Forum

Komentarze użytkownika "beaciunia"

Komentarze użytkownika: beaciunia

Władysław Trebunia - Tutka nie żyje

beaciunia / 2012-12-03 14:51 / Bywalec forum
Znany góralski muzyk Władysław Trybunia - Tutkal zmarł dziś w Zakopanem. Miał dopiero 70 lat, ale zmagał się od dawna z chorobą nowotworową, niewątpliwie wielka to strata dla świata muzyki.

Re: Premia anty-pieluchowa ma zachęcić mamy do powrotu do pracy

beaciunia / 2012-12-03 10:19 / Bywalec forum
zachęcić do powrotu może tylko i wyłącznie lepiej rozwinięty system opieki przedszkolnej albo alternatywnych form, bo jak matki nie będą miały z kim zostawić dzieci, to żadne premie ich nie pzrekonają

Re: Sprawozdanie Andrzeja Seremeta. Prokuratura umorzyła 51 procent spraw

beaciunia / 2012-11-28 13:52 / Bywalec forum
51%, czyli uogólniając większość spraw zostaje jednak umarzanych? a nie wydaje mi się, zeby to było tak, ze są one zakłądane bez podstaw

CO NA TO PROKURATURA?

beaciunia / 2012-11-28 12:50 / Bywalec forum
myślcie, ze go odwoła za tą calą sprawę z Amber Gold? chyba powinien, nie?

Re: GMO to najzdrowsza żywność na świecie? On tak uważa

beaciunia / 2012-11-26 10:02 / Bywalec forum
no niezłe podejście, ale swoją drogą mam pytanie czy badania (bo pewnie jakieś były) wykazały jakąś szkodliwość tych produktów na zdrowie ludzkie?

Dobra mina do złej gry... żałosne

beaciunia / 2012-11-20 13:02 / Bywalec forum
będziemy zdolni - zgoda! pytanie tylko brzmi, czy my naprawdę chcemy tego, czy nasza gospodarka na tym zyska i czy będziemy w stanie jako społeczeństwo dostosować się do tych zmian z wprowadzeniem euro związanych

zasiłek dla bezrobotnych 2013

beaciunia / 2012-11-20 10:35 / Bywalec forum
Mam pytanie odnośnie zasiłku w przyszłym roku, czy w związku z tym, ze ma wzrosnąć płaca minimalna to autmatycznie wzrośnie też wysokośc zasiłku dla bezrobotnych? ciekawi mnie, bo całkiem możlwie, ze około lutego sama będę bezrobotna

Re: Masowe zwolnienia nauczycieli. Przez likwidację szkół

beaciunia / 2012-11-19 15:31 / Bywalec forum
no jasne, najlepiej to robić równolegle 2 akcje, z jednej str zwalniać nauczycieli, a zdrugiej zwiekszać limity przyjęć na pedagogikę - brawo!!

Re: Papierosy zabiły już 100 mln osób

beaciunia / 2012-11-19 14:02 / Bywalec forum
to nie papierosy zabiły ludzi, tylko ludzie się zabili sami przy pomocy papierosów, taka prawda smutna lae prawdziwa niestety

dwie umowy o pracę

beaciunia / 2012-11-19 13:09 / Bywalec forum
wydaje mi się, ze tak, bo każda umowa jest zawarta w innym miejscu przecież i ma osobną moc prawną tak jakby

Re: Podwyżki służb mundurowych. Od października po 300 złotych

beaciunia / 2012-11-15 12:49 / Bywalec forum
w ogóle nie rozumiem po co podwyżki dla tych służb wszystkich i tak mają całkiem dobre warunki pracy w porównaniu do innych zawodów

Re: porównywarka kredytów mieszkaniowych

beaciunia / 2012-11-09 12:43 / Bywalec forum
tylko pamiętać trzeba, że w sumie co miesiąc pojawia się nowy ranking więc tzreba być na bieżąco

Czy przysługiwać mi będzie prawo do zasiłku dla bezrobotnych?

beaciunia / 2012-11-06 15:35 / Bywalec forum
a to nie jest czasem tak, ze trzeba mieć przepracowany rok, żeby dostać zasiłek w ogóle? tak coś mi się wydaje, ze w innych przypadkach nie przysługuje

tanie konto firmowe

beaciunia / 2012-10-26 09:34 / Bywalec forum
Czy ktoś z was tutaj prowadzi własną działalność i mógłby mi poradzić jakieś dobre i tanie przede wszytskim konto dla firm? nie chcę korzystać z osobostego, wolałabym mieć firmowe.

zwrot składki OC po sprzedaży auta

beaciunia / 2012-10-24 15:06 / Bywalec forum
pierwsze slyszę, zeby zwracali skłądkę z ubezpieczenia, chyba takich rzeczy się nie praktykuje

Najnowsze wpisy