Forum

Komentarze użytkownika "flugo"

Komentarze użytkownika: flugo

flugo / 2009-11-16 19:29 / portfel / Dziecko hossy
dzięki Dodge
flugo / 2009-11-16 19:26 / portfel / Dziecko hossy
jak kania dżdżu
jak jb baby
jak amiko grypy

Re: Komentarze do portfela "bebe"

flugo / 2009-11-16 16:01 / portfel / Dziecko hossy
mail dotarl bebe

Re: Komentarze do portfela "flugo"

flugo / 2009-11-16 15:42 / portfel / Dziecko hossy
bardzo dobry news z Atona na poczatek tygodnia:))

Dofinansowanie na zakup urządzeń ATON-HT na Łotwie.
Spółka "E Dolgawa" zgłosiła wniosek na dofinansowanie ze środków UE na Łotwie przedsięwzięcia unieszkodliwiania odpadów, w którego zakres wchodzi zakup kilku urządzeń ATON-HT, m.in. ATON BWW, ATON 500 BW, ATON 200 HR, oraz ATON 200. Wniosek przeszedł pierwszy etap i został przyjęty do realizacji. Wartość całego kontraktu wyniesie około 4,5 mln
EUR. W chwili obecnej łotewska Agencji Rozwoju i Inwestycji zajmująca się rozpatrywaniem wniosków będzie sprawdzać urządzenia ATON-HT. Ze swej strony Spółka wysłała juŜ na Łotwę potwierdzenie wartości poszczególnych urządzeń. Tak jak w przypadku wszystkich programów finansowanych z UE, rozpatrywanie i wdraŜanie kolejnych etapów wniosku, będzie rozłoŜone w czasie. Zakończenie całego procesu i podpisanie wszystkich umów powinno zakończyć się najpóźniej do 30-06-2010.
Współpraca ATON-HT z firmami na Łotwie trwa od dawna, natomiast ściśle współpracujemy od półtora roku. Nasza firma prezentowała tam i testowała z powodzeniem urządzenie do oczyszczania gazów odlotowych CAW oparte na technologii MOS (Microwave Oxidation System). Zakończyliśmy takŜe projekt oczyszczenia ziemi z ropopochodnych za pomocą ATON 200 HR
+ MOS 2O w Rydze. W połowie października odbyła się specjalna konferencja połączona z pokazem dla przedstawicieli mediów i przedsiębiorców z Łotwy oraz krajów sąsiednich. Zainteresowanie naszymi urządzeniami wykazali zarówno przedsiębiorcy, jak i środowiska naukowe na Łotwie. – powiedział Robert Barczyk – prezes ATON-HT S.A. W najbliŜszy czasie planowane jest spotkanie ATON-HT z przedstawicielami "E Dolgawa", w celu podpisania umowy końcowej na dostawę urządzeń ATON-HT wraz z dodatkowym osprzętem tj. urządzeniami do przygotowania odpadu (rozdrabnianie, mieszanie), transporterami podawczymi, wymiennikami ciepła, etc. w przypadku otrzymania przez stronę łotewską dofinansowania. RównieŜ firmy w Polsce starają się składać wnioski o dofinansowanie zakupu urządzeń ATON-HT. Jednak dla niektórych urządzeń np.: do unieszkodliwienia odpadów medycznych, weterynaryjnychczy zawierających azbest, ze względu na ograniczenia prawne jest to niemoŜliwe. Mam nadzieje, Ŝe prace nad znowelizowaną ustawy o odpadach zostaną w niedługim czasie zakończone- dodał
Robert Barczyk - prezes ATON-HT S.A.
flugo / 2009-11-16 13:20 / portfel / Dziecko hossy
taaa,
same spadki u amerykanów po wyborze Obamy- masakra i rzeź
flugo / 2009-11-16 12:29 / portfel / Dziecko hossy
komercializacja idei to znak czasów:(
flugo / 2009-11-16 11:51 / portfel / Dziecko hossy
zachowujesz czujność rewolucyjną:))

jako kibic kanapowy( po wizycie w Poznaniu na meczu Lecha mój syn w kółko sie mnie pytał co to ch**, j****, k****) z przeszłościa stadionowa- mecze repry z Koreą Poł i rumunia lata temu uwazam,że każdy protest jest dobry- bo takiego syfu jaki jest teraz to ja nie akceptuję i żadne pozorne zmiany mnie nie satyfakcjonują, choć patrząc z mojego punktu widzenia( biuro podrózy) to mafia zdominowała nie tylko PZPN ale tez UEFA i FIFA:(
flugo / 2009-11-16 10:50 / portfel / Dziecko hossy
z całym szacunkiem ale dlaczego odmawiać prawa do protestu milionom "telewizyjnych" kibiców? takich jest więcej- na stadion wchodzi ułamek... to raz

dwa- z całym szacunkiem dla Twojego kibicowania- bawi mnie to,że prawdziwi kibice kibicowali przez lata drużynom, piłkarzom którzy oszukiwali ich ustawiając mecze, ba nawet się pewnie składali na kiełbase, laskę dla sedziego- dlatego Dodge z całym szacunkiem- ale ile z tych meczów na których byłes było kupionych, sprzedanych?
flugo / 2009-11-16 09:37 / portfel / Dziecko hossy
"prawdziwi kibice"

nie lubie monopoli:)
flugo / 2009-11-15 21:26 / portfel / Dziecko hossy
wywalilo mi posta sróbuje jeszcze raz

a może Kulkiński to w prostej linii taki sam gość jak łupaszko, olech, zapora, kotwicz, lalek itd? jesli przyjąć że prl to sztuczny twór=okupacja to naturalną konsekwencją jest opór w tej czy innej formie...
flugo / 2009-11-15 21:23 / portfel / Dziecko hossy
tacy jak gringo:)))))))
flugo / 2009-11-15 21:22 / portfel / Dziecko hossy
historia na faktach- film który zmienił zycie mojego kumpla- został misjonarzem i siedzi od 5 lat w Paragwaju
flugo / 2009-11-15 21:12 / portfel / Dziecko hossy
ale przyczynę ze skutkiem będę w stanie mu wytłumaczyć choć to idiota
flugo / 2009-11-15 21:08 / portfel / Dziecko hossy
2009-11-15 20:45:17 | JB [ Tysiącznik na forum ]
Raczej należy wspierać serbskich bohaterów a kolaborantów jak Flugo
należy wyrywać jak chwasty.


mam prosbe- namierzcie mi pana jb- czuje sie zagrożony i musze sie bronić
flugo / 2009-11-15 21:06 / portfel / Dziecko hossy
obejrzyj- dobra rzecz
http://pl.wikipedia.org/wiki/Misja_(film_1986)

Najnowsze wpisy