Forum

Komentarze użytkownika "beaciunia"

Komentarze użytkownika: beaciunia

polscy taksówkarze

beaciunia / 2012-05-23 12:09 / Bywalec forum
co myślicie o tych protestach taksówkarzy w Polsce? czy słusznie że blokują głowne ulice największych w kraju miast w walce z zapowiedzianym uwolnieniem ich zawodów? Ja mam bardzo mieszane uczucie w tej klwestii.

budowa domu bez pozwolenia

beaciunia / 2012-05-23 12:11 / Bywalec forum
Kiedy będzie możliwa dokładnie budowa domu bez pozwolenia? Słyszałam, ze coś takiego ma wejść w życie, to wole poczekać niż załatwiać to wszytsko, łazić po urzędach i czekać aż je w końcu dostanę. Tylko, że nie mogę też czekać w nieskończoność, czy ktoś zna jakiś termin?

najlepsze portale z pracą

beaciunia / 2012-05-23 12:17 / Bywalec forum
Na jakich portalach szukacie pracy? Kończę studia i muszę z pełną parą zacząć poszukiwać efektywnie jakiegoś zatrudnienia, jest mnóstwo portali z ofertami,. możecie jakieś polecić, któe są naprawdę dobre i warto się tam zalogować i szukać?

darowizna w rodzinie

beaciunia / 2012-05-23 12:44 / Bywalec forum
Chciałabym kupić tacie samochód. Odkąd pamiętam zawsze mi pomagał, kosztem swoich zachcianek inwestował we mnie i teraz jak juz stanełam na nogi i stać mnie w końcu, chciałabym nmu sę odwdzięczyć i kupić samochód o jakim marzył. Jak to mam rozegrać? to będzie darowizna? tzreba odprowadzać podatek?

W ciąży warto się szczepić. To pomaga dziecku

beaciunia / 2012-05-24 08:23 / Bywalec forum
kiedyś w ogóle nie było szczepień i wszystko było dobrze, zwykli naciagacze to są nic więcej, chcą zbić kasę firmy farmaceutyczne po prostu

Re: Mieszkańcy Warszawy mogą najwięcej zarobić na Euro 2012

beaciunia / 2012-05-24 12:39 / Bywalec forum
normlane przecież , stolica zawsze najbardziej przyciąga, jak ja bym miała gdzieś jechać za granicę to też bym wybrała stolicę tego kraju, zamiasta jakieś inne mniej znane pzreciez

większy limit zwrotu VAT za materiały budowlane

beaciunia / 2012-05-25 09:34 / Bywalec forum
Wiedizieliście, ze wzrasta limit VAT za materiały budowlane, które kupujemy budując albo remontując mieszkania? Mi się coś obiło o uszy, ale nie wiedziałam, że już od lipca tego roku będziemy mogli odliczyć 2 tys zł więcej.

Re: PiS: 4 czerwca w Sejmie obchody upadku rządu Olszewskiego

beaciunia / 2012-05-25 13:01 / Bywalec forum
kolejna rocznica do obchodzenia? no nieźle, niedługo się pogubią w tym co, kiedy i gdzie

dodatek do pensji za dziecko

beaciunia / 2012-05-28 09:12 / Bywalec forum
Czy to już jest pewne, że rodzic, który oddaje dziecko do żłobka dostanie jakiś dodatek od pracodawcy? Znajoma mi powiedziala, że Ministerstwo Pracy wprowadza jakieś zmiany korzystne dla młodych rodziców, ale to już weszło w życie?

obowiązek zawarcia umowy na czas nieokreślony

beaciunia / 2012-05-28 10:55 / Bywalec forum
Czy prawo pracy mówi coś o obowiązku zawarcia umowy na czas nieokreślony? jestem ciekawa jak to wygląda, bo najpierw dostałam umowę zlecenie na 4 meisiące, później tzrymiesięczny okres próbny w oparciu o umowę o pracę, teraz mam dwuletnią umowę na czas określony, mogą tak w nieskończoność dawać mi takie umowy?

wybuch przyczyną katastrofy smoleńskiej

beaciunia / 2012-05-28 12:58 / Bywalec forum
a teraz znów wg jakiegoś raporyu, przyczyną katastrofy był wybuch na pokładzie mniej więcej w momencie kiedy samolot był na wysokości 36 metrów

Re: Wszyscy jesteśmy piratami? Polska w czołówce

beaciunia / 2012-05-28 15:18 / Bywalec forum
to jest też kwestioa zmiany mentalności nas samych, dopóki nie zroumiemy, że kradniemy, to kraść będziemy, dopóki nie zroumiemy, że nawet jak nie wyciagają w stosunku do nas konsekwencji to i tak jest piractwo, to będziemy piratami

RMUA raz na rok od 2013 r

beaciunia / 2012-05-29 11:15 / Bywalec forum
no tak, tak jak napisał szklarek: nie częściej niż raz na miesiąc

Vat w górę

beaciunia / 2012-05-29 15:18 / Bywalec forum
już ostatnio gdzieś wyczytałam, ze niby chcą podnieść jeszcze na rok, moze dwa, a póżniej powrócić do stawki sprzed podwyżki

Re: Oszustwa w sieci. Operator apeluje do klientów

beaciunia / 2012-05-30 09:27 / Bywalec forum
dokładnie, ja z usług orange jestem śrenio zadowolona, najbardziej mnie zdenerwowali jak chciałam przedłużyć umowę, a byłam u nich 4 lata i jedyne co mi mogli zaproponować to..gorsze warunki. śmiech na sali
do początku nowsze
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Najnowsze wpisy