Forum

Komentarze użytkownika "flugo"

Komentarze użytkownika: flugo

flugo / 2009-11-12 16:06 / portfel / Dziecko hossy
ja pierwsza to mam po 5 zeta od debiutu karwa:(
ech- moglem wysypac na zero lub +10 przy ostatnim wystrzale
flugo / 2009-11-12 16:01 / portfel / Dziecko hossy
power ranger + 30%

i co z tego jak mam srednia 3,6
flugo / 2009-11-12 12:41 / portfel / Dziecko hossy
ta ifirma im chyba nie wyszła za bardzo:(

Re: Dzień pod znakiem wyników ważnych spółek

flugo / 2009-11-12 12:20 / portfel / Dziecko hossy
power daje dziś czadu- 2 infa o sprzedaży( nic zaskakujacego) i juz odbicie

głupi papier wnerwia mnie na maksa:(
flugo / 2009-11-12 12:11 / portfel / Dziecko hossy
przyoszczędził:))

Re: Dzień pod znakiem wyników ważnych spółek

flugo / 2009-11-12 11:53 / portfel / Dziecko hossy
opowiem Wam anegdotkę opowiedzianą przez pilotke

pilotował grupe na wypasionym rejsie po Karaibach, w ekipie było małzeństwo, które przechwalało sie swoim bogactwem- oczkiem w głowie był ich mega wypasiony dom którego zdjecia regularnie trafiaja do periodyków typu dom i ogród itd. na jednej z wysp był serwowany rosół z iguany- pilotka nabyła( 2 usd) częśc grupy tez a ta para stała i patrzyła- w końcu gośc mówi" .... daj mi spróbowac łyżęczke- pilotka zbaraniała( 2usd) no ale poczestowała, gośc przełknąl i mówi- a teraz z mięskiem poprosze- wiesz co dam ci w zamian cole- trymał w reku otwarta puszke:)))


ech, część ludzi to nie umie sie zachować:))))))
flugo / 2009-11-12 10:28 / portfel / Dziecko hossy
zlotowka traci po umocnieniu:)
flugo / 2009-11-11 22:08 / portfel / Dziecko hossy
jestes pewny,że to on wymierzył sprawiedliwość?
przeczytaj ten artykuł- to nie jest takie oczywiste...
ale legenda juz zyje i tak własnym życiem i odpowiada na zapotrzebowanie społeczne

ps. ja tez mam dzieci i jednym z moich ulubionych filmów jest" man on fire" :))
pzdr
flugo / 2009-11-11 21:59 / portfel / Dziecko hossy
też kontrowersyjna postać...
http://wyborcza.pl/1,75480,7196843,Msciciel_z_Litwy.html
flugo / 2009-11-11 21:55 / portfel / Dziecko hossy
jesli płyta depressu sie dobrze sprzeda to kto wie- może muzeum wyda koncert na dvd- szczerze mówiąc bardzo chciałbym go miec...
flugo / 2009-11-11 21:48 / portfel / Dziecko hossy
obawiam sie,że to nie kwestia ilości pokoleń- debile tez potrafią się rozmnażac i swoje fobie przekazują z pokolenia na pokolenie:((
flugo / 2009-11-11 21:38 / portfel / Dziecko hossy
na zastępcę bodajże wskazywał

co do tej głównej białoruskiej sprawy to podobno korzenie tkwią w 39' kiedy to w wioskach (na których wziął odwet w styczniu/lutym 46 ) napadnieto jego cofający sie oddział i zginęło kiu żołnierzy WP a w 45 ktoś zadenuncjował partyzantów- co oczywiście nie usprawiedliwia czynów, które potem nastapiły- ta sprawa furmanów to była akcja kto wie czy nie sprowokowana i współzorganizowana przez UB- cos na kształt akcji "Wisła" i wykorzystana "burego" ale faktem jest że to on za to odpowiada:((
flugo / 2009-11-11 21:32 / portfel / Dziecko hossy
oczywiście Kuba,
relacje o "Burym" czerpię z "Karty"nr 42 z 2004 roku z relacji partyzanta NZW "Wybickiego' oraz z linka który zapodałem
flugo / 2009-11-11 21:16 / portfel / Dziecko hossy
"Bury" to postać megakontrowersyjna, czytałem relacje członka jego oddziału - za kradzież, dezercje, pijaństwo kula w łeb- opsiał sytuacje jak jeden z jego zołnierzy wziął portki wiszące na płocie, podacza popasu przyszedł chłop ze skarga, bury wydał wyrok, chłop błagał o życie dla zołnierza ale nic nie pomogło i został rozstrzelany...

co do pacyfikacji wiosek- spotkałem sie z wersją,że to był odwet za donos w wyniku którego zginęło 2-3 żołnierzy Burego

jest jeszcze tzw. sprawa furmanów- rozstrzelania w lesie kilkudziesięciu chłopów białoruskich- do końca niewyjasniona:((
flugo / 2009-11-11 20:35 / portfel / Dziecko hossy
jest tam jego miejsce i znacznie więcej niż w wiki

http://www.youtube.com/watch?v=JYlnukYO4FI

to ja z kolei polecam Ci historię "Kotwicza" i kolejnych polskich Termopil- pierwsza bitwa z NKWD pod Surkontami- tam zginął brat mojej Babci ps. "Sowa" lat 19

Najnowsze wpisy