Forum

Komentarze użytkownika "flugo"

Komentarze użytkownika: flugo

flugo / 2010-02-15 12:22 / portfel / Dziecko hossy
jb mi nie pasuje i nieme przyzwolenie na jego teksty- proste?
co prawda tez uwazam jak janlew nizej ze juz wystarczy
flugo / 2010-02-15 11:22 / portfel / Dziecko hossy
anonimie- ja jej chciałem za 2 noce w hotelu zaplacic- 1 i pol dnia na targach- laska wyszla z inicjatywa:
"Ja jade na targi z Beata w czwartek, i oryginalnie mam wracac w sobote o 13.30 pociągiem do Bydgoszczy. Mysle sobie, jaki jest sens zebyście płacili za drugi nocleg dla mnie, jak i tak bym była w sobote na targach tylko 2h. Czy nie lepiej żebym w piątek po targach wróciła do Bydgoszczy? Oszczędzimy na 1 noclegu."

na to sie zgodzilem- tymczasem laska zamiast wracac jak sama pisze PO TARGACH, wsiadla w pociag w piatek o 13.30 i tyle

dzisiaj jak jej powiedzilem, ze mnie oszukala stwierdzila, ze na targach sprawdzila pociagu i przeciez nie bedzie jechala o 17.30 z 2 przesiadkami, nastepnie uznala, ze presja jest za duza i wychodzi i przesle zwolnienie- k****, to jest jakas masakra

Re: GPW: Zapowiada się spokojny dzień na rynku

flugo / 2010-02-15 11:15 / portfel / Dziecko hossy
Brydzia i amiko i ebal,
brzydzi sie donosicielstwem i nazywacie mnie i barakude kapusiami

wedlug waszej wykladni ten kto widzi lamanie prawa i je zglasza jest kapusiem?
to wy zapomnieliscie ze czasy prlu minely jesli stosowac wasza wykladnie to kiedy widzicie wlam, kradziez, lub wiecie o lamaniu prawa i go nie zglaszacie to jest okey- prawdziwie obywatelska postawa- to wy nie zauwazyliscie ze PRL minal i tkwicie w nim po same uszy
piszecie ze jb ma wyskoki i cos tam sobie chlapnie czasem- super- skomentowanie morderstwa - swiat bedzie lepszy bo o jedna palke mniej jest dla was wyskokiem, naklanianie do porwan dzieci jest dla was wyskokiem- co sie z wami porobilo, ludzie?
wiec nie reagujmy, net wszystko przyjmie i to forum tez

Re: GPW: Zapowiada się spokojny dzień na rynku

flugo / 2010-02-15 10:43 / portfel / Dziecko hossy
na korkcie warto nabyc PEPa
http://www.money.pl/gielda/wiadomosci/artykul/pep;w;2010;roku;zainwestuje;280;milionow;zlotych,41,0,586537.html
piekna spolka, piekna, pluje sobie w brode ze nie posiorbalem po 18,50 - trzeba bylo sprzedawac padake pwr i a nie gnic bez sensu
flugo / 2010-02-15 10:26 / portfel / Dziecko hossy
dzieki, czekamy w takim razie spokojnie na kolejne dobre infa

Re: GPW: Zapowiada się spokojny dzień na rynku

flugo / 2010-02-15 10:20 / portfel / Dziecko hossy
jakis news był z jutrzni?
flugo / 2010-02-14 21:07 / portfel / Dziecko hossy
TAK ZROBIĘ
flugo / 2010-02-14 19:58 / portfel / Dziecko hossy
jak sie nazywa?
flugo / 2010-02-14 19:53 / portfel / Dziecko hossy
SPARTA:)
flugo / 2010-02-14 19:27 / portfel / Dziecko hossy
dostanie wybór- albo pokrywa koszty albo wale nagane z wpisem do akt
co sie z tymi ludzmi dzieje- szok

Re: Komentarze do portfela "flugo"

flugo / 2010-02-14 18:57 / portfel / Dziecko hossy
poczytalem raport atona
http://www.aton.com.pl/var/userfiles/files/raporty/2010/ATON-HT_SA_raport_za_IV_kwartal_2009.pdf
jest okey, spodziewalem sie duzo, duzo wiekszej straty
i amerykanie budza nadzieje na sprzedaz licencji- to moze byc to- zastrzyk gotowki pozwalajacy na inwestycje w budowe atonow 200 bez finansowania zewnetrznego, kredytu, kolejnej emisji itd.

Re: Komentarze do portfela "bebe"

flugo / 2010-02-14 18:43 / portfel / Dziecko hossy
http://www.youtube.com/watch?v=FfMVGwTODl8

pozdro dla wszystkich
flugo / 2010-02-14 18:41 / portfel / Dziecko hossy
dawno temu jedna pani doktor podczas tropikalnej wyprawy polecila picie coli- wlasnie odgazowanej a najlepiej pomieszanej z woda mineralna- na sraczke, na pragnienie

po twojej historii wnioskuje, ze cola tlucze obca flore bakteryjna jak anybiotyki;)
flugo / 2010-02-14 18:37 / portfel / Dziecko hossy
w stanach jest przegięcie w drugą stronę
to jest tak naprawde panstwo policyjne tyle ze gadac mozna wszystko- gorzej jak sie popelni wykroczenie, a najgorzej jak 2 razy- recydywa i wiezienie wita za np. jazde po parku rowerem po polnocy

no i do tego ci prawnicy...

dosc zgrabny film widzialem ostatnio- o gosciu, ktoremu wjechali na chate i na jego oczach i corki zgwalcono zone i zamordowana ja i corke- facet szedl wedlug linii prawa, tyle ze prokurator dogadal sie z oskarzonym i wtedy rozpoczela sie historia zemsty bo facet okazal sie mozgiem operacji wywiadowczych i zabral sie naprawianie swiata samodzielnie
flugo / 2010-02-14 18:15 / portfel / Dziecko hossy
najdluzej to chyba zyja na okinawie- rybki, warzywka z ogrodka, mieso rzadkoscia

Najnowsze wpisy