Forum

Komentarze użytkownika "beaciunia"

Komentarze użytkownika: beaciunia

kredyty studenckie w jakim banku?

beaciunia / 2012-09-24 09:05 / Bywalec forum
W jakich bankach można się starać o przyznanie preferencyjnego kredytu studenckiego? i czy tzreba spełniać jakieś określone warunki, czy każdy przyszły student, bez względuna sytuację finansową rodziny powinien mieć pozytywną decyzję?

Re: Wojna z Iranem. Amerykanie ostrzegają

beaciunia / 2012-09-21 10:57 / Bywalec forum
zastanawiam się czasem czy Ameryka kiedyś zacznie mieć DOŚĆ? czy znudzi jej się to całe atakowanie innych państw i pozbawianie życia nie tylko 'obcych' ale pzrede wszytskim swoich żołnierzy??

brak badań technicznych a kolizja

beaciunia / 2012-09-21 08:54 / Bywalec forum
znajomy miał wczoraj kolizję, właściwie nic poważnego - trochę uszkodzony zderzak, no ale wniósł o odszkodowanie, bo jednka trochę kasy naprawa będzie go kosztowała. Okazało się, ze nie dostanie nic, z racji tego że miał nieważne badanie techniczne auta, czy to zgodne z prawem?

nowa tania linia lotnicza

beaciunia / 2012-09-21 08:32 / Bywalec forum
Ma powstać nowa tania linia lotnicza, Lufthansa chce wprowadzić takie połączenia i zapowiada, ze będzie to konkurencja dla Ryanaira. No to zapowiada się naparwdę super, bo będzie więcej możliwości latania za grosze

poręczenie kredytu

beaciunia / 2012-09-19 13:24 / Bywalec forum
gratuluje podejścia, jak Pani będzie potzrebowała kiedyś poręczyciela, to oby nie wychodzili z podobnym tokiem myślenia jak Pani, ze szkoda ryzykować.

Re: 194 butelki alkoholu z Czech znaleźli w Kielcach celnicy

beaciunia / 2012-09-19 12:02 / Bywalec forum
ja to nie rozumiem, czy ludzie którzy sprowadzali ten alkohol nie mają rozumu ani sumienia? powinni odpowiadać za spowodowanie śmierci i to jak najbardziej umyślne

Rodzina na Swoim do kiedy?

beaciunia / 2012-09-19 08:21 / Bywalec forum
Czy orientujecie się może do kiedy można skorzystać z tej ofert Rodzina na Swoim? i jakie tzreba spełniać wymagania, przede wszytskim chodzi mi o to, czy są jakieś ograniczenia wiekowe?

dowód osobisty przez Internet

beaciunia / 2012-09-17 08:46 / Bywalec forum
Czy wniosek o dowód osobisty można złożyć pzrez Internet? mój starcił ważność i potzrebuję dokonać wymiany, ale jestem aktualnie kilkaset km od miejsca zameldowania i nie pasuje mi specjalnei przyjeżdżać tylko po to, żeby złożyć jeden papier w urzędzie.

Allegro zakupy na raty

beaciunia / 2012-09-14 13:30 / Bywalec forum
słyszałam, ze taka opcja wchodzi, tzn już weszła, parę miesięcy temu, ale nie wiem jak to działa, bo nie miałam w sumie sposobności używać. Ale pewnie jest jedno - że Cię nie wkręca

umowa o pracę wynagrodzenie mniejsze niż minimalne

beaciunia / 2012-09-14 12:38 / Bywalec forum
Czy jeżeli mam podjąć pracę w oparciu o normalną umowę o pracę na czas określony na 2 lata, to czy pracdawca ma prawo zapłacić mi mniej niż ustawowa placa mnimalna?

zasiłek pielęgnacyjny a wysokość dochodu

beaciunia / 2012-09-14 11:54 / Bywalec forum
zasiłek pielęgnacyjny jest uzależniony od dochodu, nie ejst natomiast świadczenie pielęgnacyjne

zakaz sprzedaży papierosów smakowych

beaciunia / 2012-09-14 11:44 / Bywalec forum
według mnie chodzi o to, ze wszelakie papierosy z dodatkami smakowymi czy też mentolowymi są zachętą (niepotrzebną) dla najmłodszego odbiorcy, jakim są często nawet dzieci

Re: Czechy niespokojne. Liczba ofiar afery alkoholowej sięgnęła 19 osób

beaciunia / 2012-09-14 08:48 / Bywalec forum
ale wiecie co? żeby tyle ofiar już było i żeby nikt pary z ust nie puścił? pzrecież ktoś musi wiedzieć jakie źródło jest, skad się ten alkohol metylowy wziął w obiegu

Re: CBA weszło do Narodowego Funduszu Zdrowia

beaciunia / 2012-09-12 13:09 / Bywalec forum
zastanawiam się w jakich instytucjach państwowych CBA jeszcze nie było? jakieś pomysly?

pożyczka pieniędzy bez pisemnej umowy

beaciunia / 2012-09-12 11:40 / Bywalec forum
Pozyczyłam siostrze sporą sumę pieniędzy, ale nie podpisywałyśmy umowy. Termin planowanego zwrotu minąl już rok temu, a siostra cały czas twierdzi, ze nie odda bo nie ma. Czy mogą ją jakoś zmusić do tego, pomimo braku podpisania umowy?

Najnowsze wpisy