Forum

Komentarze użytkownika "flugo"

Komentarze użytkownika: flugo

flugo / 2009-12-03 15:27 / portfel / Dziecko hossy
jak z nimi gadałem to było z rok temu:)) albo nawet wczesniej- Krycha dobrze zaczeła zarabiac na DPR(dokument potwierdzajacy odzysk) czy jak to sie zwie, a w ostatnim raporcie wspomnieli cos o fałszowaniu tych dokumentów i cos im słabiej idzie troszkę

tu kluczowe będzie kto kupi akcje z tej kolejnej emisji i co Krycha zrobi z kaską
jedna róznica z atonem na korzyść Krysi niski ff- to takie info dla spekulantów:))
flugo / 2009-12-03 14:57 / portfel / Dziecko hossy
pewnie,że nie jest, tyle,że swiat roi sie od absurdów i gwarantuje Ci że to nie jest nasza specjalność, Polska nie ma patentu na głupote...
flugo / 2009-12-03 14:55 / portfel / Dziecko hossy
c/z c/wk nie bardzo im sie podobają, dynamika wzrostu przychodów, rentowności okey- tyle,że mieli konsolidowac, przejmowac- po to trafiły tam do rady ludki z wbk a tu sie nic nie dzieje, no i w porównaniu z atonem to rozwinieta firma- ponad 30% rynku recyklingu szkła ma w Polsce, trudno tu o skokowy rozwój, z tej wspólpracy z Litwa niewiele wynika a zapowiadano wejście na ukraine i cała Pribaltice- no, ale ja mam czas i cierpliwość a możliwości przerobu szkła przez Kryche sa wykorzystane w kilkudziesięciu procentach- kolejne kilkadziesiat czeka na szkło które ciezko pozyskac
flugo / 2009-12-03 14:13 / portfel / Dziecko hossy
zgorzkniały jestes jak czterdziestolatek...Grabaż :)

http://www.youtube.com/watch?v=zmoUp7008CI
flugo / 2009-12-03 13:51 / portfel / Dziecko hossy
yo, jedno sprostowanie- przejscie na głowny w 2 kwartale a wczesniej emisja 4,75 mln akcji- decyzja na walnych 17 grudnia
flugo / 2009-12-03 13:16 / portfel / Dziecko hossy
yo- tyle że sentymentalny jestem:)
flugo / 2009-12-03 13:07 / portfel / Dziecko hossy
problemem Krychy jest dość wysoka cena w stosunku do wskaxników- rozmawiałem swojego czasu z zarzadzającymi fundami i stwierdzili, że wszystko git ale wskaźniki be- co nie przeszkodziło bzwbk inwestycje łyknąc krysie w emisji kierowanej za 10 mln- Krycha idzie na główny w 1 kwartale 2010 i zobaczymy jak jej losy sie potoczą
flugo / 2009-12-03 12:41 / portfel / Dziecko hossy
pa:))
flugo / 2009-12-03 12:32 / portfel / Dziecko hossy
w zeszłym roku czytałem o zainteresowaniu Francuzów, Brazylijczyków, amerykanów(tak- to nie jest jakas specjalna nowość), nagrody w Hanowerze, artykuły w mediach- ba-w telexpresie nawet był Aton i problem z ustawa- teraz jedynym konkretem jest Lotwa- reszta to plany,plany,plany- :)
poczekamy, zobaczymy kto bierze- jak spekuła to nawet 3 zeta moze przebic jesli nie bedzie ustawy a z usa tylko wspomnienia zostana a wynik za 2009 bedzie np -4mln...
flugo / 2009-12-03 12:11 / portfel / Dziecko hossy
a jak porównywałem na głównym forum atona do biotona to mnie nikt nie słuchał:)
wiesz- rok temu miały sie zmienic przepisy- tak myslałem ja i paru innych- no ale nic w naszym ustawodastwie sie szybko nie zmienia- chyba,że jakas polityka w to wchodzi- vide ustawa hazardowa

Thai- to jest własciwe pytanie- czy aton sie sprzeda wójtom gmin, których kuzyni maja składowiska... musza powstac prywatne firmy albo te juz istniejace i kupowac machiny piekielne z dotacji- tak jak ta łotewska- to klucz do sukcesu...
flugo / 2009-12-03 11:48 / portfel / Dziecko hossy
kurde- 2 lata naganiałem i nic:)
pojawiłes się i prosze co sie dzieje...
nagoń jeszcze na krynickiego i przestane się dąsać, że mi spekuła na atona wsiadła:))
flugo / 2009-12-03 10:10 / portfel / Dziecko hossy
na nasdaq drogi golemie to sie juz jedna spółka wybierała- bioton jej imie:)))))))
flugo / 2009-12-03 10:09 / portfel / Dziecko hossy
pozyjemy, zobaczymy
flugo / 2009-12-03 09:55 / portfel / Dziecko hossy
co szybko rosnie szybko spada:)
flugo / 2009-12-03 09:52 / portfel / Dziecko hossy
lezy to w moim interesie

Najnowsze wpisy