Forum

Komentarze użytkownika "beaciunia"

Komentarze użytkownika: beaciunia

praca przed komputerem a dofinansowanie do okularów

beaciunia / 2012-07-18 12:59 / Bywalec forum
Czy jeżeli mam pracę typowo pzred komputerem, siedze te 8 godz każdego dnia i z tego poowdu mam problemy z oczami, to czy mogę prosić pracodawcę o dofinansowanie do okularów? albo sfinansowanie w całości?

dodatkowe dni wolne w pracy

beaciunia / 2012-07-17 12:58 / Bywalec forum
nie wiem czy nie chodzi ci czasem o te 3 dni ulopu potocznie zwanego okolicznościowym? który przysługuje ze względu na jakieś sprawy osobiste ?

granica działki naruszenie

beaciunia / 2012-07-16 13:07 / Bywalec forum
chyba do sądu, jeśli polubownie się nie da, ale spróbować proszę najpierw porozmawiać z nim , póżniej ewentaulnie wystosować jakieś pismo oficjalne a jak nie to wtedy do sądu

gdzie diabeł nie może tam babę pośle

beaciunia / 2012-07-09 15:12 / Bywalec forum
ale czad, myślałam, że takie rzeczy to się tylko w Ameryce dzieją, a tu proszę - i u nas w kraju coraz ciekawiej się robi

nowe lotnisko

beaciunia / 2012-07-09 09:48 / Bywalec forum
To nowe lotnisko w Modlinie może i ma lepszą ofertę lotów i nie są wcale takie drogie, ale widzieliście jaka jest cena dojazdu busem na lotnisko? 30 zł! za niewiele więcej busem jest się w stanie dojechać z Krk na aktowickie lotnisko w Pyrzowicach.

zaginiona Madeleine

beaciunia / 2012-07-06 09:42 / Bywalec forum
Pamiętacie tę akcję z zaginięciem 4 letniej wówczas dziewczynki, która przebywała wraz z rodzicami na wakacjach i została uprowadzona z pokoju hotelowego? są jakieś nowe ślady, które mogą potwierdzić miejsce zwłok dziewczynki, czyli coraz więcej jednak wskazuje na to, że nie żyje;(

Re: W Mediolanie zaangażowano nietoperze do walki z komarami

beaciunia / 2012-07-05 10:16 / Bywalec forum
hahah dobre, na moje oko to dość ryzykowne działanie - nietoperze?? ja zdecydowanie wolę już komary

Re: Kryzys w Hiszpanii. Król zabiega o kontrakty dla firm

beaciunia / 2012-07-20 13:37 / Bywalec forum
Hiszpania...a niegdyś to był kraj mlekiem i miodem płynący, wszytsko się zminia a kryzys dopada kraje, po których byśmy się nie spodziewali załamania

Re: Afera taśmowa w PSL. Co dalej z ministerstwem rolnictwa?

beaciunia / 2012-07-23 10:07 / Bywalec forum
a myslicie, ze faktycznie mogło tak być, że te taśmy mogły być zmontowane, tylko po to, zeby pozbyć się pewnych ludzi?

klęska Radwańskiej

beaciunia / 2012-07-30 09:42 / Bywalec forum
Chyba nikt, dosłownie nikt z nas nie spodziewał się tak szybkiego pożegnania się Radwańskiej z igrzyskami. Nie wiem co się u licha stało, ale nie grała dobrze, nie wystarczająco dobrze neistety. W każdym bądź razie - szok!!

zderzenie busa z pociągiem

beaciunia / 2012-07-30 08:58 / Bywalec forum
W Beatoszewicach niedaleko Łodzi doszło dziś nad ranem do prawdziwej tragedii, na niestrzeżonym przejeździe kolejowym bus wjechał prosto pod koła pociągu. Zginęło 8 osiem osób, wszyscy byli pasażerami busa. Ciekawe co się stało, ze kierowca zdecydował się na taki manewr.

mandaty za brak zimowych opon

beaciunia / 2012-07-27 14:25 / Bywalec forum
za brak zimówek 500zł mandatu, no to ładnie nam przywalą, a punkty karne jakieś też by były czy tylko na mandacie sprawa by się kończyła?

Re: Bezrobocie w Polsce. Sejm się zgodził dać pół miliarda złotych

beaciunia / 2012-07-27 11:37 / Bywalec forum
ja to mam wrażenie, że u nas w kraju problem nie leży w tym, że nie ma pieniędzy, tylko że nie umiemy nimi efektywnie gospodarować

Re: Kandydat na ministra rolnictwa - Kalemba namaszczony przez PSL

beaciunia / 2012-07-26 14:53 / Bywalec forum
dużo po tych ostatnich wydarzeniach PSL starciło w moich oczach i PO też trochę, pzrekupni wszyscy są i chcicwi i tyle

jak odpowiadać na pytania rekrutera?

beaciunia / 2012-07-26 14:29 / Bywalec forum
Zauważyłam, ze na każdej niema rozmowie kwalifikacyjnej pytania się powtarzają w mniejszym bądź większym stopniu, może doradzicie jak powinno się na nie 'poprawnie' odpowiadać? np na pytanie w jaki sposób radzę sobie ze stresem?

Najnowsze wpisy