Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

caabi / 2008-04-21 10:56 / Tysiącznik na forum
brydziu.... marza na sprzedazy ponad 30%...... zachowaj spokój...... i kalkuluj wszystko zanim cos napiszesz....
caabi / 2008-04-21 11:50 / Tysiącznik na forum
a mam ci przypomniec ze kupuje je na dlugi termin i obecna wycena jest dla mnie tylko okazja do akumulacji.... ?? ja nie panikuje...... sprzedam za 5-6 lat.... zobaczymy wtedy po ile będzie bioton.

Re: Krótki tydzień, nie oznacza nudny tydzień

caabi / 2008-04-28 11:34 / Tysiącznik na forum
MSZ jest niesamowity... patrzcie jak rano odleszczyli skupowali i wyskoczył w 2 minuty....... pieknie odleszczyli niektórych.... pieknie.... :)

Re: Krótki tydzień, nie oznacza nudny tydzień

caabi / 2008-04-28 11:36 / Tysiącznik na forum
a mam pytanko..... obserwujecie petrola ?? w sumie po takich wzrostach trzyma cene.... lekka korekta... może dziś wyskoczy jeszcze troche up..... spadac cos niechce raczej.... co o tym myslicie.. ??
caabi / 2008-04-28 11:40 / Tysiącznik na forum
nie musze kupowac mam go dużo.... jesli by spadl mocniej to bym dokupił.... trzymam go na longerma... tak tylko napisałem bo fajnie widac akumulacje na nim...... klasyczny przykład zbierania z rynku.... klasyczny :)
caabi / 2008-04-28 22:47 / Tysiącznik na forum
masz jakiegos linka ??
caabi / 2008-04-28 23:00 / Tysiącznik na forum
dzieki
caabi / 2008-04-29 12:42 / Tysiącznik na forum
zobaczymy dziś USA: S&P/CaseShiller Home Price Index (prog. -12%) ja będzie lepiej.... to myślę że obkupią się pod 2-3 wzrostowe sesje w USA..... tym bardziej... wtedy dolar ostro się z EUR może rozprawić... będzie ciekawie.... bo na gorsze dane to chyba już się delikatnie podszykowali wczoraj i futki też sygnalizują że jednak nie liczą na pozytywne zaskoczenie..... ale zobaczymy..... może jednak... ;)))
caabi / 2008-04-29 21:17 / Tysiącznik na forum
MSZ..... ktos ostro skupuje.... widac akumulacje.... niewiem czy wywali jutro.... ale napewno niedlugo..... tym bardziej ze juz na forach zaczynaja krazyc plotki o tym kontrakcie na modernizacje stadionu slaskiego..... jeszcze troche i albo to sie okaze prawda albo zacznie sie rajd pod plotke... jak by nie patrzec dosc ciekawa bo dzialajaco na wyobraznie ;)))) ale zobaczymy...... a no i jutro bym brał BRE jak jankesy tak skoncza to pewnie kolo 380 powinno jutro kosztowac..... za duzo dziś spadł....
caabi / 2008-04-30 08:56 / Tysiącznik na forum
ale brydziu.... ofe nie inwestuja w cos co jutro bedzie drozsze.... tylko w coś co ma przyszłość i w długim terminie dzieki silnym fundamentom da dobra stope zwrotu.... jak by w sky tower nie schodzily apartamenty to mozna by sie bylo martwic... ale wszystko juz porezerwowane a nawet fundamentów nie postawili... to o czyms jednak swiadczy... wiec wyluzuj.... za 10 lat te akcje beda warte wiecej... koniec i kropka w tym temacie
caabi / 2008-05-04 18:00 / Tysiącznik na forum
brydziu ale zobacz miała być recesja (2 kwartały z rzędu spadek PKB w USA) i co ?? i niema....... wiec nie do końca sprawa z surowcami jest taka prosta... bo jeśli teraz PKB usa zacznie przyspieszać..... to surowce będą w cenie.. (choć ropa spadnie bo umocni sie dolar jak beda lepsze dane makro) giełda nie jest tak prosta jak ci się wydaje.....

PS> pamieasz jak ostatnio mówiłaś że HTL będzie miał stratę ?? przez dolara ?? zobacz wyniki.... prawie 7 mln zysku po I kw. przy takim kursie dolara.... no comment nawet mnie takiego optymiste zaskoczyli.... i zobacz sprzedaż..... takiej dynamiki nie ma zadna spolka na tej gieldze ......... tylko niech teraz dolar sie odbije od dna..... zobaczymy jak wtedy wyjdzie im 2Q...... ja w Poniedziałek dobieram PKC... (dalej akumuluje) już teraz nie mam wątpliwości po wolumenie sprzedaży że wszystko idzie w dobrym kierunku :)))) powiedz sama..... zaskoczona takim wynikiem z działalności operacyjnej ??
caabi / 2008-05-05 16:18 / Tysiącznik na forum
mówiłem kiedyś że gposdodarki USA nie można przekreślać przez 1 mały kryzys...... to dopiero początek.... jeszcze strząsną z akcji ze 2 razy i jedziemy na 5000 na wig 20 ;))))))))
caabi / 2008-05-07 11:25 / Tysiącznik na forum
no ale jakie podał wyniki..... i zobacz nadal jaki jest tani...... a tym bardziej że 2 Q będzie dużo lepszy bo już działa szlifiernia igieł..... :))))) ja trzymam...... może w 2Q zarobią z 9 mln :))))))
caabi / 2008-05-07 11:28 / Tysiącznik na forum
a teraz jeszcze dolar sie umacnia..... mogą naprawde szybko przekroczyc prognozy...... może jeszcze dokupue jak by się obsuneło na chwilę poniżej 6 zł jeszcze dziś....
caabi / 2008-05-07 14:47 / Tysiącznik na forum
odpusc deweloperów warren..... tym bardziej takiego... jak chcesz dewelopera to kup sobie echo... oni tylko komercyjne a nie mieszkaniówka nadmuchana na maksa ;))))

Najnowsze wpisy