Forum

Komentarze użytkownika "beaciunia"

Komentarze użytkownika: beaciunia

Ubezpieczenie na umowie o dzieło

beaciunia / 2012-10-16 15:42 / Bywalec forum
chyab musisz prywatnie sobie wykupić ajkieś, bo w ramach umowy o dzieło o chyba nie ma takiej opcji, tak mi się wydaje

spłata długów za bliskich

beaciunia / 2012-10-15 08:37 / Bywalec forum
Czy jeżeli nasi bliscy narobią długów, to jesteśmy zobowiązani do ich spłaty? nie chodzi mi tu o kwestie moralne czy etyczne, ale czy jest to jakoś regulowane prawnie? Brat narobił sobie strasznych długów i nei wiem czy mam się czegoś obawiać/?

Re: Korupcja we Włoszech. Tak źle nie było od dwudziestu lat

beaciunia / 2012-10-15 11:01 / Bywalec forum
czyli wychodzi na to, ze Berlusconi nie był aż tak zly? że może być gozrej niż Włochy za jego czasów?

Re: Sikorski: Nie mieszajmy polityki do sprawy ciał

beaciunia / 2012-09-28 15:54 / Bywalec forum
a jak można nie mieszać w to polityki? jak ten Smoleńsk cały to nic innego jak polityczna sparwa pzrecież

Terrorysci często pod osłoną cywili atakują ......

beaciunia / 2012-09-28 15:40 / Bywalec forum
a obserwatorzy ONZ siedzą i się przyglądają, a pzrepraszam - oni obserwują, to brzmi przecież bardziej dyplomatycznie

umowa o pracę wynagrodzenie mniejsze niż minimalne

beaciunia / 2012-09-14 12:38 / Bywalec forum
Czy jeżeli mam podjąć pracę w oparciu o normalną umowę o pracę na czas określony na 2 lata, to czy pracdawca ma prawo zapłacić mi mniej niż ustawowa placa mnimalna?

zasiłek pielęgnacyjny a wysokość dochodu

beaciunia / 2012-09-14 11:54 / Bywalec forum
zasiłek pielęgnacyjny jest uzależniony od dochodu, nie ejst natomiast świadczenie pielęgnacyjne

zakaz sprzedaży papierosów smakowych

beaciunia / 2012-09-14 11:44 / Bywalec forum
według mnie chodzi o to, ze wszelakie papierosy z dodatkami smakowymi czy też mentolowymi są zachętą (niepotrzebną) dla najmłodszego odbiorcy, jakim są często nawet dzieci

Re: Czechy niespokojne. Liczba ofiar afery alkoholowej sięgnęła 19 osób

beaciunia / 2012-09-14 08:48 / Bywalec forum
ale wiecie co? żeby tyle ofiar już było i żeby nikt pary z ust nie puścił? pzrecież ktoś musi wiedzieć jakie źródło jest, skad się ten alkohol metylowy wziął w obiegu

Re: CBA weszło do Narodowego Funduszu Zdrowia

beaciunia / 2012-09-12 13:09 / Bywalec forum
zastanawiam się w jakich instytucjach państwowych CBA jeszcze nie było? jakieś pomysly?

pożyczka pieniędzy bez pisemnej umowy

beaciunia / 2012-09-12 11:40 / Bywalec forum
Pozyczyłam siostrze sporą sumę pieniędzy, ale nie podpisywałyśmy umowy. Termin planowanego zwrotu minąl już rok temu, a siostra cały czas twierdzi, ze nie odda bo nie ma. Czy mogą ją jakoś zmusić do tego, pomimo braku podpisania umowy?

Polska = 600 zabitych na drogach, kilkaset utopionych ...

beaciunia / 2012-09-03 11:56 / Bywalec forum
na moje oko to Putin sam jest sobie winny, sam nakazał zorganizowac te zamachy, żeby zrzucić winę na Czeczeńców

w co warto zainwestować?

beaciunia / 2012-09-11 11:22 / Bywalec forum
Wygrałam ostatnio w totolotka kilka tysiecy zł i chiałabym od razu te pieniądze w coś zainwestować, zeby nie wydać nie wiadomo na co. Skoro mam je ekstra to niech się przydadzą na coś chociaż. jakieś pomysły macie?

do kiedy zaległy urlop?

beaciunia / 2012-09-11 10:21 / Bywalec forum
Do kiedy można wybrać zaległy urlop? mam jeszcze chyba z 7 dni z zeszłego roku i w sumie to nie wykorzystywałam, bo nie miałam takiej potzreby, ale też nie chcę żeby mi pzrepadł jakoś.

Allegro zakupy na raty

beaciunia / 2012-09-14 13:30 / Bywalec forum
słyszałam, ze taka opcja wchodzi, tzn już weszła, parę miesięcy temu, ale nie wiem jak to działa, bo nie miałam w sumie sposobności używać. Ale pewnie jest jedno - że Cię nie wkręca

Najnowsze wpisy