Forum

Komentarze użytkownika "beaciunia"

Komentarze użytkownika: beaciunia

jak przetrwać miesiąc za najniższą krajową?

beaciunia / 2012-06-22 11:00 / Bywalec forum
ja mam ten sam problem i jestem zmuszona cały czas brać od rodziców jakąś kasę:/ do tego oczywiście zatrudnienie na umowę śmieciową

zwolnienie dyscyplinarne?

beaciunia / 2012-06-22 09:59 / Bywalec forum
wydaje mi się, ze to masz na świadectwie pracy zaznaczone, jak został rozwiązany stosunek pracy. A że pracodawcy zazwyczaj chcą śiwadectwa pracy,. to nie ma szans raczej, zeby się nie dowiedzieli

Irlandzki Kibic

beaciunia / 2012-06-20 14:16 / Bywalec forum
informacje, ze to on chyba nie zostały jeszcze potwierdzone, nie tak?

dzień wolny na opiekę nad osobą spoza rodziny

beaciunia / 2012-06-19 08:47 / Bywalec forum
wiem, ze przysługuje dzień wolny na opiekę na członka rodziny, ale co w sytuacji, kiedy danan osoba formalnie nie jest w rodzinie? chodzi mi o mojego partnera - nie męża, czy w razie jakiejś choroby, nagłego przypadku należy mi się dzień żeby się nim zaopiekować?
beaciunia / 2012-06-18 14:48 / Bywalec forum
A teraz jeszcze Rosja ma wysłać podobno jakieś okręty do Syrii czy coś, no to już w ogóle ciekawie sie zaczyna robić

przelewy błyskawiczne

beaciunia / 2012-06-18 12:26 / Bywalec forum
od września chyba albo pażdziernika kolejnych 6 banków ma wprowadzić ten system,a swoją drogą myślałam, że są bezpłatne te pzrelewy

skandal z polską flagą

beaciunia / 2012-06-18 08:44 / Bywalec forum
Podobno po Warszawie jeżdziły samochody z biało czerwonymi flagami, na których widniały reklamy Coca Coli i Żywca oraz PZPN!! pzrecież to skandal jakiś, jak za pomocą symbolu narodowego można rejkamować sponsorów? Powinna się tym zająć prokuratura.

najazd rosyjskich chuliganów

beaciunia / 2012-06-15 10:22 / Bywalec forum
rosyjskie media ostrzegają Polskę przed najazdem chuliganów, podobno nawet kilkuset kiboli ma zjechać i wywoływać zamieszki przed czy po sobotnim meczu. Czy to coś na zasadzie odwetu za wtorek?

Polska - Czechy

beaciunia / 2012-06-14 14:29 / Bywalec forum
a wiadomo w końcu kto stanie w bramce? zdecydował Smuda już?

Re: Polska-Rosja: Na czas meczu firmy w Poznaniu ograniczają produkcję

beaciunia / 2012-06-13 09:27 / Bywalec forum
paranoja jakaś, ludzie z pracy wcześniej wychodzą, firmy ograniczają produkcję, to i tak dobrze, ze 2 z 3 meczy o 20.45

Re: Najdroższe auto w historii. Ferrari w kolorze jabłka

beaciunia / 2012-06-22 15:35 / Bywalec forum
ale wiecie co jest najlepsze, ze znajdą się takie świry, który wydadzą tą kasę, zeby mieć ten najdroższy samochód świata

becikowe a ciąża za granicą

beaciunia / 2012-06-25 09:59 / Bywalec forum
dostanie pani becikowe, konieczne będzie tylko przetłuaczenie historii ciąży od niemieckiego lekarza.

zwrot kosztów pogrzebu

beaciunia / 2012-07-02 09:32 / Bywalec forum
Która z gmin powinna ponieść koszty pogrzebu mojego dziadka? Dziadek jest pochowany w małym miasteczku w mazowieckim, ale od kilku lat mieszkał wraz z nami w Warszawie, skąd ubiegać się w takiej sytuacji zwrotu kosztów?

utajenie choroby psychicznej

beaciunia / 2012-06-29 14:04 / Bywalec forum
jakie to nieetyczne ukrywać przed bliską osobą chorobę psychiczną, czy oani by chciała, zeby mąż ukrywał pzred panią? to chyba w ogóle pod paragraf jakiś podelaga

kolejne podwyżki dla nauczycieli

beaciunia / 2012-06-29 12:02 / Bywalec forum
No nie!! ja to nie rozumiem dlaczego ci wszyscy nauczyciele cały czas mają podwyżki? przecież pracują chyba najmniej z nas wszystkich a podwyżki dostają, na jakiej podstawie?

Najnowsze wpisy