Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

INFO ... ciekawe kto się ujawni po nich....

caabi / 2008-05-26 10:19 / Tysiącznik na forum
Zarząd HTL-STREFA S.A. informuje, że powziął wiadomość, iż Otwarty Fundusz Emerytalny POLSAT przekroczył próg 5 proc. ogólnej liczby głosów w HTL-STREFA S.A.

Przekroczenie progu nastąpiło w wyniku transakcji kupna 18.262 sztuk akcji HTL-STREFA S.A. na sesji giełdowej dnia 21 maja 2008 roku.

Przed transakcją OFE POLSAT posiadał 3.198.419 sztuk akcji HTL-STREFA S.A., co stanowiło 4,9988 proc. kapitału zakładowego Spółki. Akcje te zapewniały 3.198.419 głosów co stanowiło 4,9988 proc. ogólnej liczby głosów w Spółce.

Po transakcjach kupna na sesji giełdowej 21 maja OFE POLSAT posiada 3.216.681 sztuk akcji HTL-STREFA S.A., co stanowi 5,0274 proc. kapitału zakładowego spółki. Daje to 3.216.681 głosów w Spółce, co stanowi 5,0274 proc. ogólnej liczby głosów.
caabi / 2008-05-23 10:24 / Tysiącznik na forum
wybrał bym BRE..... jednak najszybciej z Banków się rozwija... to na long wrecz najlepsze dosc bezpieczne rozwiazanie :)
caabi / 2008-05-23 09:54 / Tysiącznik na forum
może będą.... a może nie.... zobaczymy....

Re: Spadki w USA wyhamowały

caabi / 2008-05-23 09:51 / Tysiącznik na forum
dokupiłem LBW......... kurde.... ostatnio za duzo jest promocji...... niektóre spółki są naprawde tanie..... :)))

Re: Było ciekawie...niestety

caabi / 2008-05-20 20:20 / Tysiącznik na forum
sław..... jak myślisz co oni kombinują na biotonie ?? hmmmm niezła zagwozdka.... innych też proszę o wypowiedz.... ciekaw jestem co wam chodzi po głowie ;)))
caabi / 2008-05-16 12:46 / Tysiącznik na forum
wierzyciele ??? ;)))
caabi / 2008-05-16 11:45 / Tysiącznik na forum
to jest bessa...... widać to gołym okiem i już trwa roczek.... pytanie.... ile jeszcze potrwa.....
caabi / 2008-05-16 11:22 / Tysiącznik na forum
zobaczymy ilu z nas....... przeczeka ten czas i właściwie w nim postąpi akumulująć dobre papiery
caabi / 2008-05-16 11:05 / Tysiącznik na forum
no ale mówiłem że swissmed to perła..... tylko przesiadłem się na szybszy pociąg.... htl jednak duzo lepsza dynamika.... wole na tą chwile w nim posiedzieć :))))

ps. nie martwcie się o mnie ja tu ciągle jestem...... :))
caabi / 2008-05-13 23:20 / Tysiącznik na forum
gdyby nie ta padaka z obrotami... brak zainteresowanie NC..... mysle ze warto podebrac mały pakiecik... napewno jest szansa na mała spekulacyjna jazde a fundamentalnie nawet nawet sa..... i plus tez taki ze vistula zaszaleje i po kruku ich przejmie i zrobią coś jak assecco w informatycznej ;))))))))
caabi / 2008-05-13 23:18 / Tysiącznik na forum
a ja kulwa a ja :))))))))

WIG na koniec roku... moim zdaniem....61300.
myśle że w lipcu rusza małe na dobre już... tak pod wyniki za 2Q wig 20 raczej do 3500 maksymalnie..... teraz trzeba patrzec czy nam PKB nie zwalnia.. to tez moze byc sygnal..... generalnie nastawiam sie na wzrosty.... ale biore pod uwage jeszcze jedna fale.... wg eliotta jeszcze jedna mocna nas czeka... ale jest zonk.... nie ma recesji w USA... a pod to bylo wywalanie w styczniu...... ciekawe czasy.... ;))
caabi / 2008-05-13 23:15 / Tysiącznik na forum
odpuść z bytomiem..... przejrzałem troche ostatnie wyniki...... generalnie są idealną spółką do przejęcia... ale nie myśl że za taką kase.... koszty mają wysokie (sklepy w centrach handlowych) niektóre jadą na stracie stąd ostatnie promocje itp..... duża konkurencja.... nie mają takich projektantów jak vistula sunset itp..... był rajd na tych akcjach....... na kolejny poczekasz jeszcze bardzo długo... emisja tylko zeszmaci papier... to nie te czasy na sciaganie kasy z rynku... dla mnie spolka której nawet bbym nie kupił.... już nawet lpp bym chetniej po tej cenie wziął..... marketingowo duzo lepsi i widac po wynikach zreszta...... jeśli chcesz wiecej argumentów to odezwij sie jutro podczas sesji.... i nie truj o tym bytomiu... to naprawde zadna perła..... uwierz mi.... rynek cie nauczy w najblizszym czasie jeszcze nie raz...... jak nie ma dynamikui rozwoju to jest lipa.... a tu jest lipa straszna ;))) powaznie mowie :))
caabi / 2008-05-13 23:10 / Tysiącznik na forum
spoko longu.... ja tam akumuluje :)))) co mam pisac ze kupiłem to czy tamto zaraz mnie wszyscy wysmieją.... teraz jest moj czas..... patrze na wyniki analizuje bilanse... coś pieknego... kupuje to co jest naprawde warte swojej ceny..... naprawde ciesze sie i jak spadnie nizej całyu rynek to jestem na to gotowy..... kasa w zanadrzu i MSZ HTL LBW BIO ECHO itp...... wspaniałe spółki...... a coraz to lepszych pojawia się wiecej..... bedę pisał wiecej jak skoncze analizy :))))) co do MSZ..... śmiejcie się wszyscy.... za mniej niż 200 zł nie oddam..... poczekam.... rok...... dwa.... pięć.... dziesięć.... ale nie oddam niżej jak dalej spółka tak się będzie rozwijać..... pojawią się negatywne infa to zacznę analizować sytuację... ale obecnie bez strachu dalej kupuje........ ;))))
caabi / 2008-05-12 10:54 / Tysiącznik na forum
a zreszta co ja sie będę produkował.... rynek wie najlepiej.... 6,83 zł. i jedzie dalej... :)))
caabi / 2008-05-12 10:52 / Tysiącznik na forum
zartuja chyba sobie.... wydali na 4.4 zł przy stracie za 4Q - 5 mln a przy zysku + 8 mln dają 1.5 wiecej ??? i jak to liczą DCF ??? hehehe barany... bez wskaźników wyprzedzających...... kurde masakra są te biura..... wycena DCF przy prognozie na ten rok daje minumum cene 10.30 zł........ chyba że chcą się obkupic i dlatego takie niskie sypią....... skulwysyny

Najnowsze wpisy