Forum

Komentarze użytkownika "beaciunia"

Komentarze użytkownika: beaciunia

będzie nowe państwo?

beaciunia / 2012-05-30 12:03 / Bywalec forum
ja tam popieram Szkotów w 100%, co to za frajda żyć pod czyjeś dyktando? przecież spokojnie są w stanie stworzyć odrębne państwo i nie podlegać Królowe

polscy taksówkarze

beaciunia / 2012-05-23 12:09 / Bywalec forum
co myślicie o tych protestach taksówkarzy w Polsce? czy słusznie że blokują głowne ulice największych w kraju miast w walce z zapowiedzianym uwolnieniem ich zawodów? Ja mam bardzo mieszane uczucie w tej klwestii.

koszty naprawy właściciel czy wynajmujący

beaciunia / 2012-08-31 13:13 / Bywalec forum
uszkodzenie spowodowało się samo, ze starości, coś tam się przeżarło i pękło i naprawa była konieczna, tylko nie wiem czy ja - jako wynajmujący mam pokryć koszta czy raczej osoba od której wynajmuję mieskzanie?

zabezpieczenie finansowe dziecka

beaciunia / 2012-08-20 11:36 / Bywalec forum
ja swojemu dziecku założyłam lokatę długoterminową, wydaje mi się, ze to będzie najlpesza opcja, ja tej kasy ruszać nie będę, a procenty będą tak swoje robiły i jak skończy 18 lat to pomyślimy co dalej wspólnie

opłata za usunięcie auta z drogi

beaciunia / 2012-08-20 08:57 / Bywalec forum
Najwidoczniej pozostawiłam auto w jakimś niedozwolonym miejscu, bo jak wróciłam do samochodu, to była blokada na kołach i informacja o parkingu strzezonym, gdzie auto będzie czekało. Czy zostanę obciążona kosztami? i jak wysokie moga być?

Re: Polska gospodarka zaczyna odczuwać kryzys. Amerykańskie medie alarmują

beaciunia / 2012-08-10 15:24 / Bywalec forum
polska gospodarka już dawno zaczęła odczuwać kryzys i nie wiem, jak to mogło umknąć bacznemu oku Amrykanów

Re: Warszawa: Trzy osoby zatrzymane za oszustwo

beaciunia / 2012-08-10 11:23 / Bywalec forum
ale granica jest bardzo krucha, jak pracownicy sa w stanie okradać sami siebie, to co im niby stoi na przeszkodzie, żeby też okradać innych?

potrącenie przez rowerzystę

beaciunia / 2012-08-08 14:51 / Bywalec forum
Wczoraj szłam sobie spokojnie chodnikiem, a tu nagle ze ścieżki rowerowej wyjechał prosto na mnie rowerzysta, wywróciłąm się i mam skręconą nogę, ale chłopak na mnie anwrzeszczał jeszcze, ze nie wuażam. czy nie jest czasem tak, ze rowerzyści nie mogą jeździć po chodniku? mogę liczyć na jakieś odszkodowanie?

Re: Świadczenia pracownicze. Co wykazał raport?

beaciunia / 2012-08-01 15:16 / Bywalec forum
308 godzin? pzrepraszam ze pytam, ale jak mogłeś sobie na to pozwolić? pzrecież to jest ponad 2 pełne etaty i to grubo ponad

wypadek za granicą

beaciunia / 2012-08-01 15:11 / Bywalec forum
Siostra miała wypadek za garnicą, z winy kierowcy drugiego auta, który był Niemcem, pzrekonał ją jednak, zeby nie wzywali policji. Czy jest jakaś szansa, zeby udało jej się odzyskać pieniądze za wypadek? ma spisane tylko nr auta

przeprowadzka do innego banku

beaciunia / 2012-08-01 11:32 / Bywalec forum
Czy możliwa jest pzreprowadzka do innego banku w każdym momecie? czy jest jakiś okres, w ciągu którego po założeniu rachunku nie wolno bez żadnych konsekwencji odejść? nie do końca jestem zadowolona z obecnego banku i chętnie bym się przeniosła

Re: Kryzys w Portugalii dotyka wszystkich. Nie mają nawet na rachunki za prąd

beaciunia / 2012-07-31 15:56 / Bywalec forum
rany, to tam jest aż tak źle? a jkaoś nie trąbi się powszechnie o pomcy dla Portugalii, przynajmniej nie tak jak w przypadku Grecji

"dostosowanie polityki migracyjnej do priorytetów rynku pracy w Polsce"

beaciunia / 2012-07-31 14:36 / Bywalec forum
no ale poczekajcie, sami to chętnie wyjeżdzacie, tak? ale jak u nas zapychają miejsca pracy, tak jak my za granicą, to już dobrze nie jest? hipokryzja

mandat za wjazd autem do lasu

beaciunia / 2012-08-23 08:16 / Bywalec forum
W niedzielę wraz z koelżanką wjechałyśmy do lasu, zostawiłyśmy auto i posżłyśmy na spacer, po powrocie za wycieraczką znalazłyśmy mandat w wysokości 100 zł za wjazd do lasu, pomimo że nie było żadnego znaku zakazującego. Czy starżnik miejski miał prawo wystawić taki mandat?

kantory różnica w kursach walut

beaciunia / 2012-08-23 08:56 / Bywalec forum
Czy możliwe to jest żeby różnica w kursach walut była aż tak duża? Zaszłam ostatnio do jednego kantoru w Warszawie i wymieniałam funty i policzył mi po 3,8zł a pzrecież normalnie funt stoi około 5 zł. czy to zgodne z prawem? czy ktoś to kontroluje w ogóle??

Najnowsze wpisy