Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

caabi / 2007-08-30 14:46 / Tysiącznik na forum
ja wiem jedno nie sprzedam.... kupiłem spółkę która coś osiągnie w najbliższej przyszłości krauze to "tylko" jej akcjonariusz. pewne jest ze to sie odbije szerokim echem po jego baltiku, ale moze to i lepiej będzie okazja do zakupów a i moze zarzad będzie inaczej pracował :)

Re: Powrót z dalekiej podróży

caabi / 2007-08-30 14:42 / Tysiącznik na forum
faktem jest ze w moim przpadku dzis dostałem (na chwile obecną) dzięki kaczyńskim -10% w portfel.... boli i tak sobie myślę..... że odwdzięcze im się bo mojego głosu nie dostaną a jak wszyscy wiemy akcjonariat biotka jest bardzo duzy ( mam na mysli malych ) wiec dzis kaczynscy stracili bardzo wiele głosów....
caabi / 2007-08-30 14:39 / Tysiącznik na forum
sław zapytałem niżej jak teraz zaptrujesz się na biotka.... bo ja siedzę i przez chwile byłem załamany ale teraz już na miekko.......
caabi / 2007-08-30 14:32 / Tysiącznik na forum
nie wyjdzie

Re: Powrót z dalekiej podróży

caabi / 2007-08-30 13:58 / Tysiącznik na forum
sław jak się na to zapatrujesz ??

Re: Powrót z dalekiej podróży

caabi / 2007-08-30 13:51 / Tysiącznik na forum
no biotonek naprawde szaybko spada..... :((( ehh i wszystko przez plotki....

Re: Powrót z dalekiej podróży

caabi / 2007-08-30 13:40 / Tysiącznik na forum
no i przez to wszystko biotona mi zepsuli..... ehhhh
caabi / 2007-08-30 13:34 / Tysiącznik na forum
to co ?? 2 dni jego spółki spadną a pożniej... powrót do normy..... to tylko Postać a nie osoba która jak pójdzie za kretki to zamknie biznes.
caabi / 2007-08-30 12:51 / Tysiącznik na forum
O RYŚKU
W sierpniu 2006 został też pierwszym Polakiem - posiadaczem zagranicznych złóż ropy naftowej. Jego złoża w Kazachstanie szacowane są na 2 mld baryłek, co odpowiada 13-letniemu zapotrzebowaniu Polski. Pokonał w ten sposób kilku potentatów światowej ropy (a także polskie PKN Orlen i PGNiG), którzy również zamierzali je kupić. Krauze zapłacił za nie ok. 400 mln dolarów, w wydobycie pod marką Petrolinvest ma zainwestować kolejne 400 mln. Prezydent RP,

Lech Kaczyński mówi o nim, że jest jedynym prawdziwym biznesmenem jakiego zna.

ciekawe moim zdaniem nie mają jego na myśli ale jeśli tak to Kaczor znów mówił nieprawdę.
caabi / 2007-08-30 12:40 / Tysiącznik na forum
tak i Chiny które mają tak dużo cukrzyków leczą się sami.... to nie wiem po co bioton wchodzi na ich rynek i w rosji byduje fabryke aby móc sprostać popytowi... no ale może czegoś nie wiedza.......

a co do typów faktycznie masz rację
"Około 5% populacji choruje na cukrzycę. W 95% przypadków jest to typ 2. Prawdopodobnie przynajmniej połowa chorych na cukrzycę typu 2 nie jest zdiagnozowana. W ostatnich latach liczba zachorowań dramatycznie wzrasta, zwłaszcza w krajach rozwijających się, coraz częściej wykrywa się też ten typ cukrzycy u dzieci. Niektóre populacje, jak Indianie Pima, są wyjątkowo podatne na tę chorobę (50% osób chorych). Bogata w tłuszcze i węglowodany dieta jest dla nich zabójcza, ponieważ ich przodkowie przez wieki byli narażeni na głód i ich geny pozwalają wyjątkowo oszczędnie korzystać z pożywienia.

Cukrzyca typu 1 najczęściej występuje w Ameryce Północnej – u jednej osoby na czterysta – i w Europie – u jednej osoby na pięćset. Zupełnie wyjątkowym krajem jest Finlandia, gdzie częstość cukrzycy jest najwyższa – 3/1000 i jest najwięcej nowych zachorowań. Prawdopodobnie wynika to z tego, że większość Finów pochodzi od stosunkowo niewielkiej grupy osadników. W Polsce żyje według różnych szacunków między sto a dwieście tysięcy osób z cukrzycą typu I, a insuliną leczy się około 300 000 ludzi."
caabi / 2007-08-30 12:15 / Tysiącznik na forum
no ale do 2012 powinni zdążyć :))))
ja tam czekam...... jak longterm to longterm..
caabi / 2007-08-30 12:02 / Tysiącznik na forum
to pomyśl sobie co się dzieje w Elly Lilly tam to muszą mieć stresa firme taką zwinąć zaraz muszą........

ps. musisz na to spojrzeć trochę inaczej... w medycynie rewolucyjnych zapowiedzi jest bardzo dużo ale wiele z nich to tylko odkrycia których nieda się poprostu spakować w pigułkę i jest ok, .......AIDS, HIV i wiele innych chorób stwardnienie rozsiane, osteoporoza czemu na to wszystko nie ma poprostu pigułki ?? no bo to nie jest takie proste a jeśli już ktoś coś odkrył to wprowadzenie tego leku na rynek to naprawde proces długotrwały.....
caabi / 2007-08-30 11:59 / Tysiącznik na forum
kurs jest taki bo zarzad jest niewiarygodny.... przejęcie spółek włoski i indaru które miało miec miejsce pol roku temu nadal sie przeciaga..... wiec nie dziwne ze kurs jest taki... naprawde to jest przyczyna...
caabi / 2007-08-30 11:57 / Tysiącznik na forum
a co filczega mówił kiedy miała być rejestracja? ?? bo z tego co pisali to chyba w Anglii miał biopartners zacząc sprzedaż..... ale popraw mnie jeśli się mylę bo niepamiętam...
caabi / 2007-08-30 11:56 / Tysiącznik na forum
no moze..... chyba ze ktos zbiera..... wiec logiczne jest ze kupuje ostro a potem zostawia kurs samemu sobie... mali widza ze nie idzie wiec sprzedaja... i jesli taki scenariusz jest (tzn. ktos zbiera) to za chwilkę powinno poleciec do 2.16-2.18... zobaczymy chyba ze komuś się nie spieszy to faktycznie wroci do 2.08 i kiszenie nadal....

Najnowsze wpisy