Forum

Komentarze użytkownika "beaciunia"

Komentarze użytkownika: beaciunia

Re: Bunt naukowców. Chcą zarabiać jak inni

beaciunia / 2012-10-10 09:11 / Bywalec forum
ti jest śmiech na sali, mam znajomą doktorantkę, już obronioną chyba, pracuje w jednym z państwowych instytów nauki i zarabia najniższą krajową,. jaka tu motywacja dla tych bardziej wykształconych??

Re: Roman Polański w tarapatach? Jego ofiara pisze książkę

beaciunia / 2012-10-10 08:43 / Bywalec forum
już od kilku lat jest w tarapatach pzrecież, a ta książka chyba nie zmieni za duzo, cały czas ma swoich zwolenników i pzreciwników i tyle

zmiany w emeryturach górniczych

beaciunia / 2012-10-09 14:18 / Bywalec forum
ja to nie wiem czy to nie są plotki, nie wydaje mi się, zeby premier w obecnej sytuacji chciał iść na wojnę z górnikami, pzrecież w ogóle mu się to nie opłaca

reklamy Plusa bez kabaretu Mumio

beaciunia / 2012-10-09 11:12 / Bywalec forum
Słyszeliście o tym, ze kto inny wygrał pzretarg na obsługę reklamową Plusa i że tym samym kabaret Mumio zniknie ze spotów? Kurczę, szkoda wielka, bo uwielbiałam te reklamy, były jedyne w swoim rodzaju

Re: Włochy: Manifestacje studentów i starcia z policją w kilku miastach

beaciunia / 2012-10-05 15:04 / Bywalec forum
ale każdy mimo wszytsko chce mieć wykształcenie, może dla zaspokojenia własnych ambicji tylko, ale chcą i powinni mieć do tego nieograniczone niczym prawo

Re: miejsce w sanatorium jak dostać?

beaciunia / 2012-10-05 13:28 / Bywalec forum
a czy orientuje się ktoś jakie są ceny mniej więcej za taki turnys 3 tygodniowy np? i jak długo się czeka? mmiesiąć czy raczej kilka?

Re: MPiPS: stopa bezrobocia we wrześniu wyniosła 12,5 proc.

beaciunia / 2012-10-05 13:04 / Bywalec forum
a dodajcie do tego bezrobocie ukryte przecież, bo ile jest takich ludzi, którzy nie pracują ale zarejestrowani z różnych powodów nie są

miejsce w sanatorium jak dostać?

beaciunia / 2012-10-05 10:15 / Bywalec forum
Kilka tygodni temu mama miała stan przedzawałowy i wyszła z tego co prawda, ale osłąbilo ją to trochę. Cchiałabym żeby pojechała do sanatorium nabrać sił, jak w ogóle się załatwia takie miejsce? od czego zacząć?

Re: Bez wiz do USA. Rusza loteria

beaciunia / 2012-10-02 15:37 / Bywalec forum
już kilka razy brałam udział w tej loterii i jeszcze nigdy mi się nie udało, a to chyba siódmy rok, kiedy się staram

dożywotnia renta

beaciunia / 2012-10-01 08:53 / Bywalec forum
Czy ktoś z państwa miał do czynienia z tą rentą dożywtnią czy też hipoteczną? jakoś tak to się chyba nazywa. Moi rodzicie się nad nią zastanawiają a ja w sumie nie mam rozeznania i nie wiem co im doradzić, czy to opłacalne jest czy nie bardzo?

Re: Sikorski: Nie mieszajmy polityki do sprawy ciał

beaciunia / 2012-09-28 15:54 / Bywalec forum
a jak można nie mieszać w to polityki? jak ten Smoleńsk cały to nic innego jak polityczna sparwa pzrecież

Terrorysci często pod osłoną cywili atakują ......

beaciunia / 2012-09-28 15:40 / Bywalec forum
a obserwatorzy ONZ siedzą i się przyglądają, a pzrepraszam - oni obserwują, to brzmi przecież bardziej dyplomatycznie

zakaz korzystania z komórki w pracy

beaciunia / 2012-09-28 11:23 / Bywalec forum
u mnie wparcy, to w ogóle wchodząc do biura zostawiamy wszystkie rzeczy w szafce przed i dopierio jak się na pzrerwę wychodzi, to można sobie skorzystać i ten zakaz to dość powszechny jest

ha ha Golf a potem długo długo nic :)

beaciunia / 2012-09-27 09:37 / Bywalec forum
ja to samo, kupiłam w zeszłym tygodnia właśnie C4 i od dawna o niej marzyłam w sumie, więc jestem bardzo zadowolona i na żadnego golfa bym go nie zamieniła

niezapłacony mandat a wpis do rejestru dłużników

beaciunia / 2012-09-25 11:40 / Bywalec forum
Staram się o kredyt hipoteczny i przy tych wszystkich załatwieniach, pani w banku powiadomiła mnie, że nie mam szans, jako że jestem wpisana do KRD. I nie mam namniejszego pojęcia dlaczego, jedyne co mi przychodzi do głowy, to to, ze kilka lat temu nie zpałaciłam mandatu, czy możliwe że o to chodzi?

Najnowsze wpisy