Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

caabi / 2008-03-21 11:14 / Tysiącznik na forum
warren... z Banków .... bierz BRE.... :) po co pakować się w jakieś mileny czy getiny juz napompowane....

Re: Dzień bez sesji w Europie i USA

caabi / 2008-03-21 11:12 / Tysiącznik na forum
Mój portfel......

BIO, LBW, HTL, MSZ.

systematycznie dokupuje.... ponadto fundy miss wsiadam coraz bardziej, generalnie akumuluje.... nie wiem czy to dno.... nie obchodzi mnie to liczę się z jeszcze 1 dużą falą spadków.... dlatego gotówke mam pod reka jeszcze..... wszystkie papiery potrzymam do 2012. korci mnie KGHm ale jak bedzie po 82, PKN po 32 i chyba zapomniane nieco ECHO......
caabi / 2008-03-20 15:39 / Tysiącznik na forum
jena zobaczysz jutro....... powyżej 101 :)))
caabi / 2008-03-20 15:33 / Tysiącznik na forum
fakt ;))) .... aby sporostować..... teraz bym obstawiał dłuższe umacnianie się dolca.... w stostunku do innych walut.... najbardziej do EUR i JPN :)

Re: Wynik pod znakiem zapytania

caabi / 2008-03-20 15:27 / Tysiącznik na forum
Rynek plotkuje o dużych stop lossach poniżej 1,5390.

zobaczymy... jeszcze 8 pipsów....
caabi / 2008-03-20 15:18 / Tysiącznik na forum
ale patrzcie... ostatnio pisali wszędzie że dolar spada i będzie spadał w gazetach nagonka żeby pozbywac sie dolarów itp.... wszedzie polecali fundy inwestujące z zloto, polecali zloto jako inwestycje....ze ropa bedzie zaraz po 150..... itp... kurde... faktycznie jak jest głosno o czyms to trzeba zamykac pozycje...... pieniadze lubia cisze..... i to sie poraz kolejny sprawdza.... jeszcze tylko mi brakuje potwierdzenia na giełdach.... bo teraz wszyscy bessa bessa jeszcze jedna fala spadków itp...... no zobaczymy ja typuje jednak w góre...
caabi / 2008-03-20 15:15 / Tysiącznik na forum
needle sorki że tak się wcinam jak jestem nie w temacie.. ale mam rozumieć że masz papiery jeszcze w portfelu które trzymasz nadal a kupowałeś je w latach 2000-2003 tak ??
jeśli tak to powiedz jakie i po ile brałeś tak z ciekawości pytam....
caabi / 2008-03-20 15:14 / Tysiącznik na forum
to wiem..... ale wydaję mi się że tak duże ruchy na USD/EUR to początek zmiany trendu..... generalnie jak bym grał na forexie.... to bym teraz pakował długie na dolca..........

Re: Wynik pod znakiem zapytania

caabi / 2008-03-20 15:09 / Tysiącznik na forum
dolar się umacnia to odrazu HTL zaczyna rosnąć ;))) hehehe jakie to proste.... ciekawe kiedy inwestory rusza biotona... bo siłą rzeczy zmiana trendu na dolcu do tla niego też na korzyść ;)))
caabi / 2008-03-20 12:18 / Tysiącznik na forum
no może.... to co napisałem powyżej to tylko przeczucie... nic wiecej.... zobaczymy czy mam jeszcze to "coś" w sobie co czasem nazywane jest wyczuciem :))))
caabi / 2008-03-20 12:13 / Tysiącznik na forum
brydziu...... nie wazne ile jest akcji w obiegu..... ważne są wskaźniki i perspektywy..... fakt trochę ich wyemitowali dużo..... no ale też kapitał na rozwój potrzebowali ogromny.... ważne że czesc projektów już zamkneli teraz powinny za tym pojsc wyniki a nie suche zapowiedzi.... wiec w perspektywie srednio i dlugoterminowej.... moim zdaniem nadal dobry i ciekawy papier..... (teraz jeszcze dolar wraca do łask.... a tego efektu moim zdaniem nie powinnismy przeceniac) a i jeszcze co do wyników.... zysk operacyjny bardzo ladny... zanizony przez zdarzenia jednorazowe.... ale ja zawsze patrze na operacyjny a tam jest naprawde u nich dobrze... na wysokiej marzy jada nadal....

Re: Wynik pod znakiem zapytania

caabi / 2008-03-20 12:04 / Tysiącznik na forum
coś mi się wydaję...... że na biotku coś się szykuje..... niewiem tak patrze jak ustawiają na S na nim... grubasy... i coś mi się wydaję że tylko straszą... a zaraz zaczną zbierać...... choć przy takim rynku..... to może o niczym nie świadczyć..... ale polecam looknięcie na niego od czasu do czasu :))

Re: Trochę spokoju się przyda

caabi / 2008-03-19 16:20 / Tysiącznik na forum
hihihihi patrzcie na MSZ...... opach chyba kupił PKC..... hehehe
caabi / 2008-03-19 11:16 / Tysiącznik na forum
hehehehe no oni to mają "pecha" z tą swoja gospodarka... na dobre się nie podniesli jeszcze po latach 90-tych a teraz znów grozi im recesja...... tylko HARAKIRI :))) hehe

Re: Fed pomoże indeksom urosnąć?

caabi / 2008-03-18 15:48 / Tysiącznik na forum
patrz warren bre szybciej rosnie :)))))
wlasnie posciłem po 358.. rano brałem po 330 zł .. :))))

Najnowsze wpisy