Forum

Komentarze użytkownika "beaciunia"

Komentarze użytkownika: beaciunia

ceny połączeń komórkowych niższe

beaciunia / 2012-12-18 09:25 / Bywalec forum
Od stycznia podobno mają zostać obniżone ceny połączeń komórkowych, ael jeśli mam podpisaną umowę na 2 lata i jestem mniej więcej w połowie to raczej nie zmienią się te ceny również dal mnie, mam racje?

Re: Ekspert ujawnia, ile naprawdę będzie kosztowało ratowanie LOT

beaciunia / 2012-12-17 15:10 / Bywalec forum
a dlaczego wszyscy chcą tak na siłę ten LOT uratować? może lepiej by było jednak pozwolić mu zbankrutować? niech sobie dociągnie spokojnie do końca i tyle

wycięcie choinki z własnej posesji

beaciunia / 2012-12-17 09:31 / Bywalec forum
Mam do Państwa pytanie, czy jeśli nie wolno wyciąć samodzielnie drzewa z własnej posesji, tylko trzeba do gminy o zezwolenie wnosić, to czy można wyciąć sobie 'choinkę' na święta, czy też pozwolenie potzrebne jest?

Już tak prędko to ustalili?

beaciunia / 2012-12-13 13:41 / Bywalec forum
mi się wydaje że po prostu była słaba psychicznie i nie udźwignęła całego tego zamieszania jakie wyowała jej wpadka

najczesciej kradzione auta w Polsce?

beaciunia / 2012-12-12 10:35 / Bywalec forum
hehe no nieźle, ja sobie nawet nie zdawałam sprawy że jest coś takiego jak najpopularniejsze auta do kradzieży

Możemy jeszcze spać spokojnie

beaciunia / 2012-12-12 09:45 / Bywalec forum
tak samo jak ksiądz uważa, ze to są 'pseudoproroctwa' tak samo ktoś może uważać, ze ksiądz jest 'astronomem'

Coraz większa wiedza o socjaliźmie !

beaciunia / 2012-12-11 09:27 / Bywalec forum
nie specjlaie rozumiem Twój tok myślenia i nie dopatruję się jakiejś logiki większej, powiązania pzyczczynowo-skutkowego

jak zarobić w Święta?

beaciunia / 2012-12-19 14:54 / Bywalec forum
mój znajomy spzredawał choinki na jakimś placu i naprawdę odbrze finansowo na tym wychodził i ostatnim dniem pracy była wigilia wlaściwie

Re: Portugalski Martifer ukończył budowę stadionu na mundial w Brazylii

beaciunia / 2012-12-20 12:43 / Bywalec forum
i widać właśnie jaki naprawdę kryzys jest, skoro można wybudować stadion za prawie 200 mln euro

Re: Ekspert NBP ostrzega przed strefą euro

beaciunia / 2012-12-21 09:37 / Bywalec forum
jedni ostzregają, drudzy uważają, ze to jest jedyne rozsądne wyjście i komu tu wierzyć? przecież to nie jest kwestia subiektywna raczej

Re: Żubry w Puszczy Białowieskiej. Są kłopoty z liczeniem

beaciunia / 2013-01-23 13:42 / Bywalec forum
czy to liczenie żubrów to naprawdę jest taka wielka akcja? i nie ma nic ważniejszego od tego obecnie?

Re:śmiech na sali

beaciunia / 2013-01-23 10:46 / Bywalec forum
nie tylko Niemcy, w Polsce też tak ejst, tylko w konkretnych regionach, w Małopolsce nie ma jakoś bardzo dużo śniegu, ale na Mazowszu na przykład już zdecydowanie więcej

Wielka Brytania wystąpi z Unii

beaciunia / 2013-01-23 09:01 / Bywalec forum
Wszytstko wskazuje na to, ze jednak Wielka Brytania będzie mogła w referendum zdecydować o swojej przyszłej obecności w strukturach UE. Ale powiem wam, ze jeżeli wystąpi z Unii to cała idea padnie.

Brzoza ze Smoleńska pozostała w Rosji

beaciunia / 2013-01-22 15:14 / Bywalec forum
no nie!! niebawem to będą chcieli nawet brzozę sprowadzić i ziemię na którą runął samolot i co jeszcze?

Polska rzeczywistość a ględzenie polityków !

beaciunia / 2013-01-14 14:12 / Bywalec forum
ja to nie wiem, czy keidyś takie rzeczy się nei działy, czy po prostu nie były aż tak bardzo nagłasniane?

Najnowsze wpisy