Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

caabi / 2008-06-05 10:21 / Tysiącznik na forum
a opec by się zesrał i prosił żeby tego nie robili :)))))
caabi / 2008-06-05 10:23 / Tysiącznik na forum
ale wiesz..... ktos by musiał pozniej tych cen pilnowac... bo kto by sie nie pokusił kupic L zeby zrobić ładną V na wykresie... i pojechac na szczyty........ pomysł dobry ale na krótką mete... znalezli by się wieksi i by pojechali nawet na 200$.... sorosy i inne by sie dogadali i zrobili psikusa... moge sie zalozyc
caabi / 2008-06-05 10:33 / Tysiącznik na forum
grałby...... bo odcial by dostawy i zrujnował gospodarki tych krajów jak by zabrakło ropy... a bądz co badz bez arabii nie pokryli by zapotrzebowania a rezerwy na ile by starczyly przy obecnym zuzyciu ??
skonczyło by to sie konfliktem zbrojnym... a wiesz arab i tak zarobiony juz jest jemu to wisi...... oni juz sa bogaci
caabi / 2008-06-05 10:36 / Tysiącznik na forum
warren umocni sie dolar (a sie umocni napewno teraz) to zobaczysz jak ropa znów bedzie po 90 i nie bedzie tego całego szumu medialnego....
caabi / 2008-06-05 15:07 / Tysiącznik na forum
jqa tam ładuje co miesiąc...... a ostatnio skupiłem się na naszych misiach i na BRIC :)
caabi / 2008-06-05 15:13 / Tysiącznik na forum
chyba ze..... zabiorą nam euro 2012 ;))))) haaaaa tego nie wkalkulowałeś :)))
caabi / 2008-06-05 15:28 / Tysiącznik na forum
jest...przecież to bankrut... nawet 0.02 grosze nie warty....

Re: Z USA napłyną ważne dane

caabi / 2008-06-06 09:11 / Tysiącznik na forum
dziś dalsza akumulacja.... szykuje się na 2 spółki... narazie nie powiem jakie bo chce jak najniżej dobrać..... ale tak pisze zeby kazdy wiedział jakie mam nastawienie..... :))) jestem optymistą heheh nawet w tej bessie
caabi / 2008-06-06 09:21 / Tysiącznik na forum
jasne.... takich gówien nawet nie mam zamiaru obserwowac :)))))))
caabi / 2008-06-06 09:40 / Tysiącznik na forum
htl.... już dobrałem.... lubawe tez :)))

ok teraz odpoczynek.... wczoraj MSZ też dokupiłem teraz znow trzeba troche kaski uzbierac.....

Re: Z USA napłyną ważne dane

caabi / 2008-06-06 10:05 / Tysiącznik na forum
nie naganiam.... w żadnym razie..... ale chyba na lubawie się dno wyklarowało.... mogła by troche podbić to by się spodek zrobił.... i tak mi się niespieszy z nią.... ale coś czuję że już niedługo się może ruszyć.... z każdą sesja coraz wiekszy zanim obrotu.....oj będzie się działo....
caabi / 2008-06-06 11:42 / Tysiącznik na forum
w mbanku tez masz naliczane dziennie.... to samo ma mBank co bzwbk jedyna roznica to tak jak pisaliscie o ilosci wypłat darmowych w miesiącu... w mbanku tylko 1 w bZwbk 3 ale w mbanku za wypłate kolejna tylko 5 zł a w BZWBK chyba chca duzo wiecej.....
caabi / 2008-06-06 13:57 / Tysiącznik na forum
mBank.... poczytajcie sobie bo poco się łapać na jakieś niby promocje... tam masz za darmo.....
caabi / 2008-06-09 09:07 / Tysiącznik na forum
ale kogo to obchodzi ??? wybrał niemcy bo tak chciał... wiec jest niemcem i koniec kropka
caabi / 2008-06-09 11:19 / Tysiącznik na forum
wszystko się zgadza..... tylko jest jedno ale..... nie przekreślaj potęgi USA ..... wielokrotnie już zaskakiwali i zapewne zrobią to jeszcze wiele razy... moim zdaniem ich upadku nie zobaczymy nigdy... ale to tylko moja prywatna opinia.

Najnowsze wpisy