Forum

Komentarze użytkownika "beaciunia"

Komentarze użytkownika: beaciunia

Re: Mieszkańcy Warszawy mogą najwięcej zarobić na Euro 2012

beaciunia / 2012-05-24 12:39 / Bywalec forum
normlane przecież , stolica zawsze najbardziej przyciąga, jak ja bym miała gdzieś jechać za granicę to też bym wybrała stolicę tego kraju, zamiasta jakieś inne mniej znane pzreciez

darowizna w rodzinie

beaciunia / 2012-05-23 12:44 / Bywalec forum
Chciałabym kupić tacie samochód. Odkąd pamiętam zawsze mi pomagał, kosztem swoich zachcianek inwestował we mnie i teraz jak juz stanełam na nogi i stać mnie w końcu, chciałabym nmu sę odwdzięczyć i kupić samochód o jakim marzył. Jak to mam rozegrać? to będzie darowizna? tzreba odprowadzać podatek?

najlepsze portale z pracą

beaciunia / 2012-05-23 12:17 / Bywalec forum
Na jakich portalach szukacie pracy? Kończę studia i muszę z pełną parą zacząć poszukiwać efektywnie jakiegoś zatrudnienia, jest mnóstwo portali z ofertami,. możecie jakieś polecić, któe są naprawdę dobre i warto się tam zalogować i szukać?

budowa domu bez pozwolenia

beaciunia / 2012-05-23 12:11 / Bywalec forum
Kiedy będzie możliwa dokładnie budowa domu bez pozwolenia? Słyszałam, ze coś takiego ma wejść w życie, to wole poczekać niż załatwiać to wszytsko, łazić po urzędach i czekać aż je w końcu dostanę. Tylko, że nie mogę też czekać w nieskończoność, czy ktoś zna jakiś termin?

Re: Oszustwa w sieci. Operator apeluje do klientów

beaciunia / 2012-05-30 09:27 / Bywalec forum
dokładnie, ja z usług orange jestem śrenio zadowolona, najbardziej mnie zdenerwowali jak chciałam przedłużyć umowę, a byłam u nich 4 lata i jedyne co mi mogli zaproponować to..gorsze warunki. śmiech na sali

Rozwód przez oświadczenie. Pomysł Palikota

beaciunia / 2012-05-30 11:44 / Bywalec forum
a nie wydaje się Wam że takie rozwiązanie tylko zwiększy liczbę rozwodów? że będzie można zbyt łatwo pzrekreślić ileś tam lat wspólnego zycia?

nielegalne odtwarzanie muzyki

beaciunia / 2012-06-08 12:48 / Bywalec forum
wydaje mi się, ze niezbędne jest uiszczenie opłaty licencyjnej - tak to się chyba nazywa, no chyba ze udowodnisz, ze to odtwarzanie nie przynosi Ci żadnych korzyści materialnych

odmowa udzielenia urlopu wychowawczego

beaciunia / 2012-06-06 12:21 / Bywalec forum
jeśli dwa tygodnie przed rozpoczęciem, to czy może być tak, ze na kilka dni wrócę do pracy po macierzyńskimi dopiero pójdę na wychowawczy? czy musi być zachowana ciągłość?

odmowa udzielenia urlopu wychowawczego

beaciunia / 2012-06-06 10:46 / Bywalec forum
W przyszłym tygodniu kończy mi się urlop macierzyński, złożyłam wniosek do pracodawcy o przyznanie mi urlopu wychowawczego, ale odmówił!! Czy miał do tego prawo? wydawało mi się, że to mi się należy po prostu a wniosek jest tylko formalnością.

zatrudnienie obcokrajowca

beaciunia / 2012-06-05 10:27 / Bywalec forum
jeśli to obywatel UE, to zatrudnia się go na identycznych warunkach i stosując identyczną procedurę jak przy zatrudnianiu Polaka

najwyżej oprocentowana lokata

beaciunia / 2012-06-01 09:56 / Bywalec forum
Podobno lokaty już nie są najbardziej bezpieczną i opłacalną formą przetrzymywania pieniędzy, ale czy wszystkie? wydaje mi się, ze zamist tzrymać w domu gotówkę, to ejdnak lepiej ją wpłacić na lokatę jakaś, możecie mi polecić, któa w tej chwili jest najwyżej oprocentowana?

bezpłatna pomoc adwokata

beaciunia / 2012-05-31 14:14 / Bywalec forum
nie powinno być problemu z tą pomocą, tutaj proszę sobie poczytać więcej: http://prawo.money.pl/aktualnosci/okiem-eksperta/artykul/adwokat;z;urzedu;-;kiedy;i;na;jakich;zasadach,115,0,376691.html

trzymanie psa na łańcuchu

beaciunia / 2012-05-31 13:51 / Bywalec forum
od stycznia tego roku zdaje się, jest pzrepis, który ogranicza czasowo możliwość tzrymania psa na łańcuchu, nie może pzrebywać na nim dłużej niż 12 godz na dobę

Re: Reforma emerytalna jest za szybka? Tak uważa była minister

beaciunia / 2012-05-31 11:17 / Bywalec forum
za szybka? pzrecież na wejście w życie w pełnej formie potrzeba będzie 27 lat!! to jest za szybko??

SŁOWIK był ułaskawiony przez Wałęsę! pułkownika Kuklińskiego nie chciał ułaskawić .

beaciunia / 2012-05-30 14:44 / Bywalec forum
sądzimy, o tym samym pomyślałam właśnie, że już dawno osądzony być powinien i nie ma się czym chalić, ze niebawem będzie

Najnowsze wpisy