Forum

Komentarze użytkownika "beaciunia"

Komentarze użytkownika: beaciunia

Re: Wojna w Afganistanie. Zginął kolejny polski żołnierz

beaciunia / 2013-01-23 15:25 / Bywalec forum
no i powiedzcie mi czy to ma jakikolwiek sens? wysyłanie naszych żołnierzy tam nadal? kiedy mieliśmy wycofać te wojska? już kilka dat było, a żołnierze nada giną

Re: Żubry w Puszczy Białowieskiej. Są kłopoty z liczeniem

beaciunia / 2013-01-23 13:42 / Bywalec forum
czy to liczenie żubrów to naprawdę jest taka wielka akcja? i nie ma nic ważniejszego od tego obecnie?

Re:śmiech na sali

beaciunia / 2013-01-23 10:46 / Bywalec forum
nie tylko Niemcy, w Polsce też tak ejst, tylko w konkretnych regionach, w Małopolsce nie ma jakoś bardzo dużo śniegu, ale na Mazowszu na przykład już zdecydowanie więcej

Wielka Brytania wystąpi z Unii

beaciunia / 2013-01-23 09:01 / Bywalec forum
Wszytstko wskazuje na to, ze jednak Wielka Brytania będzie mogła w referendum zdecydować o swojej przyszłej obecności w strukturach UE. Ale powiem wam, ze jeżeli wystąpi z Unii to cała idea padnie.

Brzoza ze Smoleńska pozostała w Rosji

beaciunia / 2013-01-22 15:14 / Bywalec forum
no nie!! niebawem to będą chcieli nawet brzozę sprowadzić i ziemię na którą runął samolot i co jeszcze?

Re: Co dalej z NFZ? Szykują się wielkie zmiany

beaciunia / 2013-01-21 12:55 / Bywalec forum
nie wierzę, ze NFZ może zostać zlikwidowane, to by było bardzo, ale to bardzo dobre, no i właśnie w tym problem, ze państwo nie za bardzo chce nam robić dobrze

Polska rzeczywistość a ględzenie polityków !

beaciunia / 2013-01-14 14:12 / Bywalec forum
ja to nie wiem, czy keidyś takie rzeczy się nei działy, czy po prostu nie były aż tak bardzo nagłasniane?

mam nadzieję,żenowy rząd rozpocznie od wprowadzenia podatku od głupoty

beaciunia / 2013-01-11 13:59 / Bywalec forum
no i jak ma być normalnie w naszym kraju? skoro nawet wiceminister finansów jest zamieszany w jakieś ciemne sprawy?

Re: Wypowieź bp. Pieronka o ateistach wzbudziła protest

beaciunia / 2013-01-07 13:52 / Bywalec forum
chyba nie do końca prawdę mówił Peronek, bo to że rządzili komuniści, nie oznacza wcale,. ze rządzili ateiści

alimenty od byłego męża

beaciunia / 2013-01-03 12:44 / Bywalec forum
ale nie chodzi mi o laimenty na dziecko, bo ja już jestem dorosła i sama sobie daję radę, chodzi mi o to czy powinien płacić mamie coś? w sumie przez neigo nie pracowała i pzrez niego nie ma teraz środków do życia

alimenty od byłego męża

beaciunia / 2013-01-03 08:44 / Bywalec forum
Moja mama się rozwiodła, ojciec ją zdradzał notorycznie i w końcu odszedł do nowej kobiety. Nigdy nie pracowała, bo to ojciec utrzymywał rodzinę i wymagał, żeby mama dbała o ognisko domowe. Teraz została bez grosza właściwie, czy może liczyć na alimenty od byłego męza?

Teresa Torańska nie żyje

beaciunia / 2013-01-03 08:40 / Bywalec forum
Wczoraj w wieku 69 lat po długiej chorobie zmarla jedna z większych, jeśli nie nie największa polska dziennikarka - Teresa Torańska. Nawet nie wiedzialam, że chorowała, a byłam wielką fanką jej wywiadów.

Re: Prezydent podpisał nowelę ustaw ws. podwyższenia wieku emerytalnego

beaciunia / 2012-12-28 14:57 / Bywalec forum
w efekcie bezrobocie będzie coraz większe, coraz więcej ludzi będzie dorabiało na czarno albo kombinowało z rentami, zasiłkami itp

Re: W zimie pamiętajmy o dokarmianiu ptaków

beaciunia / 2012-12-27 11:10 / Bywalec forum
ja pamietam, ze od małego tato robił ze mną karmniki dla ptaków i wieszaliśmy kilka dookoła domu i to zostało, teraz sama ponaglam męża żeby z dzieckiem zrobił coś takiego, niech go uczy

Re: Borusewicz sprawdzi, jak Sikorski wydaje te pieniądze

beaciunia / 2012-12-27 10:28 / Bywalec forum
ciekaw jestem jakie wnioski wysnuje, o jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby wysunął niekorzystne dla Sikorskiego wnioski
do początku nowsze
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Najnowsze wpisy