Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

caabi / 2007-11-06 12:21 / Tysiącznik na forum
ale to ze nie będzie krachu przecież nie gwarantuje wzrostów no nie ??? :)))) dlatego jednak mam tylko akcje LBW HTL i MSZ i nic wiecej nie kupuje narazie..... czekam na BIO i narazie tyle...

Re: Byki powalczą o powrót do trendu

caabi / 2007-11-06 13:04 / Tysiącznik na forum
kiedy zaczniemy rysować podwójny szczyt na mWigu... jak sądzicie ??
caabi / 2007-11-06 13:05 / Tysiącznik na forum
ona uczy pokory :)))) łusaaaaa
caabi / 2007-11-06 13:14 / Tysiącznik na forum
co za mosiek..... przecież każdy moher za przeproszeniem wie że ostatnio zdrożała żywność albo jajcarz taki z niego........ albo naprawde jest taki tępy... i pomyślcie to poniekond człowiek który ma najwiekszy wplyw na naszą gospodarkę.... wyobraźcie sobie jak by się poślizgnął i coś głupiego powiedział..... SZOK!!!
caabi / 2007-11-06 13:27 / Tysiącznik na forum
wcisneli go tam żeby sobie w cv wpisał i do irnadii może go chcą wysłać :)
caabi / 2007-11-06 13:54 / Tysiącznik na forum
a pierw podniusł żeby wywalić wyżej..... standard
caabi / 2007-11-06 15:07 / Tysiącznik na forum
ale futy dobrze są.... zobaczymy może ktoś chce się niżej obkupić. .:)

Re: Popyt chce, ale nie może

caabi / 2007-11-06 17:44 / Tysiącznik na forum
co MSZ dał wyniki to ja nie mogę.... SZOK.... jutro będzie grzanie na 20 zł.... naprawde jestem pod wrazeniem....

+ podwyższenie prognozy
Dotychczasowa prognoza na rok 2007 zakładała osiągnięcie następujących wyników finansowych:
- przychody ze sprzedaży – 600 mln. zł.
- zysk na sprzedaży – 29 mln. zł.
- zysk netto – 35 mln. zł

Po korekcie prognoza na 2007 rok przedstawiają się następująco:

- przychody ze sprzedaży - 675 mln zł.
- zysk na sprzedaży - 30 mln zł.
- zysk netto - 39 mln zł.

Skorygowana prognoza oznacza wzrost: przychodów na sprzedaży o 13%, zysków na sprzedaży o 4% oraz zysku netto o 11%.

chce mi się spiewać maxi king... oł rajt hehehe jak w tej reklamie....... ;))))) jutro dokupuje..... mam już dużo ale nie ma co ......
caabi / 2007-11-06 17:57 / Tysiącznik na forum
moze....... ale lepiej miec w portfelu spolki ktore zaabiaja kase i sie rozwijaja niz te ktore maja straty no nie ?? to jakas metoda jest... moze na besse ale jest ;))
caabi / 2007-11-06 19:08 / Tysiącznik na forum
mgr ekonomii tak ?? to co to jest wartość rezydualna :)))) tylko bez pana google.... :)))
caabi / 2007-11-06 19:50 / Tysiącznik na forum
wartość rezydualna to oszacowana wartość danego składnika majątku trwałego... np maszyny.... po jej całkowitej amortyzacji, czyli tak naprawde chodzi o wartość rynkową maszyny, a w szerszym zakresie chodzi o wycene danego dobra lub majątku i okresleniu jego ceny rynkowej (z tego korzysta się w przypadku okreslania wartości majątku np jak jest egzekucja bankowa czy komornik itp...)

ps. nie mam mgr z ekonomii :))))))
caabi / 2007-11-06 21:21 / Tysiącznik na forum
no ale najlepsze jest to że oni jeśli oczywiście dobrze patrzę rozliczają straty z lat ubiegłych..... a więc luzik cały zysk nieopodatkowany ;))) bilansowa są ok..... wskaźniki też ładne się robią.....jak uda się altus (a prawdopodobieństwo bardzo duże) to nie zdziwilbym się jak by szedl jak gancik..... naprawde... zysk na akcje po 3Q to 0.60 gr za cały rok powinno być około 0.85 zł (już przy podniesionej prognozie) a więc niezle...... naprawde niezle.....
caabi / 2007-11-06 21:23 / Tysiącznik na forum
i jeszcze mają już na iV Q podpisne umowy na~50 mln zł moim zdaniem i tak przekroczą ta podwyższoną prognozę.... przynajmniej po stronie przychodów....
caabi / 2007-11-06 21:24 / Tysiącznik na forum
a teraz brydziu też wyniki są wg. Ciebie kiepskie ??
caabi / 2007-11-06 21:25 / Tysiącznik na forum
wejdz na strone MSZ i zobacz czym oni się zajmują..... mają tak zdywersyfikowany portfel zamówień i ich specyfiki że czy zima czy lato nie ma to wiekszego wpływu na ich realizację itp....

Najnowsze wpisy