Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

caabi / 2009-01-28 09:31 / Tysiącznik na forum
patrz na lubawe.... mieli się pomiędzy 0,71 a 0,74 już pół roku
caabi / 2009-01-16 13:40 / Tysiącznik na forum
brydziu gdzieś trzeba znaleść tą oazę spokoju ;-))) TFI to taka oaza dla Forexowców ;-)
caabi / 2009-01-15 12:12 / Tysiącznik na forum
brydziu.... zobacz akcjonariat... nie da się tam zebrać z rynku 5% akcji..... bioton ma 4.99% tam niedługo nie będzie wolnego FF...... dlatego chyba lepiej kupić i zakopać..... choć pakietem który miałem przyznam że już pare razy przechandlowałem... narazie in plus....
caabi / 2009-01-15 12:07 / Tysiącznik na forum
chyba ktoś obkupuje pod wyniki..... coś mi się wydaję że mogą bardzo zaskoczyć na plus.... baaardzo...

Re: GPW: Strach paraliżuje przed zakupami

caabi / 2009-01-15 12:05 / Tysiącznik na forum
HTL..... jak myślicie przejdzie 9,30 zł dziś ?? i otwarta droga do 12, 14 zł ?????

Re: Efekt Alcoa i obrona Częstochowy

caabi / 2009-01-14 16:30 / Tysiącznik na forum
oby ta przecena teraz potrwała ze 2-3 tygodnie...... lokata mi się kończy 31-01-2009 r. ;-))))))))))))))
caabi / 2009-01-08 10:33 / Tysiącznik na forum
nawet go nie wymawiaj ;-)))))

ps. i zrozum teraz umocnienie franka.... bo ja nie rozumiem.....
caabi / 2009-01-06 12:42 / Tysiącznik na forum
zobacz jak tam ciasno wogóle..... ktokolwiek chce tam za większą kasę ma problem... z rynku chyba tylko dobierają jak mali sypią i wystawiają na S. ja też dobieram co jakiś czas pakiet już uzbierałem ładny... ale zbieranie trwało prawie rok. teraz etap najgorszy..... trzymanie ;-))))
caabi / 2009-01-06 12:20 / Tysiącznik na forum
no sama niedługo kupisz jak c/z będzie 10.
- USD jest po 3 zł a nie po 2 zł. - jak to wpłynie na zyski ?? księgowane w dolarach
- EUR jest po 4,20 zł a nie po 3,20 zł. - jak to wpłynie na zyski ?? księgowane w euro

więcej poprostu niechce mi się pisać....... jak by patrzeć tylko na C/Z to wiele dobrych spółek byś musiała omijać.... np taki CEZ...... i wiele innych
caabi / 2009-01-06 11:49 / Tysiącznik na forum
nazbierałem tego już dużo..... teraz czekam na 25 zł ;-)

Re: GPW: Byki zrealizują zyski?

caabi / 2009-01-06 11:27 / Tysiącznik na forum
patrzcie na htl..... ;-)))
caabi / 2009-01-06 09:37 / Tysiącznik na forum
Zarząd Mostostal Zabrze-Holding S.A. ("Emitent") w dniu 05 stycznia 2009 r. powziął informację od swojego pełnomocnika procesowego o treści sentencji i szczegółach ogłoszonego w dniu 30 grudnia 2008 r. przez Sąd Okręgowy w Gliwicach ("Sąd") wyroku korzystnego dla Mostostal Zabrze-Holding S.A. W kwietniu 2006 r. Emitent wniósł powództwo przeciwko Wibo Silesia Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach o ustalenie własności udziałów Mostostal Zabrze - Zakład Produkcji Konstrukcji Stalowych i Urządzeń Przemysłowych Sp. z o.o. ("ZPK") – 100% spółka zależna Emitenta, której udziały zostały zastawione w 2001 r. w związku z budową Uni Centrum/Altus w Katowicach.

W sentencji wyroku Sąd ustalił, iż Wibo Silesia Sp. z o.o. nie jest i nigdy nie był wspólnikiem w spółce ZPK. Równocześnie Sąd oddalił powództwo wniesione przez Wibo Silesia Sp. z o.o. o ustalenie jakoby wspólnikiem ZPK nie był Emitent. Sąd oddalił także jako wniesione niezgodnie z procedurami obowiązującymi w sprawach gospodarczych inne zarzuty Wibo Silesia Sp. z o.o.

Zgodnie z wyrokiem Sądu strona przegrywająca spór została obciążona kosztami postępowania sądowego w wysokości 118.015 zł zasądzonych na rzecz Emitenta.

Analogiczny wyrok, również przeciwko Wibo, został wydany przez ten sam Sąd w dniu 29 października 2007 r. w sprawie własności udziałów w spółce Mostostal Zabrze - Zakład Transportu Samochodowego, Spedycji i Usług Serwisowych Sp. z o.o. – raport bieżący nr 4/2008 z dnia 15 stycznia 2008 r. Strona przegrywająca nie wniosła apelacji. Wyrok ten uprawomocnił się w dniu 11 grudnia 2007 r.

Powyższe rozstrzygnięcia Sądu przybliżają zakończenie kilkuletniego sporu prawnego wynikłego z nieuprawnionych i zupełnie bezpodstawnych roszczeń Wibo Silesia Sp. z o.o., która od lat próbowała sparaliżować, na szczęście nieskutecznie, działalność gospodarczą Grupy Kapitałowej Emitenta.



-------------------------------------
Fajnie.... następny wyrok to będzie Altus.... i 300 mln zł odszkodowania bądź przekazanie praw własności do budynku..... i pomyśleć że rok temu kurs był po 17 zł jak się o tym plotkowało... a teraz 3 zł sprawa coraz bliżej rozstrzygnięcia a szału zakupów nie ma..... ehhh ta bessa ;-)))
caabi / 2008-12-30 10:29 / Tysiącznik na forum
wiem anonimie czytałem czytałem.... ale widzisz.... opór na 2.80 nie poszedł i tam się zrobiło podwójne dno.. co prawda w układzie 2 dni ale..... zawsze coś...

Re: GPW: Uda się powtórzyć poniedziałek?

caabi / 2008-12-30 10:22 / Tysiącznik na forum
podwójny szczyt na CHF/PLN ???..... co o tym sądzicie ?
caabi / 2008-12-29 15:22 / Tysiącznik na forum
i skumaj teraz taką lubawę.... sprzedaż UP, dochodowość UP, bez kredytów, zyski przeznaczana na akwizycje i rozwój, itp idt.. jeden minus.... mają akcje które im robią księgową stratę (paradoksalnie nie tak źle bo nie płacą podatku dochodowego a na działalności operacyjnej są dochodowi) i kurs stoi w miejscu... wskażniki... a sam sprawdź... i niech ktoś mi powie że to zła inwestycja.... to był jeden przykład..... z mojego portfela.... 1 z 10-ciu ;-)))

Najnowsze wpisy