Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

caabi / 2007-11-05 20:50 / Tysiącznik na forum
niezaktualizowane o 3Q. wskażnik c/z będzie niższy o 15-20%.
czyli jakieś 11.50 -12.00
caabi / 2007-11-05 20:55 / Tysiącznik na forum
ej pomyliłem się...... ok ?? :)))))))

brydziu przyłałem zysk na akcje 12 groszy.
choć wiadomo że będzie około 14 raczej.... no niewazne... dobra spółka i tyle.. :))) przy tym się będę upierał
caabi / 2007-11-05 20:58 / Tysiącznik na forum
wiesz mają nadplynność.... co mają lokaty zakładać ??? w takim przypadku przejęcia.... i to właśnie chcą robić.... ale do czasu finalnych umów kase upychają zeby pracowała... i dobrze ze tylko czesc tej kasy.. nie poplyną jak ci z prochnika... :)))))))))
w kazdym razie iwestycje w nieruchomosći moim zdaniem ok..... akcje juz mniej... ale udzialy w innych spolkach raczej pozytywnie.... jak by przejmowali bezalin i tych od spadochronów to sprawa by się sama rozwiazała... wiec czekamy na przejęcia...
caabi / 2007-11-05 21:09 / Tysiącznik na forum
myslisz sie.... choć japonia jest wyjątkiem, tak spolki maja sie dobrze na swiecie hossa a oni w dół albo w bok.. :)))

Re: Lecą akcje, lecą

caabi / 2007-11-05 21:27 / Tysiącznik na forum
DIJ zielony..... niesamowici są... naprawde...
caabi / 2007-11-05 21:29 / Tysiącznik na forum
ładną swieca to skoncza.... jutro moze być dobry dzień na lubej i na innyc hspółkach które pokazały dobre wyniki....

i jeszcze raz wielki szacun.... oni potrafią niezle zaskakiwać :))
caabi / 2007-11-05 21:32 / Tysiącznik na forum
zbigu jak nie wejdzie tam inwestor strategiczny który zapłaci wierzycielom, bankom.... rzuci kase aby przywrócić płynność.... itp. itd.... co jest bardzo mało prawdodpodobne bo zakład ten wybudowany bez pozwolenia na budowe do rozbiurki.... produkcja stoi..... ja bym nawet 0.10 gr za 1 akcje nie zapłacił.... tu już nie mówimy o ryzyku tylko o bankructwie... ja tak to widze.... wiadomo spekuła hula.... ale to moze byc ten raz który wielu nauczy.... gówna się nie rusza
caabi / 2007-11-05 21:33 / Tysiącznik na forum
brydziu..... u nas zauwazylas ze mali tez nie sprzedaja.... poprotu kazdy czeka na wyrazny ruch w góre... ... a jak niechce spadac to wkoncu urośnie.... :))
caabi / 2007-11-05 21:41 / Tysiącznik na forum
ale w usa nie ma fixingu.... u nas podosi sie cene czasem 100 akcji czyli jakimis drobnymi a tak zeby tak podbic index to trzeba naprawde wpompować ogromne pieniądze..... nasz dzienny obrót gieldowy to oni robią w 5 min...... tam nie ma takiej spekuły...... jak chcą miec akcje to kupują.... za duzo tam grubasów... nawzajem by sie powykanczali... z rynkiem nie wygrasz :)
caabi / 2007-11-05 21:45 / Tysiącznik na forum
dzisiejszy obrót na dij 218.78Mld $ to jest jakieś 550 mld zł u nas tyle w rok nie ma co tam na 1 sesji....
caabi / 2007-11-05 21:46 / Tysiącznik na forum
dzisiejszy obrót na dij 218.78Mld $ to jest jakieś
550 mld zł no to policz sobie że aby zrobić takie wybicie to 1/10 tej kasy poszła poprostu PKC. to jakieś 55 mld zł. :)))))
no comment
caabi / 2007-11-05 21:48 / Tysiącznik na forum
jeszcze 15 min.... moim zdaniem lapali oddech przed tym co zrobią zaraz.... :)
caabi / 2007-11-06 10:55 / Tysiącznik na forum
będzie po 0.10 groszy... zobaczysz
caabi / 2007-11-06 11:04 / Tysiącznik na forum
warren oni wyprzedają majątek.... zeby spłacić wierzycieli.... ja nie wiem czy wy tego nie widzicie ze to bankrut.... tylko 1 ratunek wchodzi ktoś (jakiś kozak) i wrzuca kase na spłate wierzycieli, banków itp...., finansuje przez 3 lata firme zanim ta znow zacznie pryznosic zyski..... ja nie sadze zeby ktos taki sie znalazł.... nie twiedze ze spekuła tego jeszcze nie będize ruszac.... ale to będzie tylko ubieranie w nic nie warte akcje..... (teraz wykazali stratę na akcje 3.50 zł) czyli wiecej niz jej obecna cena...... zastanówcie się 10 razy zanim chocby pakiecik mały tego skubniecie na DT
caabi / 2007-11-06 11:21 / Tysiącznik na forum
był..... ale jego sytuacja była inna ponieważ utracił płynność ale zamówienia miał i je obsługiwał..... dlatego te emisje poszly po 1 zł podniesli kapitały własne odzyskali płynność i sie buja łajba.... teraz jeszcze euro 2012 wiec pewnie znowu bedziemy pisać o spółce ktora od 1 zł do 100 zł doszła (tak jak gancik kancik) u tory jest troche inaczej..... oni tracą zamówienia i kontrahentów..... a odzyskać nie jest łatwo.....

Najnowsze wpisy