Forum

Komentarze użytkownika "beaciunia"

Komentarze użytkownika: beaciunia

koszty naprawy właściciel czy wynajmujący

beaciunia / 2012-08-31 12:51 / Bywalec forum
Kto powinien pokryć koszty naprawy zlewu w mieszkaniu wynajmowanym; właściciel czy wynajmujący? Dodam że szkoda nie powstała w wyniku czynności osób wynajmujących.

karta przedpłacona

beaciunia / 2012-08-30 08:18 / Bywalec forum
W moim banku zaproponowano mi wykupienie karty przedpłaconej, podobno mogłabym nią płacić za zakupy internetowe na przykład, no ale zwykłą kartą płatniczą też mogę więc na czym polega różnica, co to za karta jest?

Re: Związek partnerski trojga ludzi? To możliwe

beaciunia / 2012-08-29 11:22 / Bywalec forum
a jak ma się do tego polskie prawo? czy też nie mamy pzrepisu zabraniającego? no bo co nie jest zabronione, jest...dozowolone, wiadomo, ale z drugiej str powinna być jakaś definicja związku chyba prawnie uregulowana jednak

najniższa emerytura 2012

beaciunia / 2012-08-29 09:40 / Bywalec forum
W tym roku moja mama za jakieś ma dostać emeryturę, dowiedziałam się od pani z ZUS, ze niestety może liczyć na najniższą emeryturę jaka jest możliwa, wiecie może w jakiej wysokości ona będzie?

Re: Prognoza wzrostu na rok 2013 zostanie obniżona?

beaciunia / 2012-08-28 13:13 / Bywalec forum
po robić prognozy, skoro w między czasie jeszcze kilka razy się je obniży? pzrecież to się mija z celem, nie uważacie?

ile dni na dostarczenie RMUA?

beaciunia / 2012-08-27 08:21 / Bywalec forum
Kilka dni temu musiałam skorzystać z pomocy lekarza pierwszego kontaktu, ale nie miałam przy sobie dowodu ubezpieczenie (RMUA), pani na recepcji powiedziała, ze mam 7 dni na dostarczenie, wiecie może czy to chodzi o dni robocze czy nie?

koszty sprawy rozwodowej

beaciunia / 2012-08-24 11:18 / Bywalec forum
z tego co się orientuję tak to mniej więcej wygląda:
- koszty złożenia pozwu rozwodowego z żądaniem ustalenia winy 600 zł
- koszty złożenia pozwu rozwodowego na zgodny wniosek stron 300 zł
- koszty złożenia pozwu rozwodowego bez orzekania o winie 300 zł

Re: Sprawdź, czy warto teraz kupić mieszkanie

beaciunia / 2012-08-23 12:44 / Bywalec forum
mieszkanie może i warto by kupić teraz, ale jak dostać kredyt? to już nie jest wcale takie łatwe teraz niestety

choroba zawodowa - jakie świadczenia?

beaciunia / 2012-08-23 12:26 / Bywalec forum
inne możliwe śiwadczenia to:
- Zasiłek chorobowy w wysokości 100% pensji
- świadczenie rehabilitacyjne
- zasiłek wyrownawczy
- renta z tytułu niezdolności do pracy spowodowanej chorobą zawodową

Re: Emerytury z OFE giną przez bałagan w ZUS?

beaciunia / 2012-08-23 11:07 / Bywalec forum
i tutaj jakoś nikt wilekiego rabanu nie robi, kiedy to my - obywatele cierpimy z powodu bałaganu w ZUS a jak tylko obywatele pzrerabiają ZUS to wielkie halo, a dodam że robią to zgodnie z parwem jakby nie bylo

Hołownia odchodzi z Newsweeka

beaciunia / 2012-07-31 08:39 / Bywalec forum
Szymon Hołownia odchodzi z Newsweeka po tym jak w tygodniku Lisa ukazała się dość kontrowersyjna okładka z księdzem jako ojcem. To już druga odważna okladka, wcześniej były dwie lesbijki z dzieckiem zdaje się, ale widać tamta aż tak Hołwoni nie oburzyła

Re: Wrak Tu 154 wróci do kraju. Eksperci w Smoleńsku

beaciunia / 2012-07-30 15:38 / Bywalec forum
no i co nam teraz po nim? jak jest już wyczyszczony ze wszytskich śladów tak, ze aż błyszczy?!

Zabójstwo gen. Papały będzie badane jeszcze dłużej

beaciunia / 2012-07-19 11:35 / Bywalec forum
ja tam nie wierzę, ze w końcu dojdą do tego co się faktycznie stało, ile to już trwa? i wciąż zero konkretów, jakieś hipotezy, które się wykluczają

Matka Madzi zatrzymana z zarzutem zabójstwa

beaciunia / 2012-07-19 10:57 / Bywalec forum
a usłyszałam dziś w radio, że może być tak, ze Katarzyna W uniknie kary, wiecie moze dlaczego? bo właczyłam radio za późno i tylko tyle usłyszałam

Re: Konsolidacja Azotów Tarnów i Puław. Związkowcy popierają

beaciunia / 2012-07-19 10:42 / Bywalec forum
i co ? wszytsko rosjanie wykupią? zamist tylko Tarnowa to i Puławy? o to chodzi?

Najnowsze wpisy