Forum

Komentarze użytkownika "flugo"

Komentarze użytkownika: flugo

flugo / 2009-12-01 15:34 / portfel / Dziecko hossy
Golem- bez urazy- ale te obroty to kilkaset tysięcy dziennie a nie kilka baniek
jesli chodzi o fora- bez urazy Pietroo:)- ale np wymieniony kolega kupił bez namysłu, analizy jakiejkolwiek- tak jak kupowano LCC,PPWK,TECHMEX,STALEXPORT,BYTOM, i wiele, wiele innych- forum ma moc Golem, oj ma:)


krytyczny to jestem:))))))albo przynajmiej staram sie byc- co myśle wzbogaca dyspute:))
flugo / 2009-12-01 15:30 / portfel / Dziecko hossy
no i cos o zastosowaniu w oczyszczalniach ścieków czytałem:ATONIT, produkt powstający w wyniku unieszkodliwiania odpadów zawierających azbest w reaktorze mikrofalowym ATON 200, zostanie zbadany pod kątem jego wykorzystania w oczyszczalniach ścieków.

Podlaska Stacja Przyrodnicza NAREW „Centrum Zielonych Technologii” wbuduje ATONIT w dwóch nowo powstających oczyszczalniach ścieków i przeprowadzi badania porównawcze możliwości zastosowania tego materiału w gruntowo – roślinnych oczyszczalniach ścieków na terenach cennych przyrodniczo.

"
flugo / 2009-12-01 15:28 / portfel / Dziecko hossy
ale co Jastrzebie Zdrój ?
zakopują jak pisałem tylko na legalnych składowiskach? czy pala czy co? wiem,że jest firma która tez cos z azbestem ma robic- jakies prasowanie costat costam- podkłady kolejowe z tego ma robic?
flugo / 2009-12-01 15:20 / portfel / Dziecko hossy

Na Slasku, z tego co sie orientuje, jest azbest juz usuwany - ale nie w formie
opisanej przez Flugo;-)

a w jakiej jesli można wiedzieć?
flugo / 2009-12-01 15:19 / portfel / Dziecko hossy
z całym szacunkiem Golem- aby nasadzic stado na spekulacyjna spółke trzeba robic marketing na forach- inczej spekuła nie miałaby komu opchnac papierów:))
flugo / 2009-12-01 14:04 / portfel / Dziecko hossy
kuzyn wójta ma składowisko i tak to sie kreci- nie bedzie łatwoatoni to zmienic- chyba,ze powstana spółki, które beda kupowały maszyne piekielna i beda jexdzic gmienie i utylizowac, a ten proszek co po tym zostaje znajdzie zastosowanie w rolnictwie:)
flugo / 2009-12-01 13:59 / portfel / Dziecko hossy
jak waluty Krzychu?
flugo / 2009-12-01 13:58 / portfel / Dziecko hossy
naganiacz:))

pamietaj, że azbest jest cały czas usuwany- narazie wyglada to tak,że rolnik ściaga z obory dach, owija w folie i zakopuje- działanie nielegalne albo robi to co wyzej tyle,ze płaci firmie która to odbiera i zakopuje za co bierze kaske-w tym rozporzadzeniu jest mowa o stworzeniu specjalnych składowisk itd. o ile pamietam
flugo / 2009-11-30 19:39 / portfel / Dziecko hossy
komentarz mile widziany ale tylko wierszem;)
flugo / 2009-11-30 19:38 / portfel / Dziecko hossy
no przeciez nie o kena mi chodzi;))

gratki:)
flugo / 2009-11-30 19:17 / portfel / Dziecko hossy
mozemy przyjac zakład jak syn maksa na pewno nie będzie miec na imię;)))))))

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

flugo / 2009-11-30 19:12 / portfel / Dziecko hossy
pamietajcie,że na kazdy wasz komentarz menda odpowiada dwoma
flugo / 2009-11-30 18:35 / portfel / Dziecko hossy
dobrze słyszeć:))
flugo / 2009-11-30 18:32 / portfel / Dziecko hossy
zarabiaj, twórz miejsca pracy, kupuj produkty polskich spółek, inwestuj w nie a nie tylko zale jak jb a wszystko ma sie samo zrobić:)
flugo / 2009-11-30 18:30 / portfel / Dziecko hossy
czy portalu:)

Najnowsze wpisy