Forum

Komentarze użytkownika "beaciunia"

Komentarze użytkownika: beaciunia

W ciąży warto się szczepić. To pomaga dziecku

beaciunia / 2012-05-24 08:23 / Bywalec forum
kiedyś w ogóle nie było szczepień i wszystko było dobrze, zwykli naciagacze to są nic więcej, chcą zbić kasę firmy farmaceutyczne po prostu

darowizna w rodzinie

beaciunia / 2012-05-23 12:44 / Bywalec forum
Chciałabym kupić tacie samochód. Odkąd pamiętam zawsze mi pomagał, kosztem swoich zachcianek inwestował we mnie i teraz jak juz stanełam na nogi i stać mnie w końcu, chciałabym nmu sę odwdzięczyć i kupić samochód o jakim marzył. Jak to mam rozegrać? to będzie darowizna? tzreba odprowadzać podatek?

najlepsze portale z pracą

beaciunia / 2012-05-23 12:17 / Bywalec forum
Na jakich portalach szukacie pracy? Kończę studia i muszę z pełną parą zacząć poszukiwać efektywnie jakiegoś zatrudnienia, jest mnóstwo portali z ofertami,. możecie jakieś polecić, któe są naprawdę dobre i warto się tam zalogować i szukać?

budowa domu bez pozwolenia

beaciunia / 2012-05-23 12:11 / Bywalec forum
Kiedy będzie możliwa dokładnie budowa domu bez pozwolenia? Słyszałam, ze coś takiego ma wejść w życie, to wole poczekać niż załatwiać to wszytsko, łazić po urzędach i czekać aż je w końcu dostanę. Tylko, że nie mogę też czekać w nieskończoność, czy ktoś zna jakiś termin?

polscy taksówkarze

beaciunia / 2012-05-23 12:09 / Bywalec forum
co myślicie o tych protestach taksówkarzy w Polsce? czy słusznie że blokują głowne ulice największych w kraju miast w walce z zapowiedzianym uwolnieniem ich zawodów? Ja mam bardzo mieszane uczucie w tej klwestii.
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
na koniec starsze

Najnowsze wpisy