Forum

Komentarze użytkownika "beaciunia"

Komentarze użytkownika: beaciunia

mam nadzieję,żenowy rząd rozpocznie od wprowadzenia podatku od głupoty

beaciunia / 2013-01-11 13:59 / Bywalec forum
no i jak ma być normalnie w naszym kraju? skoro nawet wiceminister finansów jest zamieszany w jakieś ciemne sprawy?

Re: Wypowieź bp. Pieronka o ateistach wzbudziła protest

beaciunia / 2013-01-07 13:52 / Bywalec forum
chyba nie do końca prawdę mówił Peronek, bo to że rządzili komuniści, nie oznacza wcale,. ze rządzili ateiści

Re: Elektroniczne papierosy też szkodzą

beaciunia / 2012-10-17 13:02 / Bywalec forum
jasne, ze szkodzą, teraz jest na nie moda po prostu i tyle, a poza tym nei da się ukryć, ze są pzrecież bardziej ekonomiczne, zwłaszcza dla tych którzy palą bardzo dużo

Re: PiS: 4 czerwca w Sejmie obchody upadku rządu Olszewskiego

beaciunia / 2012-05-25 13:01 / Bywalec forum
kolejna rocznica do obchodzenia? no nieźle, niedługo się pogubią w tym co, kiedy i gdzie

Re: Prezydent podpisał nowelę ustaw ws. podwyższenia wieku emerytalnego

beaciunia / 2012-12-28 14:57 / Bywalec forum
w efekcie bezrobocie będzie coraz większe, coraz więcej ludzi będzie dorabiało na czarno albo kombinowało z rentami, zasiłkami itp

Morderstwo w Sanoku. Zastrzelił żonę, później próbował zabić siebie

beaciunia / 2012-09-11 12:41 / Bywalec forum
ale wiecie co? czytałam trochę i nim i kurcze, to byl wykształcony koleś, nagradzanany w ogóle w kategoriach najbardziej gospodarnego wójta czy coś w ten deseń a tu nagle taka tragedia

Re: Armstrong zdyskwalifikowany. Jest decyzja UCI

beaciunia / 2012-10-22 14:14 / Bywalec forum
a cały zcas miałam nadzieję, ze to jednak nie jest prawda i ze go nie zdyskwalifikują, aż się w głwoie nie mieści, był takim idolem i co? oszukał nas wszytskich

W ciąży warto się szczepić. To pomaga dziecku

beaciunia / 2012-05-24 08:23 / Bywalec forum
kiedyś w ogóle nie było szczepień i wszystko było dobrze, zwykli naciagacze to są nic więcej, chcą zbić kasę firmy farmaceutyczne po prostu

Re: Roman Polański w tarapatach? Jego ofiara pisze książkę

beaciunia / 2012-10-10 08:43 / Bywalec forum
już od kilku lat jest w tarapatach pzrecież, a ta książka chyba nie zmieni za duzo, cały czas ma swoich zwolenników i pzreciwników i tyle

Re: Borusewicz sprawdzi, jak Sikorski wydaje te pieniądze

beaciunia / 2012-12-27 10:28 / Bywalec forum
ciekaw jestem jakie wnioski wysnuje, o jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby wysunął niekorzystne dla Sikorskiego wnioski

Była Polska w budowie

beaciunia / 2012-07-23 10:16 / Bywalec forum
i to mnie właśnie odstrasza trochę od zakładania własnej działalności, bo statystyki mówią niestety same za siebie, mnóśtwo nowo powstałych firm upada zanim zdązy się rozkręcić na dobre

Re: OLT Express zawiesza loty. Pasażerowie nie mają kontaktu z liniami

beaciunia / 2012-07-27 10:40 / Bywalec forum
nie za długo te linie podziałały, bo w sumei ile? ze 3 miesiące? tydzień temu leciałam nimi do Gdańska, to chociaż tyle dobrego, ze udało mi się jeszcze wykorzystać bilet

nie dostałam zwrotu podatku

beaciunia / 2012-05-31 09:50 / Bywalec forum
Rozliczyłam się jakoś na początku lutego, jako ze wciąż nie mam zwrotu zadzwobiłam do skarbówki zapytać ile czasu mają, podobno 3 miesiące. No to w moim przypadku minęło więcej, bo już ponad 3 miesiące, co mogę zrobić jeśli nie dostałam zwrotu?

Oto klasyfikacja krajów uczestników ParaOlimpiady 2012 :

beaciunia / 2012-09-10 10:13 / Bywalec forum
ile złotych było? chyba 14, szał po prostu, a prawie nikt o tym nie mówi, jakieś migawki tylko w tv puszczane, porażka polskich mediów to jest i polskiej organizacji

Re: Wszyscy jesteśmy piratami? Polska w czołówce

beaciunia / 2012-05-28 15:18 / Bywalec forum
to jest też kwestioa zmiany mentalności nas samych, dopóki nie zroumiemy, że kradniemy, to kraść będziemy, dopóki nie zroumiemy, że nawet jak nie wyciagają w stosunku do nas konsekwencji to i tak jest piractwo, to będziemy piratami
do początku nowsze
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Najnowsze wpisy