Forum

Komentarze użytkownika "flugo"

Komentarze użytkownika: flugo

flugo / 2010-06-23 10:27 / portfel / Dziecko hossy
jak graja w gałę tak jak nasi to co sie dziwić?

Re: GPW: Amerykanie pozbawili nas raczej szans na wzrosty

flugo / 2010-06-22 11:37 / portfel / Dziecko hossy
Tauron idzie 20 % taniej od ceny max?
brak popytu?

Re: Komentarze do portfela "needle"

flugo / 2010-06-21 14:56 / portfel / Dziecko hossy
nie było mnie 10 dni
po powrcie widze,że nic sie nie zmienia, żadnych przelomów, wszystko wyglada tak samo jakby te 10 dni rozegrały sie tylko w mojej glowie

ech, tylko Karola Bieleckiego żal:( moje dzieci bardzo go lubia i dały mu ksywke "Chmurka" podczas ostatnich mistrzostw- jak wyskakiwał do rzutu to wisiał w powietrzu jak chmura:)
pzdr all
flugo / 2010-06-21 14:51 / portfel / Dziecko hossy
okey, troche mnie cisza w tym temacie martwiła, a tak- spoko, czekamy na jesień
flugo / 2010-06-21 12:01 / portfel / Dziecko hossy
wielkim plusem jest zdanie testu przez Atona na Łotwie- amerykanie wejda w atona mocniej -predzej czy póxniej, ciekawe co z azbestem- brak newsów z tej strony:(
flugo / 2010-06-21 11:50 / portfel / Dziecko hossy

kilka miliardow $

znacznie więcej Golem, znacznie wiecej
katastrofa jest oceniana jako 100x Alaska
to bedzie kilkadziesiat miliardów
co prawda juz dochodzi do przewałów typu- zhgłaszaja sie po odszkodowania 140letni ludzie itp...

Re: ATONHT

flugo / 2010-06-21 11:02 / portfel / Dziecko hossy
witam,
poogladałem troche amerykanska telewizje, na jednym z kanałów leci non-stop 24 h relacja z zatoki meksykańskiej- rozmowy z ludźmi, burmistrzami, analiza aktualej sytuacji, rozmowy o przyszłości- aton sie jeszcze nie przewija w dyskusjach, na razie koncentracja na doraźnej ochronie, ale Obama twardo stoi na stanowisku - BP ma pokryć wszelkie roszczenia, ma być niezalezny fundusz do wypłat odszkodowań itd.
bedzie ciekawie
flugo / 2010-06-09 13:32 / portfel / Dziecko hossy
I'll be back:)

Re: Komentarze do portfela "needle"

flugo / 2010-06-09 10:05 / portfel / Dziecko hossy
Aton żegna mnie przed Vegas wyskokiem- nice:)
pilnujcie chłopaki i do poczytania!
flugo / 2010-06-08 12:43 / portfel / Dziecko hossy

próbowałem się podpinać i sniffować


Plugin do Amibrokera niemal na pewno korzysta z tego samego api



k****, ja to w sredniowieczu zostałem- ide sie 8letniego syna zapytac o czym wy mi tu piszecie i czy mnie przypadkiem nie obrazacie:))
flugo / 2010-06-04 09:46 / portfel / Dziecko hossy
w bydgoszczy od wczoraj 20stopni, słońce grzeje na maksa- az wstyd...
flugo / 2010-06-02 17:48 / portfel / Dziecko hossy
Podpisanie umowy na sprzedaż urządzenia
Zarząd Spółki ATON-HT informuje, że dnia 2 czerwca 2010r. została podpisana znacząca umowa na sprzedaż urządzenia typu Aton BW-P do unieszkodliwiana odpadów poprodukcyjnych z tworzyw sztucznych. Wartość kontraktu to 720 000,00 PLN netto. Kupującym jest polska spółka, która będzie dodatkowo odzyskiwała energię powstałą na skutek procesu atonizacji odpadów. Kontrahent przedstawił perspektywę rozwoju inwestycji i zapowiedział możliwość kupna kolejnych urządzeń do unieszkodliwiania podobnych odpadów. Zarząd Spółki ATON-HT ma nadzieję rozwijać dalszą współpracę z kontrahentem i poszerzać profil oferowanych urządzeń. Termin zakończenia realizacji umowy jest przewidziany w miesiącu sierpniu 2010r.

Re: ATONHT

flugo / 2010-06-02 17:47 / portfel / Dziecko hossy
Podpisanie umowy na sprzedaż urządzenia
Zarząd Spółki ATON-HT informuje, że dnia 2 czerwca 2010r. została podpisana znacząca umowa na sprzedaż urządzenia typu Aton BW-P do unieszkodliwiana odpadów poprodukcyjnych z tworzyw sztucznych. Wartość kontraktu to 720 000,00 PLN netto. Kupującym jest polska spółka, która będzie dodatkowo odzyskiwała energię powstałą na skutek procesu atonizacji odpadów. Kontrahent przedstawił perspektywę rozwoju inwestycji i zapowiedział możliwość kupna kolejnych urządzeń do unieszkodliwiania podobnych odpadów. Zarząd Spółki ATON-HT ma nadzieję rozwijać dalszą współpracę z kontrahentem i poszerzać profil oferowanych urządzeń. Termin zakończenia realizacji umowy jest przewidziany w miesiącu sierpniu 2010r.

Re: GPW: Obama zabrał nadzieję na wzrosty

flugo / 2010-06-02 17:12 / portfel / Dziecko hossy
aton żywi sie plotkami - ładny obrót, zrównowazony wzrost- nice:)
flugo / 2010-05-31 12:48 / portfel / Dziecko hossy
taa, polityka z giełda nie ma nic wspólnego?

Najnowsze wpisy