Forum

Komentarze użytkownika "beaciunia"

Komentarze użytkownika: beaciunia

błąd medyczny odszkodowanie

beaciunia / 2012-07-17 09:40 / Bywalec forum
Kilak miesięcy temu moja mama była na rozbijaniu kamieni nerkowych, okazało się że została w między czasie zakażano wirusowym zapaleniem wątroby typu C, czy mozemy domagać się od szpitala odszkodowania i pokrycia kosztów leczenia?

Re: Co dalej z NFZ? Szykują się wielkie zmiany

beaciunia / 2013-01-21 12:55 / Bywalec forum
nie wierzę, ze NFZ może zostać zlikwidowane, to by było bardzo, ale to bardzo dobre, no i właśnie w tym problem, ze państwo nie za bardzo chce nam robić dobrze

Re: Włochy: Manifestacje studentów i starcia z policją w kilku miastach

beaciunia / 2012-10-05 15:04 / Bywalec forum
ale każdy mimo wszytsko chce mieć wykształcenie, może dla zaspokojenia własnych ambicji tylko, ale chcą i powinni mieć do tego nieograniczone niczym prawo

Re: miejsce w sanatorium jak dostać?

beaciunia / 2012-10-05 13:28 / Bywalec forum
a czy orientuje się ktoś jakie są ceny mniej więcej za taki turnys 3 tygodniowy np? i jak długo się czeka? mmiesiąć czy raczej kilka?

Re: MPiPS: stopa bezrobocia we wrześniu wyniosła 12,5 proc.

beaciunia / 2012-10-05 13:04 / Bywalec forum
a dodajcie do tego bezrobocie ukryte przecież, bo ile jest takich ludzi, którzy nie pracują ale zarejestrowani z różnych powodów nie są

reklamy Plusa bez kabaretu Mumio

beaciunia / 2012-10-09 11:12 / Bywalec forum
Słyszeliście o tym, ze kto inny wygrał pzretarg na obsługę reklamową Plusa i że tym samym kabaret Mumio zniknie ze spotów? Kurczę, szkoda wielka, bo uwielbiałam te reklamy, były jedyne w swoim rodzaju

miejsce w sanatorium jak dostać?

beaciunia / 2012-10-05 10:15 / Bywalec forum
Kilka tygodni temu mama miała stan przedzawałowy i wyszła z tego co prawda, ale osłąbilo ją to trochę. Cchiałabym żeby pojechała do sanatorium nabrać sił, jak w ogóle się załatwia takie miejsce? od czego zacząć?

Re: Bez wiz do USA. Rusza loteria

beaciunia / 2012-10-02 15:37 / Bywalec forum
już kilka razy brałam udział w tej loterii i jeszcze nigdy mi się nie udało, a to chyba siódmy rok, kiedy się staram

dożywotnia renta

beaciunia / 2012-10-01 08:53 / Bywalec forum
Czy ktoś z państwa miał do czynienia z tą rentą dożywtnią czy też hipoteczną? jakoś tak to się chyba nazywa. Moi rodzicie się nad nią zastanawiają a ja w sumie nie mam rozeznania i nie wiem co im doradzić, czy to opłacalne jest czy nie bardzo?

wynagrodzenie brutto a netto

beaciunia / 2012-10-16 13:58 / Bywalec forum
wydaje mi się, ze w przypadku umowy o pracę to mówimy o mniej więcej 30% różnicy między tym ile mamy na umowie a tym ile dostajemy faktycznie

zmiany w emeryturach górniczych

beaciunia / 2012-10-09 14:18 / Bywalec forum
ja to nie wiem czy to nie są plotki, nie wydaje mi się, zeby premier w obecnej sytuacji chciał iść na wojnę z górnikami, pzrecież w ogóle mu się to nie opłaca

kredyt hipoteczny dla osoby samotnej

beaciunia / 2012-10-17 10:36 / Bywalec forum
Powiedzcie mi tak szczerze czy osoba samotna ma takie same szanse na dostanie kredytu hipotecznego jak para albo amłzeństwo? czy sa jakieś utrudnienia jeśli jest się singlem?

Re: Bunt naukowców. Chcą zarabiać jak inni

beaciunia / 2012-10-10 09:11 / Bywalec forum
ti jest śmiech na sali, mam znajomą doktorantkę, już obronioną chyba, pracuje w jednym z państwowych instytów nauki i zarabia najniższą krajową,. jaka tu motywacja dla tych bardziej wykształconych??

Nowe stawki mandatów

beaciunia / 2012-10-11 08:45 / Bywalec forum
ale podobno będzie też możliwość rozłożenia mandatu na raty albo uzyskanie jakiegoś rabatu, prawda to?

sprawdzenie nieruchomości przed zakupem

beaciunia / 2012-10-11 10:13 / Bywalec forum
a te całe księgi wieczyste? neiw iem dokładnei o to chodzi, ale wiem że jak brat kupował mieszkanie to tam coś sprawdzał

Najnowsze wpisy