Forum

Komentarze użytkownika "beaciunia"

Komentarze użytkownika: beaciunia

alimenty od byłego męża

beaciunia / 2013-01-03 12:44 / Bywalec forum
ale nie chodzi mi o laimenty na dziecko, bo ja już jestem dorosła i sama sobie daję radę, chodzi mi o to czy powinien płacić mamie coś? w sumie przez neigo nie pracowała i pzrez niego nie ma teraz środków do życia

alimenty od byłego męża

beaciunia / 2013-01-03 08:44 / Bywalec forum
Moja mama się rozwiodła, ojciec ją zdradzał notorycznie i w końcu odszedł do nowej kobiety. Nigdy nie pracowała, bo to ojciec utrzymywał rodzinę i wymagał, żeby mama dbała o ognisko domowe. Teraz została bez grosza właściwie, czy może liczyć na alimenty od byłego męza?

Teresa Torańska nie żyje

beaciunia / 2013-01-03 08:40 / Bywalec forum
Wczoraj w wieku 69 lat po długiej chorobie zmarla jedna z większych, jeśli nie nie największa polska dziennikarka - Teresa Torańska. Nawet nie wiedzialam, że chorowała, a byłam wielką fanką jej wywiadów.

Re: W zimie pamiętajmy o dokarmianiu ptaków

beaciunia / 2012-12-27 11:10 / Bywalec forum
ja pamietam, ze od małego tato robił ze mną karmniki dla ptaków i wieszaliśmy kilka dookoła domu i to zostało, teraz sama ponaglam męża żeby z dzieckiem zrobił coś takiego, niech go uczy

Re: Piechociński w rządzie. Co na to opozycja?

beaciunia / 2012-12-05 11:26 / Bywalec forum
on nieźle na tym wyszedł wydaje mi się, bo trochę na zasadzie: nie chcę, nie zależy mi na tym, ale muszę, nie mam wyjścia

Re: Janusz Piechociński nie chce zdradzić, czy będzie ministrem

beaciunia / 2012-12-04 10:24 / Bywalec forum
a dlaczego on tak się pzred tym rządem broni? no bo pzrecież jak startował an szefa PSL to chyba musiał brać pod uwagę, ze wskoczy też na stołek ministerialny

Re: porównywarka kredytów mieszkaniowych

beaciunia / 2012-11-09 12:43 / Bywalec forum
tylko pamiętać trzeba, że w sumie co miesiąc pojawia się nowy ranking więc tzreba być na bieżąco

Czy przysługiwać mi będzie prawo do zasiłku dla bezrobotnych?

beaciunia / 2012-11-06 15:35 / Bywalec forum
a to nie jest czasem tak, ze trzeba mieć przepracowany rok, żeby dostać zasiłek w ogóle? tak coś mi się wydaje, ze w innych przypadkach nie przysługuje

tanie konto firmowe

beaciunia / 2012-10-26 09:34 / Bywalec forum
Czy ktoś z was tutaj prowadzi własną działalność i mógłby mi poradzić jakieś dobre i tanie przede wszytskim konto dla firm? nie chcę korzystać z osobostego, wolałabym mieć firmowe.

zwrot składki OC po sprzedaży auta

beaciunia / 2012-10-24 15:06 / Bywalec forum
pierwsze slyszę, zeby zwracali skłądkę z ubezpieczenia, chyba takich rzeczy się nie praktykuje

awaria w BPH

beaciunia / 2012-10-24 09:06 / Bywalec forum
Czy ktoś z was też miał problem z zaksięgowaniem przez system tego banku wypłaty z bankomatu? Bo wcozraj wypłacałam w dwóch różnych miejscach po 100zł a zaksiegowało mi na koncie jak bym łącznie wypłaciła 400zł

dymisja minister Muchy

beaciunia / 2012-10-24 08:42 / Bywalec forum
minister sportu podała sie do dyspozycji premiera po tym jak zostaliśmy ośmieszeni na arenie międznarodowej poprzez przesunięcie daty meczu z podowdu deszczu na stadionie narodowym, Myslicie, ze Tusk ją odwoła? na moje oko nic takiego się nie stanie

Re: Konflikt Syria-Turcja. "Wojna nie leży w ich interesie"

beaciunia / 2012-10-23 09:07 / Bywalec forum
jakby nie leżała w ich interesie to by się nie bombardowali nawzajem i nie ostrzelaliby się

polisy od chorób nowotworowych

beaciunia / 2012-10-22 09:42 / Bywalec forum
Czy każdy może skorzystać z oferty wykupienia polisy od chorób nowotworowych? a jeszcze ważneijsze czy w razie choroby z tej poliscy można pogryś koszty chemioterapii i czy polisę wykupić można tylko jak jest się zdrowym?

Re: "Dziennik Gazeta Prawna": Zimą może zabraknąć prądu

beaciunia / 2012-10-19 14:16 / Bywalec forum
a bzdety takie piszecie, nie ma to jak zacząć siać strach i ferment a nóz widelec wpadniemy w panikę a strony internetowe nabiją sobie kolejnych użytkowników

Najnowsze wpisy