budżetu?
zapi / 2007-02-14 09:24 / Bywalec forum
No i oczywiście GŁUPIE ograniczenia do 50 km, 40 km/h w miejscach, gdzie takie ograniczenie wydaje się niczym nie uzasadnione. Sprawia to, iż zaczynamy lekceważyć wszystkie ograniczenia - również te zasadne. Wtedy może być niebezpiecznie

Re: Nowe egzaminy na prawo jazdy

zapi / 2007-02-14 09:23 / Bywalec forum
Niebezpiecznie jest przez tzw. "niedzielnych kierowców", którzy jadą poza terenem zabudowanym 60 km/h. Potem zbierze się łańcuszek aut za jednym z nich i jadą tak skupieni jeden za drugim. Wtedy normalny kierowca, ktory porusza sie poza terenem zabudowanym 90-100 km/h denerwuje się i wyprzedza całą kolumnę samochodów. Przypomnę, że w podobny sposób wypadkowi uległa Otylia Jędrzejczak. Na zachodzie samochody poza terenem zabudiowanym poruszają sie szybko i sprawnie. Nie ma takich sytuacji, jak u nas. No i poza tym należy pozostawić miejsce pomiędzy samochodami, jeżeli oczywiście nie ma zamiaru się wyprzedzać, żeby inny uczestnik ruchu miał miejsce.
Takich podstaw należy uczyć, a nie sytuacji, które mogą zdarzyć się raz na 5 lat. Opisana przeze mnie sytuacja zdarza się co 10 km

Re: Wójcikowski: Ziobro pociąga za sznurki

zapi / 2007-02-13 14:24 / Bywalec forum
"Na nic zdały się zapewnienia ministra o tym, że kocha kraj, wojsko, premiera, rząd, partie i nie wiem kogo i co jeszcze."
No jak kogo??..... Kota Kaczyńskiego

Re: Kontrole ZUS w 2006: co dziesiąty chory był zdolny do pracy

zapi / 2007-02-12 15:42 / Bywalec forum
Pytanie podstawowe, czy koszt tych kontroli czasem nie przewyższył kwoty, jaka w wyniku tej kontroli pozostała w ZUSie. Inną kwestią jest to, iż należy potępiać takie zachowania (symulacja choroby)

Re: "Rzeczpospolita" o ocenach ministrów

zapi / 2007-02-09 09:40 / Bywalec forum
Ciekawe, czy Kaczyński dokonał przeglądu również gównego stanowiska w rządzie :)

Re: Marcinkiewicz za granicą?

zapi / 2007-02-02 11:57 / Bywalec forum
Może pójdzie w końcu na emigracje i będzie spokój z nim. Chociaż nie wiem kto chciałby takiego lizusa w firmie

Najnowsze wpisy