Forum

Komentarze użytkownika "beaciunia"

Komentarze użytkownika: beaciunia

praca przed komputerem a dofinansowanie do okularów

beaciunia / 2012-07-18 12:59 / Bywalec forum
Czy jeżeli mam pracę typowo pzred komputerem, siedze te 8 godz każdego dnia i z tego poowdu mam problemy z oczami, to czy mogę prosić pracodawcę o dofinansowanie do okularów? albo sfinansowanie w całości?

Re: Konsolidacja Azotów Tarnów i Puław. Związkowcy popierają

beaciunia / 2012-07-19 10:42 / Bywalec forum
i co ? wszytsko rosjanie wykupią? zamist tylko Tarnowa to i Puławy? o to chodzi?

Matka Madzi zatrzymana z zarzutem zabójstwa

beaciunia / 2012-07-19 10:57 / Bywalec forum
a usłyszałam dziś w radio, że może być tak, ze Katarzyna W uniknie kary, wiecie moze dlaczego? bo właczyłam radio za późno i tylko tyle usłyszałam

Zabójstwo gen. Papały będzie badane jeszcze dłużej

beaciunia / 2012-07-19 11:35 / Bywalec forum
ja tam nie wierzę, ze w końcu dojdą do tego co się faktycznie stało, ile to już trwa? i wciąż zero konkretów, jakieś hipotezy, które się wykluczają

Re: Kryzys w Hiszpanii. Król zabiega o kontrakty dla firm

beaciunia / 2012-07-20 13:37 / Bywalec forum
Hiszpania...a niegdyś to był kraj mlekiem i miodem płynący, wszytsko się zminia a kryzys dopada kraje, po których byśmy się nie spodziewali załamania

Re: Afera taśmowa w PSL. Co dalej z ministerstwem rolnictwa?

beaciunia / 2012-07-23 10:07 / Bywalec forum
a myslicie, ze faktycznie mogło tak być, że te taśmy mogły być zmontowane, tylko po to, zeby pozbyć się pewnych ludzi?

Była Polska w budowie

beaciunia / 2012-07-23 10:16 / Bywalec forum
i to mnie właśnie odstrasza trochę od zakładania własnej działalności, bo statystyki mówią niestety same za siebie, mnóśtwo nowo powstałych firm upada zanim zdązy się rozkręcić na dobre

Re: Łapicki - arystokrata teatru, wielki amant kina, czarodziej aktorstwa

beaciunia / 2012-07-23 10:48 / Bywalec forum
ja uwielbiałam jego rolę w Zazdrości Medycenie, ale miał też kilka innych wybitnych ról - wiadomo

Re: Sondaż CBOS: Polacy źle oceniają sytuację w kraju

beaciunia / 2012-07-25 09:38 / Bywalec forum
pensja minimalna wynosi 1500 zł i to brutto!!! za emeryturę ledwo co da się wyżyć, bezrobocie jest ogromne a młodzi ludzie po studiach wyjeżdzają za granicę w poszukiwaniu lepszego jutra, powiedzcie mi na jakiej podstawie mamy oceniać pozytywnie działanie rządu??

bilety lotnicze za 1zł

beaciunia / 2012-07-25 11:04 / Bywalec forum
Wyczytałam właśnie, ze te tanie linie lotnicze, które pzreniosły się na Modlin mają całkiem fajną ofertę, bo loty na jesień są dostępne już nawet za 1 zł. Jako, ze nigdy nie korzystałam z usług lotniczych, powiedzcie mi czy do tego dochodzą jakieś opłaty jeszcze? czy jak jest napisane 1 zł to faktycznie tak jest?

Re: Pożar w Elektrowni Turów już opanowany. Są ranni

beaciunia / 2012-07-25 12:54 / Bywalec forum
niektórzy oczekują bardzo precyzyjnych informacji i uwierz, że gdyby napisali tylko, ze wybuch, to inni by się czepiali, ze wybuch czego? tak to już jest, wszystkim nie dogodzisz

jak odpowiadać na pytania rekrutera?

beaciunia / 2012-07-26 14:29 / Bywalec forum
Zauważyłam, ze na każdej niema rozmowie kwalifikacyjnej pytania się powtarzają w mniejszym bądź większym stopniu, może doradzicie jak powinno się na nie 'poprawnie' odpowiadać? np na pytanie w jaki sposób radzę sobie ze stresem?

Re: Kandydat na ministra rolnictwa - Kalemba namaszczony przez PSL

beaciunia / 2012-07-26 14:53 / Bywalec forum
dużo po tych ostatnich wydarzeniach PSL starciło w moich oczach i PO też trochę, pzrekupni wszyscy są i chcicwi i tyle

Re: OLT Express zawiesza loty. Pasażerowie nie mają kontaktu z liniami

beaciunia / 2012-07-27 10:40 / Bywalec forum
nie za długo te linie podziałały, bo w sumei ile? ze 3 miesiące? tydzień temu leciałam nimi do Gdańska, to chociaż tyle dobrego, ze udało mi się jeszcze wykorzystać bilet

Re: Bezrobocie w Polsce. Sejm się zgodził dać pół miliarda złotych

beaciunia / 2012-07-27 11:37 / Bywalec forum
ja to mam wrażenie, że u nas w kraju problem nie leży w tym, że nie ma pieniędzy, tylko że nie umiemy nimi efektywnie gospodarować

Najnowsze wpisy